همانطور که می دانید برای حفظ سلامت فرش باید بین ۱ تا ۲ بار در سال آن را شست. در غیر این صورت لکه هایی که بر روی آن وجود دارند ماندگار شده و دیگر نمی توانید آنها را پاک کنید. حتی گردوغباری که به بافت فرش نفوذ می کند نیز باعث کدر شدن رنگ آن می شوند. در صورتی که از شوینده مناسب برای شستشوی فرش های خود استفاده کنید، تمام لکه ها و حتی زردی های به وجود آمده در فرش نیز از بین می رود. 
نوع شوینده باید با توجه به میزان آلودگی فرش و همچنین لکه های موجود بر روی آن تعیین شود. این کار را تنها کسانی می توانند انجام دهند که سال ها تجربه در این زمینه دارند. ما با استفاده از تیمی باتجربه و متخصص در قالیشویی صادقیه، فرش های شما را به صورت حرفه ای شسته و کاملاً تمیز به شما تحویل می دهیم. این قالیشویی معتبر یکی از بهترین واحدهای فعال در سطح شهر تهران است.

شستشوی فرش های خود را جدی بگیرید! ماده شوینده باید باکیفیت باشد!

سفارش آنلاین در قالیشویی صادقیه

ویژگی های قالیشویی در صادقیه

حتماً شما هم تا به حال متوجه ویژگی های ممتاز قالیشویی صادقیه شده اید. این شعبه از قالیشویی ابریشم اصل توانسته است به رضایت ۱۰۰ درصدی مشتریان خود برسد. برخی از مهمترین ویژگی های قالیشویی محله صادقیه که باعث تمایز آن از سایر واحدهای فعال در سطح شهر تهران شده است به شرح زیر هستند:
•    تمام شوینده هایی که در این قالیشویی از آن‌ها استفاده می شود، باکیفیت و درجه یک هستند. نوع شوینده با توجه به نوع فرش، میزان آلودگی و بافت آن تعیین می شود. در این مجموعه امکان ثبت سفارش شستشو به صورت اسلامی نیز برای شما مشتریان عزیز فراهم شده است
•    از دستگاه های تمام اتوماتیک برای شستشوی فرش های ماشینی و دستباف استفاده می شود. فرش های شما بدون دخالت دست به صورت کامل شسته شده و به صورت لول و در کاورهای مخصوص به شما تحویل داده می شوند. اگر در فصل های سرد نیز قالی های خود را برای شستشو به این مرکز بسپارید خواهید دید که خشک هستند. این امر نشان دهنده استفاده از خشک کن های پیشرفته است.

آشنایی با بهترین قالیشویی در محله صادقیه

ما در قالیشویی صادقیه از تجهیزات مدرن همراه با شوینده های باکیفیت برای شستشوی فرش های شما استفاده می کنیم. تمامی کارکنان این مجموعه آموزش دیده‌اند و سال ها تجربه در زمینه شستشوی فرش دارند. ما به تعهدات خود در قبال مشتری پایبند هستیم و همواره در تلاشیم تا خدماتی متمایز را به آنها ارائه دهیم.
شما با انتخاب این واحد از قالیشویی ابریشم اصل به راحتی می توانید فرش های خود را در مرکزی معتبر شستشو دهید. تمامی خدمات حرفه ای مربوط به فرش در این مجموعه به شما مشتریان عزیز ارائه شده است. ما با آغوش باز پذیرای انواع پیشنهادات، نظرات و انتقادات شما مشتریان عزیز هستیم.

هزینه قالی شویی در صادقیه

از آنجایی که مشتریان ما می دانند ما در قالیشویی صادقیه از روش های اصولی و شوینده های باکیفیت برای شستشوی فرش هایشان استفاده می کنیم، به تعرفه ارائه خدمات آن توجهی نمی کنند. البته این بدان معنا نیست که ما قیمتی مقرون به صرفه و معقولانه را از مشتریان دریافت نمی کنیم. ما نیز قدردان این رضایت مشتریان بوده و سعی می کنیم تمامی خدمات خود را با کمترین هزینه ممکن در اختیار آنها قرار دهیم. مطمئن باشید که در این قالیشویی هیچ هزینه اضافی از شما دریافت نخواهد شد.


