میرداماد یکی از مناطق شمالی شهر تهران است که زیبایی فوق العاده‌ ای دارد. اگر شما نیز یکی از ساکنان این منطقه دلنشین بوده و درباره شستشوی فرش‌های خودتان دچار نگرانی هستید، لازم است که با قالیشویی میرداماد ابریشم اصل آشنا شوید.

قالیشویی میرداماد یکی از بهترین قالیشویی‌ها در سطح شهر تهران، خصوصا منطقه میرداماد است و می‌ تواند انواع خدمات قالیشویی، موکت شویی و مبل شویی را به مشتریان ارائه  دهد.

تماس با بهترین قالیشویی میرداماد

تماس با قالیشویی میرداماد

قالیشویی میرداماد چه خدماتی به مشتریان خود ارائه میدهد؟

تیم حرفه ای قالیشویی ابریشم اصل سال‌ها تجربه خود را برای ارائه هر چه بهتر خدمات به شما بگار می‌گیرد. با افزایش روند ساختمان نشینی شهروندان، دیگر انجام کارهایی مانند شستشوی قالی، فرش، مبل و موکت در محیط حیاط کاری غیر ممکن بنظر می‌ رسد. از طرفی مشغله زیاد افراد نیز اجازه همچین کاری را به آن‌ها نمی‌دهد. به همین خاطر برای انجام بسیاری از این کارها باید به یک مرکز معتبر و حرفه‌ای اعتماد کرد. ساکنان عزیز منطقه میرداماد می‌تواند با خیال راحت خدمات قالیشویی، مبل شویی و موکت شویی خود را به قالیشویی میرداماد بسپارند.

چرا باید به قالیشویی میرداماد ابریشم اصل اعتماد کنیم؟

نوع شستشوی فرش‌ها برای بسیاری از خانواده‌ها اهمیت دارد و علاوه بر این برخی از فرش‌ها دربرابر بعضی از مواد و نوع شستشو مقاوم نیستند و ممکن است آسیب ببینند.

به همین علت انتخاب قالیشویی مورد اعتمادی که تجربه کافی و دقت لازم در شستشوی فرش را داشته باشد، اهمیت بسیار زیادی دارد. همراه ما باشید تا با نقاط قوت قالیشویی میرداماد آشنا بشوید و با خیال راحت خدمات شستشوی حساس‌ترین‌فرش‌ها و قالی‌های خود را به ما بسپارید.

پرسنل حرفه‌ای و کار آزموده

قالیشویی ابریشم اصل در تمام بخش‌های خود پرسنل‌های بااخلاق و باتجربه‌ای دارد که مشتری مداری و ارائه هرچه بهتر خدمات هدف آ‌ن‌ها است. در این مرکز پرسنل بخش پشتیبانی تخصصی‌ترین سوالات مشتریان را پاسخ می‌دهند.

همچنین در بخش شستشوی فرش‌های این مرکز، افراد باتجربه و متخصص استخدام شده‌اند تا فرش‌ها و قالی‌های شما با کیفیت عالی شستشه شده و هیچ آسیبی نبینند.

کیفیت بسیار عالی

یکی از دلایلی که می‌توان باتوجه به آن گران قیمت‌ترین فرش‌ها و موکت‌های خود را به این قالیشویی سپرد، توجه به دستگاه‌های فوق العاده این مرکز است.

توجه داشته باشید که قالیشویی ابریشم اصل همواره در حال بروزرسانی دستگاه‌ها و تجهیزات خود می‌باشد. به همین علت دیگر نباید نگرانی درباره خرابی فرش‌های خود به علت شستشوی نامناسب داشته باشید.

بکارگیری بهترین مواد

بخشی از کیفیت عالی هر خدماتی که برای شستشو و تمیزی ارائه می‌شود، به کیفیت مواد و متریال استفاده شده برمی‌گردد. در قالیشویی میرداماد بهترین مواد برای شستشو مورد استفاده قرار می‌گیرند.

جالب است بدانید که این قالیشویی حرفه‌ای، از مواد و متریالی برای شستشو قالی و فرش‌ها استفاده می‌کند که هیچ آسیبی به محیط زیست نمی‌زنند. ابریشم اصل همواره به این نکته توجه داشته است که از موادی استفاده بکند که در کنار کیفیت بسیار خوب، هیچ ضرری برای طبیعت و حیوانات نداشته باشد.

خدمات متنوع

یکی دیگر از مزایای این قالیشویی، پوشش دهی مناسب این مرکز برای ارائه خدمات است. به همین دلیل عزیزانی که در منطقه میرداماد تهران زندگی می‌کنند، می‌تواند انواع سفارشات قالیشویی، مبل شویی و موکت شویی خود را در قالیشویی میرداماد ثبت بکنند.

وجود تضمین رضایت‌مندی

مشتریان عزیز به این نکته توجه داشته باشند که اگر پس از تحویل فرش‌های شسته شده رضایت کافی را نداشتند، می‌توانند بلافاصله با ما تماس بگیرند.

