بهترین قالیشویی در نیاوران کدام است؟


اگر شما هم در شمالی ترین نقطه تهران، در خوش آب و هواترین نقطه منطقه 1 یعنی در محله نیاوران ساکن هستید و برای شستشوی فرش های ماشینی و یا دست بافت گرانبهای خود به دنبال بهترین قالیشویی نیاوران می گردید در این صفحه به هدف خود خواهید رسید. ما در این مطلب می خواهیم بهترین قالیشویی نیاوران را به شما معرفی کرده و دلایل خود را نیز برای اثبات این ادعا بیان کنیم. پس تا انتها با ما باشید.
قالیشویی ابریشم اصل پیشنهاد ما به شما لاکچری نشینان نیاوران است. چرا؟ 
1-    به این خاطر که مورد تایید اتحادیه قالیشویی های تهران است.
2-    شاید به سختی بتوانید قالیشویی پیدا کنید که در تمام ماه های سال بدون معطلی فرش شما را تمیز و درخشان شستشو داده و به شما تحویل بدهد. قالیشویی ابریشم اصل یک کارخانه عظیم با دستگاه های مکانیزه است و همیشه برای هر حجمی از درخواست ظرفیت پاسخگویی دارد.
3-    انتظار همه مشتریان از یک قالیشویی خوب این است که فرش های شان را بدون تغییر رنگ، تمیز و درخشان و سالم همانند روزی که تحویل داده اند تحویل بگیرند. همه این انتظارات تضمین بی چون و چرای قالیشویی ابریشم اصل به مشتریان است.
4-    شستشوی فرش دست بافت با متدی متمایز از شستشوی فرش ماشینی، موجب می شود تا مشتریان برای سپردن فرش های دست بافت ظریف و حساس خود به یک قالیشویی اعتماد کنند. شستشوی فرش دستبافت با تضمین تثبیت رنگ و حفظ صحت و سلامت فرش، دیگر ویژگی بارز و قابل توجه قالیشویی ابریشم اصل است.
5-    تحویل فرش و تجویز فرمول شستشوی منحر به فرد بر اساس میزان تحمل الیاف و ارسال آن به صورت لول و کاور شده درب منزل مشتری، اصل دیگری است که باعث شده است به راحتی ادعا کنیم قالیشویی ابریشم اصل بهترین قالیشویی در نیاوران است.

نیاورانی ها بگویند: 


 بهترین قالیشویی در نیاوران باید چه خدماتی را به مشتریان خود ارائه کند؟


با توجه به اینکه کمی قبل تر قالیشویی ابریشم اصل را به عنوان بهترین قالیشویی محدوده نیاوران معرفی کردیم بر خود لازم می دانیم تا شما را با خدمات این کارخانه شستشوی فرش مکانیزه آشنا کنیم:


 خدمات قالیشویی ابریشم اصل شعبه نیاوران


با توجه به اینکه نیاوران در منطقه 1 تهران واقع شده و به عبارتی بالاشهر تهران به حساب می آید و بافت آن متشکل از خانه های ویلایی لاکچری، برج ها و پنت هاوس های لوکس و آپارتمان های برند است پس ساکنین آن طبیعاتاً سخت پسند تر هستند و به راحتی فرش های گرانبهای خود را به هر قالیشویی نمی سپارند. با این حساب یک قالیشویی خوب از نظر نیاورانی ها باید خدمات قابل توجهی را ارائه کند. خدمات قالیشویی ابریشم اصل به شرح زیر است:
•    شستشوی مکانیزه و تمام اتوماتیک فرش دست بافت ابریشمی با ظریف ترین الیاف های ممکن با تضمین سلامت الیاف و تثبیت رنگ پس از شستشو
•    شستشوی تمام اتوماتیک انواع فرش ماشینی با انواع تراکم در متراژ های 9 متری، 12 متری و هر ابعاد دیگر با تضمین سلامت تار و پود و عدم چرک مردگی
•    شستشوی انواع قالیچه، گلیم، جاجیم و تابلو فرش
•    خدمات لکه گیری، غبار روبی و رفوع 
•    مبل شویی
•    موکت شویی
کارخانه ابریشم اصل آمادگی این را دارد تا خدمات تخصصی شستشوی مبل و موکت را در محل و در حضور مشتری انجام دهد.
رفاه و آسایش حال مشتریان و رضایت آنها از خدمات شستشو، مهم ترین هدف ما در قالیشویی ابریشم اصل است.

