بهترین قالیشویی در کهریزک کدام است؟

اگر شما هم در منطقه ی خوش آب و هوای کهریزک ساکن هستید و برای شستشوی فرش های دستباف و یا ماشینی  خود به دنبال بهترین قالیشویی کهریزک می گردید در این صفحه به آنچه که می خواهید می رسید. ما در این مطلب قصد داریم بهترین قالیشویی در کهریزک را به شما معرفی کنیم. پس تا انتها با ما همراه باشید.

تماس با قالیشویی کهریزک

چرا قالیشویی کهریزک ابریشم اصل را به شما پیشنهاد می کنیم؟

 1. اول از همه این که  قالیشویی ابریشم اصل مورد تایید اتحادیه ی قالیشویی های تهران است.
 2. شاید پیدا کردن یک قالیشویی مطمئن که حتی در روز های تعطیل هم خدمات خود را با بالاترین کیفیت ارائه دهد، کار آسانی نباشد.
 3. . قالیشویی ابریشم اصل یک کارخانه بزرگ با مجهزترین دستگاه های مکانیزه است که همیشه برای بالاترین حجم درخواست ها هم، ظرفیت پاسخگویی دارد.
 4. همه ی مشتریان از یک قالیشویی خوب انتظار دارند که فرش هایی که تحویل می دهند را سالم و تمیز و بدون مشکل همانند روز اول تحویل بگیرند. برآورده کردن این انتظار، کوچک ترین  ویژگی این مجموعه در تضمین بهترین بودن است.
 5. شستشوی فرش دست باف با شیوه ای کاملا متفاوت از شستشوی فرش ماشینی، باعث می شود تا مشتریان عزیز برای سپردن فرش های دست باف حساس خود به مجموعه ما اعتماد کنند. شستشوی فرش دستباف با ضمانت تثبیت رنگ و حفظ سلامت فرش، از  ویژگی های بارز و استثنایی قالیشویی ابریشم اصل است.
 6. استفاده از فرمول شستشوی منحصر به فرد بر اساس شناسایی نوع الیاف و تارو پود فرش و همچنین ارسال آن به صورت کاور و لول شده درب منزل مشتری، دلیل دیگری است که باعث شده با قاطعیت ادعا کنیم قالیشویی ابریشم اصل، بهترین قالیشویی در کهریزک است.

 

یک سوال از اهالی کهریزک:

بهترین قالیشویی در کهریزک باید چه خدماتی را به مشتریان خود ارائه کند؟

همانطور که کمی قبل تر قالیشویی ابریشم اصل را به عنوان برترین قالیشویی محدوده کهریزک معرفی کردیم لازم دانستیم که خدماتی که در این مجموعه ارائه می شود را به طور کامل شرح دهیم

خدمات قالیشویی ابریشم اصل شعبه کهریزک

با توجه به اینکه کهریزک یکی از قدیمی ترین مناطق تهران به شمار می رود ، آدم های با اصل و نسبی در این منطقه سکونت دارند، بدیهی است که شستن فرش و قالی های خود را به هر قالیشویی نمی سپارند.

. بنابراین یک قالیشویی خوب از نظر کهریزکی ها باید خدمات بینظیری را ارائه کند. خدمات قالیشویی ابریشم اصل به شرح زیر می باشد:

 • شستشوی تمام اتوماتیک و مکانیزه فرش دست باف با ظریف ترین الیاف ها با تضمین تثبیت رنگ بعد از شستشو
 •  تضمین شستشوی تمام اتوماتیک انواع فرش های ماشینی با هر نوع متراژ و  در هر ابعادی با تضمین عدم چرک مردگی و همچنین سلامت تار و پود
 • شستشوی حرفه ای انواع قالیچه، جاجیم، گلیم، و تابلو فرش
 • خدمات لکه گیری، غبارروبی وهمچنین رفو
 • مبل شویی
 • موکت شویی

کارخانه ابریشم اصل این آمادگی را دارد تا خدمات اختصاصی شستشوی مبل و موکت را در منزل و در حضور مشتری انجام دهد.

آسایش و رفاه حال مشتریان عزیزن، مهم ترین انگیزه ی ما در مجموعه ابریشم اصل است.

