معتبرترین قالیشویی در الهیه کجاست ؟


وقتی اسم محله الهیه وسط باشد نمی شود ذهن یک تهرانی واژه لوکس بودن را کنار الهیه نگذارد. الهیه بی شک یکی از لوکس ترین و حیرت انگیزترین نقاط تهران است که نام و آوازه خیابان فرشته اش نه فقط در تهران بلکه در یک ایران پیچیده است. 
ساکنین الهیه نیز معمولاً از قشر ثروتمندان و مرفه نشینان هستند که عموماً فرش هایشان نیز گرانبها است.
اگر ساکن الهیه هستید و برای شستشوی فرش های قیمتی خود به دنبال یک قالیشویی فوق حرفه ای می گردید که فرش های ارزشمند تان را درخشان و پاکیزه و سالم و سلامت به شما تحویل دهد، قالیشویی الهیه ابریشم اصل را امتحان کنید.


بی شک امتحان کردن خدمات قالیشویی ابریشم اصل یک ریسک پر استرس نیست یک انتخاب هوشمندانه است.


لاکچری نشین ها بهتر می دانند که هر برندی  نمی تواند نام اصل را برای خود انتخاب کند. ابریشم اصل نامی است که اصالت یک قالیشویی معتبر را با خود به همراه دارد. پس اعتماد به آن قطعاً یک انتخاب مطمئن خواهد بود.

چرا شستشوی فرش های خود را به شعبه قالیشویی الهیه ابریشم اصل بسپاریم؟

 


برای پاسخ به این سوال ما خودمان را دقیقا به جای ساکنین الهیه در تهران می گذاریم. 
مشتری وقتی هزینه گزافی را برای خرید فرش های دست بافت ابریشمی پرداخت می کند یا فرش های تراکم بالا و ظریف ماشینی گرانی را خریداری می کند، قطعا می خواهد به واسطه آن فرش خانه لوکس خود را به یک عمارت مجلل تبدیل کند. فرش در دیزاین عمارت بی شک تاثیر چشمگیری دارد. قطعا هر جور هم که حساب کنیم بیشتر از 2 سال نمی شود فرش ها را تمیز نگه داشت. پس خواه یا ناخواه عمارت نشین هم که باشی باز باید برای شستشوی فرش ها چاره ای بیندیشی. 
هر چقدر که قیمت فرش ها بالاتر می رود شستشوی آن نیز پر ریسک تر می شود. اما ما در قالیشویی ابریشم اصل استاد شستشوی فرش های گران قیمت هستیم. پس با خیالی آسوده ابریشم اصل را به عنوان بهترین قالیشویی الهیه انتخاب کنید.
یک مشتری از قالیشویی انتظار دارد که فرش هایش را اول از همه سالم و بعد از آن تمیز و درخشان و در نهایت بدون تغییر رنگ و چرک مردگی تحویل بگیرد. همچنین انتظار دارد فرش هایش را طبق زمان بندی که خودش برنامه ریزی کرده تحویل بگیرد، بنابراین بدقولی یک قالیشویی برای هیچکس قابل توجیه نیست.

در قالیشویی ابریشم اصل به تمام انتظارات شما به بهترین نحو ممکن پاسخ داده می شود.

 

 مروری بر خدمات قالیشویی حوالی الهیه ابریشم اصل


مژده به ساکنین الهیه
خوب است بدانید که:  کار ما در قالیشویی ابریشم اصل فقط و فقط شستشوی تخصصی فرش دست بافت و ماشینی نیست. ما در این مجموعه می توانیم معجزه پاکیزگی انواع مبلمان و انواع موکت شما مشتریان نیز باشیم. در ادامه به بررسی کامل خدمات قالیشویی ابریشم اصل در الهیه می پردازیم: 
•    شستشوی تخصصی فرش های دست بافت ابریشمی، پشمی، زر بفت با تضمین حفظ سلامت الیاف
•    شستشوی تخصصی انواع فرش ماشینی تراکم بالا و متوسط با تضمین حفظ سلامت تار و پود
•    شستشوی تخصصی انواع مبلمان سلطنتی، راحتی، اداری با هر نوع پارچه و چوبی که دارد در محل مورد نظر شما ( مبل شویی )
•    شستشوی مکانیزه انواع موکت هایی که به کف مکان مورد نظر شما چسبیده است و شستشوی آن دشوار است، در محل مورد نظر ( موکت شویی )
•    شستشوی انواع قالیچه دست بافت و ماشینی، گلیم، کلیه فرش های فانتزی، فرش های عشایری و سنتی
•    خدمات ویژه لکه زدایی، گرد گیری و رفوع

دامنه وسیع خدمات قالیشویی ابریشم اصل می تواند تمام نیازهایی را که شما از یک قالیشویی خوب دارید برطرف نماید.

