قالیشویی اوین و ویژگی های برتر آن

جارو و پارویتان را کنار بگذارید و برای یک بار هم که شده است فرش خود را به صورت اصولی بشویید! دیگر نمی توان در فضای منزل فرش های جدید ماشینی و دستباف را شست. شستشوی فرش در منزل معایب بسیار زیادی دارد. یکی اینکه آب و انرژی بسیار زیادی مصرف می شود. دومین ایراد این کار این است که به تاروپود فرش آسیب وارد می شود. سومین مشکلی که در این روش وجود دارد خشک کردن فرش هاست. اگر آنها را در مقابل نور خورشید خشک کنید، بافت آنها صدمه می بیند. به هیچ عنوان نباید از وسایل گرمایشی برای خشک کردن فرش استفاده کرد. 
حمل و نقل فرش زمانی که خیس است نیز کاری بسیار سخت و دشوار است. اینجاست که قالیشویی ابریشم اصل به کمک شما می آید. در قالیشویی اوین که یکی از شعب ممتاز این قالیشویی است فرش های شما به صورت اصولی شسته می شوند. اگر زمینه فرش شما روشن باشد لکه ها در آن بسیار به چشم می آیند. همچنین فرش های دستباف در معرض آسیب بیشتری هستند و ممکن است رنگ های آنها با یکدیگر تداخل پیدا کنند. به همین دلیل باید در لاین های تخصصی شسته شوند. کاری که در قالیشویی ابریشم اصل شعبه اوین انجام می شود. البته این قالیشویی امتیازات دیگری نیز دارد که بسیاری از مشتریان آن را انتخاب می کنند که در ادامه به آن می پردازیم.

قالیشویی اوین ثبت سفارش آنلاین

باشگاه مشتریان قالیشویی اوین و هزاران تخفیف باورنکردنی

قالیشویی ابریشم اصل برای تمام شعب خود این طرح بسیار ایده آل را اجرا کرده است. مشتریان می توانند با عضویت در باشگاه مشتریان از تخفیفات ویژه و طرح های تخفیفی بهره مند شوند. به همین دلیل به سری از افراد شستشوی تمام وسایل منزل خود را به قالیشویی اوین می سپارند. اگر به وب سایت قالیشویی ابریشم اصل مراجعه کنید خواهید دید که چه طرح ها و تخفیفات ویژه ای در اختیار مشتریان قرار گرفته است. همچنین این طرح ها از طریق پیامک به اطلاع مشتریان قالیشویی می رسد.

رعایت اصول مشتری مداری با دریافت تعرفه مناسب

تمامی خدماتی که در قالیشویی اوین به مشتریان ارائه می شود اعم از شستشوی فرش، مبل شویی، موکتشویی و تعمیر قالی سطح کیفی بسیار بالایی دارند اما در مقابل ارائه این خدمات هزینه بالا از مشتریان دریافت نمی شود. تعرفه خدمات در این شعبه از قالیشویی ابریشم اصل بر اساس نرخنامه اتحادیه قالیشویان است و هزینه های جانبی دیگری از مشتری دریافت نمی شود. 
یکی از مهمترین هدف ها در این مجموعه رعایت اصول مشتری مداری است. ما تمام تلاش خود را برای جلب رضایت مشتریان خود انجام می دهیم تا ما را برای دفعات بعدی نیز انتخاب کنند. همچنین زمانی که مشتری از خدمات ما رضایت داشته باشد این قالیشویی را به افراد دیگر و دوستان و آشنایان خود معرفی می کند این امر برای ما اهمیت بسیار بالایی دارد.

تعرفه قالیشویی اوین

نوع خدمات توضیحات
شستشوی فرشهای دستبافت کارشناسان ما در منزل قیمت میدهند (بازدید رایگان)
شستشوی فرشهای ماشینی از متری35000
شستشوی فرشهای ماشینی فانتزی ازمتری45000تومان
شستشوی فرش زرونیم از تخته ای70,000 تومان
شستشوی قالیچه از تخته ای120,000 تومان
شستشوی ریشه و شیرازه فرش ماشینی از متری60,000 تومان الی 100,000 تومان
حق سرویس 58,000 تومان
شستشوی مبلمان از 880,000 تومان