تعرفه خدمات قالیشویی محدوده کهریزک در ابریشم اصل

همانطورکه مشخص است هیچ کس بدون اطلاع از قیمت و تعرفه ها کاری را از پیش نمی برد. تعرفه خدمات قالیشویی ابریشم اصل طبق نرخ نامه مصوب اتحادیه قالیشویی های تهران تعیین شده است. استاندارد بودن تعرفه ها در قالیشویی ابریشم اصل دلیلی دیگر بر داشتن اعتبار کارخانه ابریشم اصل است.

پیشنهاد می کنیم قبل از استفاده  از خدمات قالیشویی ابریشم اصل ابتدا جدول قیمت زیر را با دقت مطالعه فرمایید، سپس  روی دکمه ثبت سفارش کلیک کنید.

 

تعرفه قالیشویی کهریزک

نوع خدمات توضیحات
شستشوی فرشهای دستبافت کارشناسان ما در منزل قیمت میدهند (بازدید رایگان)
شستشوی فرشهای ماشینی از متری29500
شستشوی فرشهای ماشینی فانتزی ازمتری39000تومان
شستشوی فرش زرونیم از تخته ای70,000 تومان
شستشوی قالیچه از تخته ای120,000 تومان
شستشوی ریشه و شیرازه فرش ماشینی از متری60,000 تومان الی 100,000 تومان
حق سرویس 49,000 تومان
شستشوی مبلمان از 780,000 تومان

شستشوی فرش در قالیشویی کهریزک به چه صورت انجام می شود؟

کارشناسان  این مجموعه در قسمت کنترل کیفیت قبل از هر کاری وضعیت الیاف و تار و پود فرش را مورد بررسی قرار می دهند. میزان تراکم، جنس نخ واستعلام  از وضعیت ریشه ها همان اول بررسی می شود و در فرمی تحت عنوان "ارزیابی فرش" ثبت می شود.

در مرحله بعد، کارشناسان دستگاه های شستشوی مکانیزه وارد عمل می شوند و بر اساس گزارشی که از کارشناسان کنترل کیفیت دریافت کرده اند تنظیمات ویژه را برای شسشتو اعمال می کنند.

در گام بعد بسته به دست باف یا ماشینی بودن، هر فرش به واحد مربوط به خود انتقال داده شده و شسته می شود.

شایان ذکر است تمامی فرش ها اعم از دست باف و ماشینی در این مجموعه قبل از شستشوی مکانیزه لکه گیری و غبار روبی می شوند.

بعد از شستشو نیز به صورت  کاملا لول و کاور شده بر اساس آن بازه زمانی که به مشتری گفته شده، درب منزلش تحویل داده می شود.

شستشوی فرش در قالیشویی کهریزک خدمتی نوین از ابریشم اصل.

قالیشویی ابریشم اصل چه بخش هایی از کهریزک را پوشش می دهد؟

قالیشویی ابریشم اصل شعبه کهریزک تمامی این منطقه را  تحت پوشش خود قرار داده است، اما باز هم جهت تکمیل اطلاعات کهریزکی های عزیز خیابان های تحت پوشش قالیشویی ابریشم اصل  را باهم مرور می کنیم:

مهمترین خیابان های کهریزک که تحت پوشش قالیشویی ابریشم اصل  هستند عبارت اند از:

خیابان نشاط، بلوار بهشتی، آفتاب، بلوار باهنر، فضل الله، بلوار چهارباغ، مطهری، سلیمانی، شهدای مخابرات، بلوار حکیم زاده، شورا، میدان ولایت، ولیعصر و آستانه

البته بازهم تاکید می کنیم که در هر نقطه ای از کهریزک که ساکنید، بهترین و نزدیک ترین قالیشویی به شما قالیشویی کهریزک ابریشم اصل است.

نحوه ثبت سفارش خدمات قالیشویی کهریزک

برای ثبت سفارش خدمات در قالیشویی کهریزک ابریشم اصل تنها کافیست از دو روش زیر استفاده کنید:

 1. اولین و ساده ترین راه: برقراری تماس از طریق شماره گیری 02122119596
 2. دومین راه :که با تخفیف همراه است مراجعه به به آدرس http://abrishamasl.com/ و ارسال سفارش از طریق کلیک روی دکمه سفارش آنلاین است.

ایاب و ذهاب قالیشویی کهریزک