 

 تعرفه خدمات قالیشویی محدوده نیاوران در ابریشم اصل


وقتی پای مقایسه به میان می آید در کنار مقایسه خدمات و رضایتمندی مشتریان معمولا مقایسه تعرفه ها نیز رخ نمایی می کند. مشتریان حتی اگر مرفه و بالاشهر نشین باشند باز هم بی گدار به آب نمی زنند و اول از همه جا استعلام قیمت می کنند بعد انتخاب خود را قطعی می نمایند. با این مقدمه می خواهیم بگوییم که تعرفه خدمات در قالیشویی ابریشم اصل کاملا بر طبق قیمت های مصوب اتحادیه تنظیم شده است. اینکه بخواهیم قیمت های شعبه الهیه را از دیگر شعب خود بالاتر ببریم صرف اینکه ساکنین الهیه مرفه تر هستند، همچین چیزی در ابریشم اصل وجود ندارد.
برای مقایسه تعرفه ها در قالیشویی ابریشم اصل و دیگر قالیشویی های محدوده الهیه به جدول زیر با دقت نگاه کنید و در نهایت روی دکمه ثبت سفارش کلیک کنید. 

 

تعرفه خدمات قالیشویی محدوده نیاوران در ابریشم اصل
 

لکه زدایی در قالیشویی الهیه چگونه انجام می شود؟


هیچ چیز به اندازه ریختن یک لیوان شربت آلبالو روی یک فرش تمام ابریشمی دست بافت نمی تواند برای یک روز تمام با روان یک بانوی کدبانوی ایرانی بازی کند. اتفاقی بس ناخوشایند که تنها راهکار آن تماس با یک قالیشویی خوب و مطمئن است.
دختر کوچولوی شیرین شما با انگشتان لاک زده روی مبل سلطنتی و گران قیمت تان را لکه می کند. چاره چیست؟
بدترین کار این است که خودتان دست به کار شوید و از شوینده های غیر استاندارد استفاده کنید. این کار می تواند درصد پخش شدگی لکه را دو چندان نماید.
قالیشویی ابریشم اصل دارای یک تیم عملیات حذف لکه است که می تواند کارشناشان خود را فقط با یک تماس تلفنی یا ثبت سفارش آنلاین به محل مورد نظر شما اعزام نماید. 
شما فقط بنشینید و شاهد پایان یک روز وحشتناک باشید که ختم به خیر شده است.

سفارش آنلاین

 

قالیشویی ابریشم اصل چه بخش هایی از الهیه را پوشش می دهد؟


قالیشویی ابریشم اصل در تلاش است تا تمام نقاط الهیه را تحت پوشش خود قرار دهد تا در هر جای الهیه  که هستید آسوده خاطر باشید که یک قالیشویی خوب و مورد تایید اتحادیه، درست در همسایگی شماست. کلیه خیابان های الهیه از جمله خیابان ژاله ، خیابان شقایق، خیابان واثق نوری، خیابن فرشته، شریفی منش، نمازی، چناران، شاهد و دشت یار، بوسنی و هرزگوین، مریم، آقا بزرگی، کامران، سروستان، پارسا، صحرا و کوهیار از جمله مهمترین خیابان های الهیه هستند که تحت پوشش قالیشویی ابریشم اصل قرار گرفته اند.

نحوه ثبت سفارش خدمات قالیشویی نزدیک الهیه


برای ثبت سفارش خدمات قالیشویی الهیه فقط کافیست با شماره تماس 02122119596 تماس بگیرید و یا از طریق دکمه ثبت سفارش که در انتهای همین صفحه تعبیه شده است درخواست خود را ثبت کنید. کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.
گفتنی است ثبت سفارش از طریق وب سایت برای شما مشتریان عزیز تخفیف 10 درصدی نیز به همراه خواهد داشت.

  تماس باما