ابریشم اصل

شستشوی فرش

شستشوی فرش در تهران


امروزه یکی از رایج ترین خدماتی که در کارخانه های قالیشویی ارائه می شود، شستشوی فرش است. زمانی که انواع فرش طی مدت 24 الی 48 ساعت جمع آوری، شسته و خشک می شوند دیگر شستشوی آن ها در منزل معنایی ندارد. قالیشویی ابریشم اصل با استفاده از پیشرفته ترین ماشین آلات، مواد شوینده خاص و کادری  مجرب، شستشوی انواع فرش را در کم ترین زمان و با بالاترین کیفیت انجام می دهد.

شستشوی فرش ماشینی در ابریشم اصل 


شستشوی فرش ماشینی به صورت تخصصی و اعلاء شویی در قالیشویی ابریشم اصل انجام می شود. در این مجموعه انواع فرش های ماشینی با هر جنس و الیافی، در هر متراژ و ابعادی به صورت کاملا حرفه ای با بروز و مجهزترین ماشین های مکانیزه، شستشو می شود. کارشناسان ما پس از بررسی نوع فرش، مواد شوینده مخصوص را برای آن ها انتخاب می کنند.

 

تماس با ما

 

شستشوی فرش دستباف


شستشوی فرش دستباف یکی از حساس ترین خدماتی است که کارخانه های قالیشویی ارائه می دهند زیرا به دلیل نوع بافت و جنسی که فرش های دستباف دارند شستشوی آن ها باید با دقت و ظرافت خاصی انجام شود.
بدیهی است که فرش های دستباف به دلیل قیمت بالایی که دارند، اصول و قوائدی خاصی را در شستشوی آن ها باید رعایت  کرد.شستشوی فرش دستباف در قالیشویی ابریشم اصل یکی از با کیفیت ترین خدمات این مجموعه است.

 

با شستشوی فرش های خود در قالیشویی ابریشم اصل از نعمت پاکیزگی لذت ببرید

 

مزایای شستشوی فرش در قالیشویی ابریشم اصل


شستشوی فرش در قالیشویی ابریشم اصل شما را از مزایایی بی نظیر بهره مند می سازد:

•    تحویل فرش در کوتاه ترین زمان
•    شستشوی فرش با کیفتی استثنایی
•    خشک کردن فرش ها در گرمخانه های مجهز و مخصوص
•    عدم آسیب به ریشه های فرش در هنگام شستشو
•    نظارت کارشناسان مجرب بر انجام کار حین مراحل شستشو
 

 

مراحل شستشوی فرش در ابریشم اصل


کارخانه قالیشویی ابریشم اصل آماده است تا بهترین خدمات قالیشویی نظیر شستشوی فرش، موکت شویی ، مبل شویی و .... را به شما عزیزان ارائه کند. در این مجموعه شستشوی فرش طی مراحل زیر انجام می شود:
1.    بررسی و کارشناسی فرش: در قالیشویی ابریشم اصل قبل از هرچیز فرش ها توسط کارشناسان متخصص و مجرب بررسی می شوند و در صورتی که فرش، عیب و ایرادی نداشته باشد و مورد تایید کارشناسان واقع شود، به مرحله ی شستشو وارد می شود.
2.    غبار روبی فرش: پس از بررسی کارشناسان و تایید آن ها، گرد و خاک های فرش گرفته شده تا مشکلی پس از خیس شدن آن به وجود نیاید.
3.    تست رنگ فرش: جهت جلوگیری رنگ پس دادن و مشکلات ثانویه، رنگ های فرش از نظر ثبات بررسی می شوند.
4.    شستشوی فرش با شوینده مخصوص: کارشناسان دوره دیده در قالیشویی ابریشم اصل پس از زدودن فرش از گرد و غبارها آن را خیس کرده و با توجه به جنس و بافتی که فرش شما دارد، مواد شوینده خاص آن را انتخاب کرده  و سپس  برای اینکه شستشو دقیق تر انجام شود یک نیروی زبده میزان دما و فشار آب را اندازه گیری می کند.
5.    آب گیری فرش: به صراحت می توان گفت آب گیری فرش یکی از مهم ترین مراحل شستشوی فرش به شمار می رود زیرا اگر فرش به مدت زیادی خیس بماند و آب آن تخلیه نشود بی برو برگشت دچار پوسیدگی می شود. در مجموعه ی ما این عملیات با استفاده از دستگاه های مخصوص آب گیری انجام می شود.
6.    خشک کردن فرش: پس از این که آب فرش ها به طور کامل گرفته شد، نوبت به خشک کردن آن ها می رسد، در صورتی که آب در فرش بماند باعث ایجاد بویی نامطبوع می گردد. درقالیشویی ابریشم اصل عملیات خشک کردن فرش ها توسط گرم خانه های مخصوص انجام می شود.

 

شستشوی فرش در منزل با دستگاه


امروزه با توجه به زیاد بودن کار منزل، تمیز نگه داشتن فرش هایی که مدام در حال تردد روی آن ها هستید، کار دشواری است. لکه گیری، غبار روبی ومرتب کردن فرش تخصص  خاصی میخواهد .مجموعه ابریشم اصل با ارائه خدمات شستشوی فرش در منزل  این نگرانی ها را به طور کامل از بین برده است.

تضمین سلامت فرش


فرش ها علاوه بر کارایی که دارند و جدا از این که یک جنس مصرفی به شمار می روند؛ یک اثر هنری و بسیار ارزشمند هستند. در قالیشویی ابریشم اصل جهت کسب رضایت کامل و آسوده خاطر کردن مشتریان عزیز، شستشوی فرش به صورت تضمینی و بدون ایجاد هر گونه آسیبی انجام می شود.

 

تعرفه خدمات شستشوی فرش در ابریشم اصل


داشتن تعرفه طبق نرخ مصوب اتحادیه قالیشویی های تهران یکی از بهترین ویژگی های قالیشویی ابریشم است؛ در این مجموعه تمامی خدمات قالیشویی از شستشوی فرش گرفته تا ترمیم و رفوگری بر اساس نرخ مصوب اتحادیه قالیشویان تهران انجام می شود.
برای بررسی تعرفه های شستشوی فرش در قالیشویی ابریشم اصل می توانید از جدول زیر استفاده کنید، سپس  روی دکمه ثبت سفارش کلیک کنید. 

تعرفه خدمات شستشوی فرش در ابریشم اصل

با ابریشم اصل منزل شما همیشه بوی گل می دهد

 

نحوه ثبت سفارش خدمات شستشوی فرش در ابریشم اصل


برای ثبت سفارش خدمات شستشوی فرش ابریشم اصل می توانید از روش های زیر استفاده کنید:
1-    ثبت سفارش تلفنی: برقراری تماس از طریق شماره گیری 02122119596 
2-    ثبت سفارش اینترنتی: با مراجعه به آدرس www.abrishamasl.com و ارسال سفارش از طریق کلیک روی دکمه سفارش آنلاین از تخفیف هم بهره مند شوید.

 

ثبت سفارش آنلاین

تلفن: 8003-777-0253
فکس: 1253-724-0253
شنبه-چهارشنبه: 17:00 – 9:00
پنجشنبه-جمعه: 16:00 – 11:00
دریافت برآورد رایگان