همشهریان عزیز و محترم آیا به دنبال یک قالیشویی خوب هستید؟ نگران نباشید ما در اینجا قصد داریم به شما بهترین قالیشویی شهر را معرفی کنیم.
 فرش از جمله وسایلی است که زیبایی خانه‌ ها را دو چندان می‌کند و به دلیل موقعیت قرارگیری آن‌ ها در منازل نسبت به دیگر وسایل خانه بیشتر در چشم هستند به همین علت شستشو و تمیزی آن اهمیت بسیار زیادی دارد. قالیشویی قیطریه با توجه به همین مسئله و با در نظر گرفتن این مطلب که تمیزی محیط زندگی تاثیر بسیار زیادی بر سلامت روح و روان افراد دارد به دنبال ارائه خدماتی در شأن و جایگاه خانواده‌ های ایرانی است. این قالیشویی بر این باور بوده که راز ماندگاری یک مجموعه در متعهد بودن آن است پس با تجهیز قالیشویی خود با دستگاه های فوق مدرن روز دنیا و پرسنل خوش برخورد و متعهد، بهترین خدمات ممکن  را ارائه می‌ دهد. 
به منظور رفاه حال بیشتر همشهریان در این قالیشویی خدمات متنوع بسیاری ارائه می گردد که می توانید در سراسر شهر از این خدمات ممتاز استفاده نمایید. 

سفارش آنلاین در قالیشویی قیطریه

خبر خوش به ساکنین منطقه قیطریه، بهترین و مجهزترین قالیشویی در این منطقه 

حتما تاکنون نام قالیشویی ابریشم اصل را بسیار شنیده اید و از شهرت و آوازه آن آگاه هستید. قالیشویی ابریشم اصل یکی از به نام ترین قالیشویی های سطح شهر بوده که این مجموعه به شستشوی حرفه ای و اصولی شهره شهر است. خبر خوش برای ساکنین منطقه قیطریه،  قالیشویی قیطریه یکی از شعب قالیشویی ابریشم اصل بوده که به منظور رفاه حال بیشتر ساکنین در این منطقه تاسیس گردیده است. اگر ساکن منطقه قیطریه و اطراف آن هستید و به دنبال مجهزترین و بهترین قالیشویی بوده اید، قطع به یقین قالیشویی قیطریه تنها گزینه ممکن است. 
شستشو فرش‌ ها در این مجموعه مطابق با آخرین استانداردهای تعیین شده بوده و از مواد شوینده درجه یک و همچنین مواد نانو در شستشو انواع فرش‌ ها استفاده می‌ شود. در قالیشویی قیطریه علاوه بر شستشوی انواع فرش های ماشینی و دستباف خدمات متنوع دیگری نظیر شستشوی مبلمان در محل، شستشوی پرده و … صورت می پذیرد. چندین دهه سابقه فعالیت درخشان عاملی برای اعتماد صددرصد شما به این مجموعه بوده پس همین حالا با اطمینان خاطر کامل گوشی تلفن خود را بردارید و با این کارخانه قالیشویی فوق پیشرفته و حرفه ای تماس بگیرید و از خدمات بی نظیر و ممتاز این مجموعه بهره مند شوید. 
خدمات دهی به تمام سطح شهر توسط قالیشویی تمام مکانیزه قیطریه
قالیشویی قیطریه تنها مختص یک منطقه نبوده بلکه به دلیل شستشوی کامل و بدون عیب و نقص این مجموعه افراد بسیاری از سراسر شهر مشتریان دائمی این قالیشویی هستند. قالیشویی قیطریه به منظور پاسخگویی به نیاز همشهریان با افزایش تجهیزات خود و همچنین بکارگیری تعداد پرسنل بیشتر و ایجاد سرویس حمل و نقل به سراسر شهر این امکان را فراهم نموده تا بتوانید از تمام نقاط شهر از خدمات متمایز این مجموعه استفاده کنید. شستشوی فرش های خود را به این کارخانه قالیشویی بسپارید و در کم‌ترین زمان ممکن فرش‌ های خود را کاملا تمیز و کاور شده درب منزل تحویل بگیرید.

