ابریشم اصل

درباره قالیشویی ابریشم اصل

نظافت می تواند کاری خسته کننده باشد و ما می دانیم که هنگام استخدام یک نیروی تمیزکاری عالی ، با نزاکت و قابل اعتماد ، انتخاب های زیادی دارید.

About Us

بیش از 10 سال تجربه تمیزکاری

سرویس نظافتی شرکت یک خدمت نظافتی کاملاً یکپارچه است که راه حل های تمیزکاری جامع ، با کیفیت و قابل اطمینان را برای مشتریان تجاری ، شرکتی ، صنعتی و مسکونی ارائه می دهد.

مدیریت کوشا و اخلاق کاری ما در فلسفه تجارت خدمات شرکت نظافتی و ارائه خدمات تمیزکاری با کیفیت و ثابت بسیار مهم است. ما خود را مفتخر می دانیم که خود را در برابرشما مسئول می دانیم و مشتری از طریق دسترسی مستقیم و تعامل با مدیر عامل ما از همه چیز با خبر است.

ماموریت ما

در ارائه خدمات نظافتی با ارائه راه حل های تمیز کردن مطمئن ، با کیفیت و مقرون به صرفه به مشتریان ، پیشرو در بازار ملی است

چشم انداز ما

ما بیش از 215 مکان حق امتیاز در ایالات متحده و کانادا داریم. همه آنها به همان ارزشها و اصول مشترک متعهد هستند.

ارزش های ما

هدف ما رضایت شماست (البته بعد از کارنظافت). دفتر تلفن بصورت شبانه روزی (24/7 ساعت) کار می کند.

About Us

مشتری مداری

ما به مشتریان خود بهترین خدمات را ارائه می دهیم. ما برای نظر آنها ارزش قائل هستیم و از آن برای بهبود کار خود استفاده می کنیم.

سازگار با محیط زیست

ما با دقت بهترین و طبیعی ترین محصولات تمیزکننده را انتخاب می کنیم که نتایج شگفت انگیزی را ارائه می دهند.

گسترش / رشد

ما خود را در جامعه به بهترین صورت معرفی می کنیم. ما روابط طولانی مدت ایجاد می کنیم ، در حالی که به طور مداوم در حال گسترش هستیم. بنابراین ، ما همیشه افراد بیشتری را جذب می کنیم تا برای ما کار کنند.

تاریخچه قالیشویی

ارائه خدمات نظافت منازل و ادارات برای بیش از 10 سال

شرکت نظافتی ما به دلیل تعهد در خدمت به مشتریان، ضمن رفتار دوستانه با مشتری و ارائه عالی به طور گسترده ای شناخته شده است. خدمات نظافت منزل در سراسر ایران فعال است.

قانون نظر دادن در سال 1390آغاز شد و در سراسرکشور گسترش یافته است.

شرکت نظافتی ما به دلیل تعهد در خدمت به مشتریان، ضمن رفتار دوستانه با مشتری و ارائه عالی به طور گسترده ای شناخته شده است. خدمات نظافت منزل در سراسر ایران فعال است.

این تعهد با کیفیت و شهرت برای خدمات عالی باعث جذب سرمایه گذاران خارجی شد. در سال 1395 ، این شرکت اکثریت رای مشتری را کسب کرد. این تغییر مهیج به معنای اخر کار نبود:

تیم مدیریت تغییری نکرد و صادق همچنان به سمت رهبری خود در هیئت مدیره ادامه داد. ما خوشحالیم که دوره جدیدی از رشد را برای واحدهای جدید و واحدهای موجود تحت مدیریت صادق اعلام می کنیم.

رضایت تضمین شده است!

کارشناسان شرکت نظافت متعهد به ارائه خدمات نظافت کامل خانه برای مشتریان ما در سراسر کشور هستند.

اگر از هر منطقه ای که تمیز کرده ایم راضی نیستید ، به راحتی ظرف 24 ساعت با ما تماس بگیرید و دوباره می آییم و آن را رایگان نظافت می کنیم. این باعث می شود کار با شرکت نظافت عملاً بدون خطر باشد. نیروهای ما به طور کامل از طریق ما بررسی می شوند و هر یک از آنها فرایند آموزش ما را طی می کنند.

برآورد رایگان دریافت کنید

چرا با ما کار کنید؟

ما را بخاطر شهرت ما برای برتری انتخاب کنید. برای بیش از 10 سال ، ما نامی برای کیفیت و خدمات به مشتری کسب کرده ایم.

با ما ، رضایت شما تضمین شده است

کارشناسان شرکت نظافت متعهد به ارائه خدمات نظافت کامل خانه برای مشتریان گرامی در سراسر کشور هستند.پس با خیال راحت نظافت منزل را به ما بسپارید.

تیم نظافتی یکپارچه و بیمه شده ما

شرکت ما کاملاً یکپارچه و بیمه است ، به این معنی که وقتی ما را به عنوان شرکت نظافت مسکن خود استخدام می کنید ، می توانید خیال آسوده داشته باشید.

تیم مااز کارمندان آموزش دیده تشکیل می شوند

این بدان معناست که هر فردی یک فرآیند غربالگری کامل را پشت سر می گذارد ، و سپس در هر زمینه از خدمات نظافت منزل ما آموزش می بیند.

محلی متعلق به نظافت خانه

شما باید در عین تمرکز روی مواردی که برای شما اهمیت بیشتری دارند ، از داشتن آرامش خاطر لذت ببرید.

تخمین های رایگان از طریق تلفن

خدمت شرکت نظافت کلید حفظ خانه ای زیبا و در عین حال وقت بیشتر برای خود و چیزهایی که بیشتر دوست دارید ، است.

ما کار خود را تضمین می کنیم

شرکت نظافت تلاش می کند تا بالاترین سطح کیفیت ، خدمات و ارزش را برای هر مشتری ارائه دهد.
تماس با ما سفارش آنلاین

سلام!

چطور می‌تونم کمک‌تون کنم؟ :)

به صورت ۲۴ ساعته آماده پاسخگویی هستیم.