تضمین خدمات شستشو

قبل از آنکه به بررسی سایر ویژگی های این قالیشویی بپردازیم می خواهیم مراحل شستشو در این مرکز را به شما معرفی کنیم:
•    شما به یکی از روش های ثبت سفارش که در انتهای این مطلب معرفی می شود، سفارش خود را در این مجموعه به ثبت می رسانید.
•    باربری های مطمئن با استفاده از ماشین های مناسب به محل سکونت شما مراجعه کرده و سفارش را تحویل می گیرند. البته ممکن است از خدمات شستشو در محل استفاده کرده باشید. در این حالت پرسنل ما برای انجام عملیات شستشو به محل سکونتتان اعزام می شوند.
•    زمانی که سفارش به محل قالیشویی می رسد ابتدا از نظر میزان آلودگی بررسی می شوند. کارشناسان تمام لکه های موجود بر روی فرش را بررسی کرده و نوع آنها را مشخص می کند. بدین ترتیب می توان شوینده مناسب برای پاک کردن آنها را انتخاب نمود.
•    سپس برنامه شستشوی مناسب در تجهیزات فوق مکانیزه قالیشویی ابریشم اصل تنظیم شده و شستشوی قالی شروع می شود.
•    زمانی که شستشوی فرش به طور کامل به اتمام رسید آن را در دستگاه های آبگیر قرار داده و در عرض ۳ الی ۴ دقیقه بیشتر از ۹۰ درصد از رطوبت آن با استفاده از نیروی گریز از مرکز خارج می شود.
•    پس از آن فرش وارد گرمخانه های صنعتی شده و تمامی رطوبت موجود در آن از بین می رود. در این حین پرسنل باتجربه ما فرش را زیر و رو می کنند تا تمام قسمت های آن به طور یکسان خشک شود. اگر سطح رویی زودتر از بافت زیر فرش خشک شود ممکن است سطح آن زبر شده و پای شما را اذیت کند.
•    در پایان فرش تمیز در کاور به صورت لول شده به محل سکونت شما ارسال می گردد.
همانطور که مشاهده می کنید با کارشناسی دقیق فرش در بدو ورود می توان تمامی لکه های موجود در آن را از بین برد. از طرفی تجهیزات تمام اتوماتیک که در این مرکز استفاده می شود بسیار پیشرفته بوده و بدون آسیب به بافت فرش تمام کثیفی های موجود در آن را از بین می برند. از آنجایی که ما به پرسنل آموزش دیده خود اطمینان داریم تمام خدمات فوق را تضمین می کنیم یعنی اگر از نتیجه شستشوی این واحد رضایت نداشته باشید این کار مجدداً برای شما انجام خواهد شد.

خدمات قالیشویی اوین

ما تمام احکام مربوط به شستشوی شرعی را می دانیم!

اگر فرش شما در معرض نجاست مختلف قرار گرفته است و می خواهید آبکشی کنید بهتر است این کار را در محیط منزل انجام ندهید. شستشوی یکی از اقلام آلوده ممکن است باعث انتقال آلودگی به سایر محیط خانه و بیشتر شدن زحمت شما شود. لکه هایی مانند خون، ادرار و مدفوع فرش را نجس می کنند و پاک کردن آن باید مطابق با احکام شرعی انجام شود. ما در قالیشویی اوین شستشوی شرعی فرش، موکت و تشک خوشخواب را برای شما انجام می دهیم. پرسنل ما با تمام قوانین شرعی برای آبکشی نجاسات آشنایی داشته و مراحل را به صورت کامل برای شما انجام می دهند پس دیگر نگران پاک شدن یا نشدن نجاست از روی فرش خود نباشید.

راه های برقراری ارتباط با قالیشویی ابریشم اصل شعبه اوین

اگر شما هم مجذوب خدمات متمایز و ویژگی های منحصر به فرد این قالیشویی شده اید می توانید همین الان سفارش مربوط به شستشوی خود را در این مرکز ثبت کنید. برای این کار می توانید تماس تلفنی را انتخاب کرده و از مشاوره رایگان کارشناسان ما بهره مند شوید. 
البته امکان ثبت سفارش در پلتفرم آنلاین قالیشویی ابریشم اصل وجود دارد. اگر سفارش خود را در وب سایت برسانید از تخفیفات ویژه برخوردار می شوید. با اولین سفارش خود در این مجموعه عضو باشگاه مشتریان شده و از تخفیفات متنوع این قالیشویی بهره مند می شوید.
شماره قالیشویی اوین