قالیشویی در شهر ری

شهر ری یکی از کهن ترین شهرهای جهان  که در قسمت جنوبی  استان تهران واقع شده است. ساکنین این منطقه ی با صفا از همان گذشته، شستشوی فرش های خود را به بهترین نحو انجام می دانند و حساسیت خاصی روی تمیز بودن فرش ها داشتند.

اگر در محدوده شهر ری ساکن هستید و پیدا کردن یک قالیشویی خوب،  به یکی از دغدغه های بزرگتان تبدیل شده است، انتخاب قالیشویی شهر ری ابریشم اصل میتواند شما را تا سال ها در زمینه قالیشویی، بی دغدغه سازد.

تماس با قالیشویی شهر ری

ابریشم اصل شماره یک قالیشویی ها

ساکنین شهر ری به خوبی می دانند، پیدا کردن یک قالیشویی همه چیز تمام چه مکافاتی دارد، اما قالیشویی ابریشم اصل مکافات را به مباهات تبدیل کرده است.

ویژگی های یک قالیشویی خوب در شهر ری

مجموعه ی ابریشم اصل برای  بررسی بنیادی و ریشه ای ویژگی های قالیشویی خوب، یک تیم آنالیز تشکیل داد. پس از ماه ها بررسی و آنالیز، به چند نکته ی مهم دست پیدا کرد:

 • قیمت های قالیشویی خوب باید مناسب باشد: پیدا کردن یک قالیشویی با قیمت مناسب، شاید اصلی ترین چالش افراد باشد، بسیار حائز اهمیت است یک قالیشویی در قبال خدماتی که ارائه می کند، هزینه ای منصفانه و طبق نرخ اتحادیه دریافت کند.
 • داشتن پرسنل موجه و برخورد مناسب با مشتری: مشتری مداری یکی از اصل های بسیار مهم برای قالیشویی ابریشم اصل در شهر ری می باشد. برای این مجموعه بسیار مهم است که پرسنل، در سریع ترین زمان و به بهترین نحو ممکن پاسخگوی نیاز مشتریان باشد و به دغدغه های آن ها گوش بسپارد. همچنین ممکن است مشتریان، سوال های بسیاری در مورد چگونگی شستشو و مواد شوینده ای که مورد استفاده قرار می گیرد، داشته باشند. یک تیم پشتیبانی خوب باید به خوبی بتواند به این پرسش ها و حتی پرسش های تخصصی تر پاسخ دهد.
 • خدماتی متعدد در زمینه ی قالیشویی ارائه دهد: امروزه با افزایش کارخانه های قالیشویی، یک قالیشویی خوب  تنها  به شستشوی انواع فرش اکتفا  نمی کند و علاوه بر ارائه خدمات  تخصصی شستشوی فرش ها، شستن تخصصی مبل، موکت ، انواع قالی و همچنین لکه گیری و رفوگری را ارائه می دهد.
 • داشتن مجوز رسمی از اتحادیه قالیشویی ها: یکی از مهم ترین نکاتی که می تواند برچسب معتبر بودن به یک قالیشویی  حوالی شهر ری بزند، داشتن مجور رسمی و فعالیت زیر نظر مستقیم اتحادیه قالیشویی است زیرا در صورت به وجود آمدن هرگونه مشکل، اتحادیه پاسخگوی مشتریان خواهد بود.
 • داشتن سیستم مکانیزه ی شستشو و بهره گیری از مرغوب ترین مواد شوینده: داشتن تجهیزات پیشرفته و مکانیزه یک اصل بسیار مهم در قالیشویی شهر ری ابریشم اصل است. اصلی که  می تواند یک قالیشویی را نسبت به رقبا متمایز کند.

همانطور که می دانید فرش های ابریشمی و دستباف نیاز به شستشوی خاص و حساسی دارند و دمای آب باید به طور دقیق تنظیم شود و مواد شوینده ای که مورد استفاده می گیرد دارای بالاترین کیفیت باشد.

 

قالیشویی ابریشم اصل با بررسی و رعایت تمام نکات بالا به این نتیجه رسید که یک قالیشویی خوب حوالی شهر ری تاسیس کند.

واژه ابریشم اصل را به خوبی به ذهن بسپارید، در آینده ای نزدیک، فقط این واژه تداعی کننده ی یک قالیشویی معتبر می شود.

خدماتی که در قالیشویی شعبه شهر ری ابریشم اصل ارائه می گردد

 شهر ری به گوش باش

در این قسمت از معرفی قالیشویی شهر ری ابریشم اصل قصد داریم مهم ترین خدمات این مجموعه را به اطلاع شما بزرگواران برسانیم:

 • شستشوی انواع فرش با بالاترین کیفیت  فراتر از حد تصور
 • شستشوی انواع مبل، با ضمانت عدم آسیب رسیدن به پارچه
 • شستشوی انواع موکت
 • خدمات بینظیر  لکه زدایی و غبارروبی

راه خوشبختی از ابریشم اصل می گذرد

تعرفه خدمات قالیشویی شهر ری در ابریشم اصل

شاید برای شما هم جالب باشد که تعرفه های خدمات قالیشویی در ابریشم اصل دقیقا طبق نرخ مصوب اتحادیه قالیشویی های تهران است. در این بازار رقابتی حرف های زیادی برای گفتن دارد.

 اکنون شما سروران می توانید برای مقایسه تعرفه های  خدمات قالیشویی در نزیکی شهر ری جدول زیر را مشاهده فرمایید و برای سفارش روی دکمه ثبت سفارش کلیک کنید.

ثبت سفارش قالیشویی شهر ری

پاک کردن لکه آبرنگ از فرش در قالیشویی شهر ری ابریشم اصل

نقاشی کشیدن با آبرنگ چه برای بزرگسالان چه برای کودکان و هنرمندان از جذابیتی بالایی برخوردار است، اما نقاشی کشیدن با آبرنگ تنها معطوف به بوم نقاشی و کاغذ نمی شود و ممکن است ناگهان متوجه شوید، مقداری از آبرنگ روی فرش شما ریخته شده و جلوه ی بدی به فرش شما بدهد.

در این مواقع نگران نباشد، تنها کافیست با شماره گیری 02122119596 درخواست خود را برای پاک کردن لکه ی آبرنگ در قالیشویی ابریشم اصل ثبت کنید.

قالیشویی ابریشم اصل چه مناطقی را در شهر ری تحت پوشش قرار می دهد؟

این مجموعه  در نظر دارد تا همه ی مناطق شهر ری را تحت پوشش خود قرار دهد تا تمام عزیزان ساکن شهر ری، با وجود یک قالیشویی معتبر در حوالی محل سکونتشان، احساس غرور کنند. تمامی خیابان های شهر ری از جمله خیابان عربخواری، سلمان فارسی،  شهدای ایرانیت، صابونی ها، شهید زهره وند، شهید سیل سپور، اندیشه، بلوار آوینی و بلوار کمیل و همچنین میدان هادی ساعی که جزو مهمترین محله های شهر ری هستند، تحت پوشش قالیشویی ابریشم اصل قرار می گیرند.

نحوه ثبت سفارش خدمات قالیشویی شهر ری

برای ثبت سفارش خدمات قالیشویی در شهر ری کافیست از دو روش اینترنتی و تلفنی اقدام کنید:

 • ثبت درخواست با شماره گیری 02122119596
 • ثبت درخواست از طریق مراجعه به لینک ثبت سفارش

شایان ذکر است ثبت سفارش از طریق سایت و به صورت آنلاین در کلیه سفارش ها شامل 10 درصد تخفیف می گردد.