بهترین قالیشویی در باقر کجاست؟


محال است ساکن جنوب تهران باشید و اسم باقرشهر به گوشتان نخورده باشد. منطقه باقرشهر یکی از قدیمی و اصیل ترین محله های تهران حساب می شود. ساکنین این منطقه از دیرباز تا کنون اهمیت ویژه ای روی تمیزی و نظافت فرش های خود داشته اند.
اگر در باقر شهر سکونت دارید و برای شستشوی فرش های دستباف و ماشینی خود دنبال پیدا کردن یک قالیشویی اصیل مانند محله تان می گردید که فرش های نفیستان را سلامت و پاکیزه تحویل دهد، قالیشویی باقرشهر ابریشم اصل انتخابی درست است.

انتخاب قالیشویی ابریشم اصل = تبلور هوشمندی و به آرمان رسیدن


باقرشهری ها کاملا می دانند که هر برندی نمی تواند اصالت و اصل بودن را یدک بکشد، دقیقا مانند قالیشویی ابریشم اصل که علاوه بر نامش، شیوه ی کارکردش هم اصل بودن را بیان می کند.

   تماس باما

چرا فرش های خود را به شعبه قالیشویی باقرشهر ابریشم اصل واگذار کنیم؟


سوال جالبی است که مجموعه ی ما، ماه ها آن را مورد آنالیز و بررسی قرار داد. سپس بعد از این که خودمان را در جایگاه مشتری تصور کردیم به جوابی حیرت انگیز رسیدیم.
مشتری هنگامی که فرشی برای منزل خود خریداری می کند، بی شک علاوه بر کارایی آن فرش، زیبایی و جلوه ای که به خانه می دهد را هم در نظر می گیرد. یکی از عواملی که در ظاهر زیبای فرش تاثیری خیره کننده دارد تمیز بودن و پاکیزگی آن است. پس هر چقدر هم اصول نظافتی و تمیزی را رعایت کنید، خواه یا ناخواه پس از حداکثر 2 سال فرش شما نیاز به شستشو پیدا می کند.
در اینجاست که اگر با یک قالیشویی خوب در باقرشهر آشنایی نداشته باشید، ممکن است به تلاطم بیفتید.
همانطور که گفتیم، ما همیشه خود را به جای مشتری می گذاریم و این سوال هم برای ما مطرح می شود که در حقیقت یک مشتری چه انتظاراتی از  یک قالیشویی تمام عیار دارد؟
خیلی واضح و شفاف است که در قدم اول انتظار دارد، فرش هایش به تمیزترین شکل و صحیح و سالم شسته شود. در قدم بعدی انتظار دارد  طبق برنامه ریزی هایش به موقع و سر وقت، قالی و فرش هایش به دستش برسد.

در قالیشویی ابریشم اصل تمام انتظارات شما از یک قالیشویی کامل، برآورده می شود.

 

خدمات قالیشویی ابریشم اصل باقرشهر در یک نگاه


ساکنین باقرشهر توجه توجه


حالا که از ما شدید می خواهیم یک راز بزرگ در مورد قالیشویی ابریشم اصل را با شما در میان بگذاریم. کار ما در این مجموعه فقط شستن و خدمات پاکیزگی نیست، بلکه ما کمک و یاری رساندن را ارائه می دهیم، پس بیاید باهم نگاهی به خدمات قالیشویی ابریشم اصل محدوده باقرشهر داشته باشیم:
•    شستشوی انواع فرش به صورت تخصصی با درجه یک ترین مواد شوینده متناسب جنس تارو پود آن
•    شستشوی انواع مبلمان، چه اداری باشد، چه خانگی، با هر نوع جنس پارچه، در محل شما به صورت کاملا تخصصی
•    موکت شویی به صورت حرفه ای 
•    خدمات بی نظیر لکه زدایی و غبارروبی

قالیشویی ابریشم اصل تنها یک قالیشویی نیست، بلکه یک سبک جدید از پاکیزگی است

 

تعرفه خدمات قالیشویی نزدیک باقرشهر در ابریشم اصل 


همیشه وقتی که تعرفه های خدمات قالیشویی از نظر نوع کیفیت ارائه دهنده را با سایر رقبا مقایسه  می کنید،متوجه می شوید که قالیشویی ابریشم اصل حرفی برای گفتن دارد. در این مجموعه قیمت ها کاملا بر اساس نرخ مصوبه اتحادیه قالیشویی های تهران بزرگ می باشد و کوچک ترین تخلف و اختلاف قیمت به هیچ عنوان و تحت هیچ شرایطی صورت نمی گیرد.
برای مقایسه قیمت ها در قالیشویی ابریشم اصل و قالیشویی های دیگر در نزیکی باقرشهر به جدول زیر نگاه کنید و روی دکمه ثبت سفارش کلیک کنید. 
 

تعرفه خدمات قالیشویی نزدیک باقرشهر در ابریشم اصل

شستوی فرش در خانه بهتر است یا قالیشویی؟


 همانطور که میدانید فرش مانند سنگ و سرامیک نظافت روزانه نمی خواهد، اما بهتر است هر سال یا هر 18 ماه یک بار به طور کامل شسته شود، این در حالی است که راه های زیادی برای شستشو وجود دارد. 
•    شستشوی فرش در منزل: این عملیات دردسر های خود را به همراه دارد اعم از: کمبود فضای مناسب، استفاده بیش از حد از آب شهری، درست خشک نشدن و زردی فرش
•    شستشوی فرش توسط قالیشویی ابریشم اصل: هیچ کدام از دردسرهای روش قبل را ندارد و در سریع ترین زمان و بالا ترین کیفیت شسته و خشک می شود.

با شستشوی فرش در قالیشویی ابریشم اصل، زیباتر زندگی کنید

 

بخش های تحت پوشش قالیشویی ابریشم اصل در حوالی باقرشهر


این مجموعه می کوشد تا تمام مناطق باقرشهر را تحت پوشش خود قرار دهد تا در هر نقطه از باقرشهر که باشید، این اطمینان خاطر را داشته باشید که یک قالیشویی مناسب در همسایگی شما مشغول به فعالیت است.. تمامی خیابان های باقرشهر از جمله خیابان طالقانی ، خیابان کرمی، خیابان بیست و دوم بهمن، خیابن موسی بن جعفر، نوروزی، مصطفی خمینی، بلوار فلسطین، چله دوان، کره خوار، قدس،یادگار امام، پانزده خرداد، خان محمدی، احمدی و خزایی و سی متری امام خمینی که جزو مهمترین خیابان های باقرشهر هستند تحت پوشش قالیشویی ابریشم اصل قرار می گیرند.

نحوه ثبت سفارش خدمات قالیشویی نزدیک باقرشهر


برای ثبت سفارش خدمات قالیشویی در باقرشهر فقط کافیست با شماره تماس 02122119596 تماس بگیرید و یا از طریق دکمه ثبت درخواست، درخواست خود را ثبت کنید. کارشناسان ما در سریع ترین زمان با شما تماس خواهند گرفت.
خاطر نشان می کنیم که ثبت سفارش از طریق وب سایت و به صورت آنلاین شامل 10 درصد تخفیف می شود.

سفارش آنلاین