                                                                   تماس باما


تعرفه خدمات قالیشویی محدوده نیاوران در ابریشم اصل


درست است که ساکنین سعادت آباد، جزء قشر مرفه یا بالاشهر نشین تهران به حساب می آیند اما باز هم به هر حال هیچ کس بدون اینکه به قیمت یا تعرفه خدمات توجه نکند کاری را از پیش نمی برد. تعرفه خدمات قالیشویی در ابریشم اصل بر اساس نرخ نامه مصوب اتحادیه قالیشویی های تهران تعیین شده و بر اساس متراژ است. استاندارد بودن تعرفه ها در قالیشویی ابریشم اصل دلیل دیگری بر معتبر بودن این کارخانه است.
پیشنهاد می کنیم قبل از سفارش خدمات قالیشویی ابتدا جدول قیمت زیر را با دقت نگاه کنید، بعد مقایسه کنید و در نهایت روی دکمه ثبت سفارش کلیک کنید. 

 

تعرفه خدمات قالیشویی محدوده نیاوران در ابریشم اصل

 شستشوی فرش در قالیشویی نیاوران چگونه است؟


شستشوی فرش در قالیشویی نیاوران واقعا با دیگر قالیشویی ها فرق می کند.
تا به حال دیده اید که برای شستشوی فرش نیز نسخه بپیجند؟
کارشناسان واحد کنترل کیفیت در کارخانه قالیشویی ابریشم اصل قبل از هر کاری وضعیت تار و پود و الیاف فرش مشتری را بررسی می کنند. جنس نخ، میزان تراکم واستعلام  از وضعیت ریشه ها همان ابتدا مورد بررسی قرار گرفته و در یک فرم ارزیابی ثبت می شود.
در گام بعدی کارشناسان یا اپراتورهای دستگاه های شستشوی مکانیزه وارد عمل شده و بر اساس گزارش کارشناسان کنترل کیفیت تنظیمات ویژه دستگاه از لحاظ میزان دما، فشار و  نوع و میزان شوینده ها را تعیین کرده و اصطلاحاً نسخه شستشوی فرش شما را می پیچیند.
در گام بعدی بسته به ماشینی یا دست بافت بودن، فرش ها به واحد جداگانه ای منتقل شده و شستشو داده میشوند.
میزان و شدت مکش در پروسه تخلیه آب در فرش های ماشینی و دست بافت با هم متفاوت است.
گفتنی است کلیه فرش ها اعم از ماشینی و دست بافت در کارخانه قالیشویی ابریشم اصل قبل از شستشوی مکانیزه غبار روبی و لکه گیری می شوند.
پس از شستشو نیز به صورت لول و کاور شده دقیقا رأس زمان توافق شده درب منزل مشتری تحویل داده می شوند.


قالیشویی ابریشم اصل چه بخش هایی از نیاوران را پوشش می دهد؟

نحوه ثبت سفارش خدمات قالیشویی نیاوران
قالیشویی ابریشم اصل شعبه نیاوران به طور قطع تمامی نقاط زیرمجموعه محله نیاوران را پوشش می دهد، اما باز هم برای آن دسته از ساکنین نیاوران که باید اطلاعاتشان پیش از سفارش خدمات قالیشوییی کامل باشد در ادامه به ذکر خیابان های تحت پوشش قالیشویی ابریشم اصل می پردازیم:
مهمترین خیابانهای نیاوران تحت پوشش قالیشویی ابریشم اصل عبارت اند از:
خیام، جهان شاهی، کاج، ملاحسینی، گرجی، نورافشار، خیابان شفیعی و خیابان جهان شاهی
البته بازهم متذکر می شویم که در هر نقطه ای از نیاوران که سکونت دارید نزدیک ترین و بهترین قالیشویی به شما قالیشویی نیاوران ابریشم اصل است.


نحوه ثبت سفارش خدمات قالیشویی نیاوران

برای ثبت سفارش خدمات در قالیشویی نیاوران ابریشم اصل دو راه خیلی ساده وجود دارد:
1-    اولین و ساده ترین راهکار برقراری ارتباط از طریق شماره تماس 02122119596 است.
2-    دومین راه که انتخاب آن برای شما با تخفیف هم همراه است مراجعه به به آدرس www.abrishamasl.com  و ارسال سفارش از طریق کلیک روی دکمه سفارش آنلاین است.

           سفارش آنلاین