 

تعرفه قالیشویی صادقیه

نوع خدمات توضیحات
شستشوی فرشهای دستبافت کارشناسان ما در منزل قیمت میدهند (بازدید رایگان)
شستشوی فرشهای ماشینی از متری35000
شستشوی فرشهای ماشینی فانتزی ازمتری45000تومان
شستشوی فرش زرونیم از تخته ای70,000 تومان
شستشوی قالیچه از تخته ای120,000 تومان
شستشوی ریشه و شیرازه فرش ماشینی از متری60,000 تومان الی 100,000 تومان
حق سرویس 58,000 تومان
شستشوی مبلمان از 880,000 تومان

در قالیشویی صادقیه چه خدماتی را به شما ارائه می دهیم؟

فرقی نمی کند که فرش شما ماشینی است یا دستبافت. ما در قالیشویی صادقیه می توانیم انواع فرش ها را برای شما به صورت معمولی یا اعلا شستشو دهیم. در هنگام ارائه این خدمت بهترین مواد شوینده انتخاب می شوند تا فرش شما نه تنها تمیز شود بلکه تاروپود آن نیز آسیبی نبینند. البته این تنها خدمتی نیست که قالیشویی ابریشم اصل شعبه صادقیه به شما ارائه می دهد. در ادامه به برخی از خدمات که این مجموعه را از سایر همکاران خود متمایز می کند اشاره خواهیم کرد:

تعمیر انواع فرش

اگر فرش شما سوخته یا دچار پارگی شده است و می خواهید فرش جدیدی را خریداری کنید، دست نگه دارید. ما در قالیشویی صادقیه خدمات ترمیم و رفوی فرش را با بالاترین کیفیت انجام خواهیم داد. کارشناسانی که این خدمت متمایز را به شما ارائه می کنند سال ها تجربه در زمینه بافت فرش و رنگ شناسی آن دارند. مطمئن باشید نتیجه این ترمیم نه تنها شما را راضی می کند بلکه هزینه ای به مراتب کمتر از خرید یک فرش نو را برایتان دارد.

احیای مجدد رنگ فرش دستبافت

اگر شما هم از فرش های زیبای دستبافت استفاده می کنید ممکن است پس از مدتی فرش شما دیگر رنگ درخشان و زیبای اولیه خود را نداشته باشد. فرش های دستبافت به محیط اطراف رنگ پس می دهند. همچنین اگر در معرض رطوبت قرار گیرند رنگ های آنها با یکدیگر تداخل پیدا می کند. برای آنکه فرش دستبافت شما به زیبایی روز اول خود شود باید از خدمات قلم زنی در قالیشویی صادقیه استفاده کنید. پس از استفاده از این خدمت رنگ های فرش شما احیا شده و مجدداً زیبا خواهد شد.

شستشوی انواع مبلمان

فرقی نمی کند که مبلمان شما استیل است یا راحتی، ما در مجموعه قالیشویی صادقیه تمام انواع مبلمان را در کوتاه ترین زمان ممکن می شوییم. این دستگاه ها به صورت پرتابل کار کرده و امکان شستشوی مبل بر محل منزل شما را فراهم می کند. 
پرسنلی که این خدمت متمایز را به شما ارائه می کنند، کاملاً آموزش دیده هستند و هیچ آسیبی به اسکلت یا پارچه مبل شما وارد نمی کنند. پس اگر می خواهید مبلمان شما مانند روز اول تمیز و درخشان شود از این خدمت جدید و نوین استفاده کنید.

قالیشویی در صادقیه

راه های برقراری ارتباط با قالیشویی در صادقیه

اگر شما هم می خواهید از خدمات متنوع و متمایز این مجموعه برای شستشوی انواع فرش و مبلمان خود استفاده کنید می توانید از طریق شماره قالیشویی سفارشات شستشوی خود را ثبت نمایید. البته امکان ثبت سفارش به صورت آنلاین و از طریق وب سایت قالیشویی ابریشم اصل وجود دارد. 
پس از آن ما باربری های مطمئنی را برای دریافت سفارشات شما اعزام می کنیم. زمان شستشوی فرش توسط کارشناسان به شما اعلام می شود. مطمئن باشید در موعد مقرر فرش شما به صورت تمیز و در کاورهای مخصوص به شما تحویل داده خواهد شد. ما تمام فرش ها را با تجهیزات پیشرفته و تمام اتوماتیک و شوینده های مناسب شستشو می دهیم.

شماره قالیشویی صادقیه