قالیشویی ابریشم اصل در قیطریه

چرا قالیشویی قیطریه؟

مطمئنا با مطالعه مطالب فوق و همچنین آوازه و شهرت این مجموعه پی به علت مراجعه به قالیشویی قیطریه برای شستشوی فرش‌های خود برده اید و نیازی به ارائه مطالب بیشتری در این زمینه علت وجود ندارد. اما برای اطمینان خاطر بیشتر همشهریان عزیز در این قسمت به مواردی که موجب گشته تا قالیشویی قیطریه به یکی از بهترین قالیشویی های سطح شهر تبدیل گردد می پردازیم:
●    برخورداری از پرسنل آموزش دیده و متعهد
●    بکارگیری تجهیزات فوق مدرن و پیشرفته روز دنیا
●    سرویس دهی به تمام نقاط شهر
●    ارائه خدمات متعدد نظیر شستشوی فرش دستبافت، ماشینی، مبلمان، پرده، موکت و …
●    ترمیم و رفو انواع فرش‌ های دستباف، تابلو فرش و …
●    شستشو انواع فرش دستباف، ماشینی، تابلو فرش به صورت کاملا مکانیزه و با رعایت اصول اسلامی
●    استفاده از مواد شوینده نانو و همچنین مواد شوینده درجه یک داخلی و خارجی
●    عضویت ثابت و دائمی در اتحادیه قالیشویان
●    دریافت هزینه طبق تعرفه های مشخص شده اتحادیه قالیشویان
 

تعرفه قالیشویی قیطریه

نوع خدمات توضیحات
شستشوی فرشهای دستبافت کارشناسان ما در منزل قیمت میدهند (بازدید رایگان)
شستشوی فرشهای ماشینی از متری35000
شستشوی فرشهای ماشینی فانتزی ازمتری45000تومان
شستشوی فرش زرونیم از تخته ای70,000 تومان
شستشوی قالیچه از تخته ای120,000 تومان
شستشوی ریشه و شیرازه فرش ماشینی از متری60,000 تومان الی 100,000 تومان
حق سرویس 58,000 تومان
شستشوی مبلمان از 880,000 تومان

بانوان ایرانی لایق بهترین خدمات هستند، شعار بزرگ‌ترین قالیشویی سطح شهر

باید گفت، شعار و اساس فعالیت قالیشویی قیطریه بر این اصل بنا گردیده که بانوان ایرانی لایق بهترین خدمات هستند. این مجموعه به منظور تحقق چنین اصلی با استخدام کارکنان کار آزموده و آموزش دیده به دنبال آن بوده که خدمات ممتاز و شستشوی اصولی فرش ها را ارائه دهد.  امروزه فرش‌ ها  در طرح ها، رنگ ها و بافت های مختلفی تولید می شوند که همین امر موجب گردیده شستشوی فرش به امری تخصصی مبدل شود. در مجموعه قیطریه براساس تخصصی بودن شستشوی انواع فرش‌ ها، کارشناسان با تجربه ای استخدام شدند تا شستشوی فرش ها به صورت کاملا حرفه ای زیر نظر این متخصصان صورت بپذیرد. تنها از طریق یک تماس با قالیشویی قیطریه  تمیزی را به منزل خود دعوت کنید. 

راه های برقراری ارتباط با قالیشویی قیطریه

قالیشویی قیطریه مفتخر است که در طول فعالیت خود توانسته خدمات ممتاز و در خور شایسته همشریان را ارائه دهد. اطمینان شما افتخار و قوت قلبی برای این مجموعه در جهت طی ادامه مسیر و خدمت رسانی بیشتر به شما است. اگر قصد آن را دارید که شستشوی فرش های خود را به مجهزترین و حرفه ای ترین قالیشویی سطح شهر بسپارید، می توانید از طریق تماس با شماره های زیر سفارش خود را ثبت نمایید. 

شماره قالیشویی قیطریه

این مجموعه به منظور پاسخگویی ۲۴ ساعته به مشتریان خود و رفاه حال بیشتر، امکان برقراری ارتباط به صورت آنلاین را نیز فراهم نموده است. شما قادر خواهید بود در هر ساعت از شبانه روز سفارش خود را ثبت نمایید و پرسنل آماده به خدمت این مجموعه در کم‌ترین زمان ممکن با حضور در درب منزل فرش های شما را تحویل گرفته و پس از شستشوی کامل به صورت کاور شده درب منزل تحویل می‌دهند. مجموعه قیطریه در هر ساعت از شبانه روز در کنار شما و آماده ارائه خدمت خواهد بود.