قالیشویی میرداماد پس از دریافت پیام عدم رضایتمندی، ترتیباتی را برای اصلاح وضعیت به وجود آمده انجام می‌دهد.

عضویت در اتحادیه قالیشویان تهران

پیش از ثبت سفارش در هر قالیشویی، حتما به عضو بودن آن‌ها در اتحادیه توجه داشته باشید تا خدمات دقیق و امنی را دریافت بکنید.

ابریشم اصل عضو اتحادیه قالیشویان تهران است و خدمات پرداخت کاملا معتبر و امنی را ارئه می‌دهد.

تعرفه خدمات قالیشویی میرداماد

یکی از دغدغه‌های مهم افراد پیش از ثبت سفارش، اطلاع از قیمت و تعرفه‌ای است که قالیشویی برای انجام خدمات و شستشو قالی‌ها دریافت می‌کند.

اولین نکته‌ای که درباره تعرفه خدمات قالیشویی ابریشم اصل وجود دارد، تنظیم دقیق این قیمت‌ها مطابق با تعرفه‌هایی است که نرخ مصوب اتحادیه‌های قالیشویی‌ها تهران می‌باشند.

توجه داشته باشید که قالیشویی میرداماد به هیچ وجه به بهانه ارئه خدمات بیشتر، از شما پولی جدا از نرخ مصوب دریافت نمی‌کند. به همین دلیل می‌توان گفت که ابریشم اصل در این مورد از بسیاری از رقبای خود جلوتر است و خدمات کامل و حرفه‌ای خود را در مناسب‌ترین و منصفانه‌ترین حالت ارائه می‌دهد.

در همین لحظه شما عزیزانی که در منطقه میرداماد زندگی می‌کنید، می‌توانید قیمت‌های فوق العاده مناسب این مرکز را مشاهده کرده و با خیالی راحت ثبت سفارش خودتان را انجام بدهید.

 

تعرفه قالیشویی میرداماد

نوع خدمات توضیحات
شستشوی فرشهای دستبافت کارشناسان ما در منزل قیمت میدهند (بازدید رایگان)
شستشوی فرشهای ماشینی از متری35000
شستشوی فرشهای ماشینی فانتزی ازمتری45000تومان
شستشوی فرش زرونیم از تخته ای70,000 تومان
شستشوی قالیچه از تخته ای120,000 تومان
شستشوی ریشه و شیرازه فرش ماشینی از متری60,000 تومان الی 100,000 تومان
حق سرویس 58,000 تومان
شستشوی مبلمان از 880,000 تومان

آشنایی با خدمات حرفه‌ای ابریشم اصل

همانطور که پیشتر اشاره کردیم، قالیشویی میرداماد ابریشم اصل یکی از معتبرترین و باتجربه‌ترین قالیشویی‌‌هایی است که در سطح تهران وجود دارد. این قالیشویی خدمات کاملی برای تمیزکاری منزل ارائه می‌دهد. این خدمات شامل موارد پایین می‌شود.

  1. شستشوی قالی و فرش‌ها توسط بروزترین دستگاه‌ها
  2. شستشوی انواع موکت طرحدار، پرزدار و فانتزی با تجهیزات مخصوص
  3. مبل شویی با بکارگیری انواع دستگاه‌های خشکشویی
  4. شستشوی فرش دستبافت با انواع مواد ارگانیک بدون آسیب دیدن فرش
  5. ارائه خدمات شستشوی فرش ماشینی

تمام مواردی که به آن‌ها اشاره کردیم،خدماتی هستند که توسط قالیشویی میرداماد ارائه می‌شوند. این قالیشویی خدمات کاملی در زمینه شستشو ارائه می‌دهد.

شستشوی انواع مبل و موکت در محل

قالیشویی ابریشم اصل شعبه میرداماد با افتخار خدمات شستشوی انواع مبل و موکت را در محل شما ارائه می ‌دهد. ما با استفاده از بهترین مواد شوینده و پیشرفته ‌ترین دستگاه‌ ها و تجهیزات، تضمین می ‌کنیم که مبلمان و موکت‌ های شما به بهترین نحو ممکن تمیز و تازه شوند.

شستشوی حرفه ‌ای مبل در محل

مبل ‌ها به عنوان یکی از اصلی ‌ترین عناصر دکوراسیون داخلی، نیازمند نگهداری و شستشوی منظم هستند تا همیشه ظاهری نو و تمیز داشته باشند. ما در قالیشویی میرداماد، خدمات شستشوی مبل در محل را با استفاده از مواد شوینده با کیفیت و مناسب برای هر نوع پارچه و چرم ارائه می ‌دهیم. تیم مجرب ما با دقت و حساسیت بالا، تمامی لکه ‌ها و آلودگی ‌ها را از روی مبل ‌های شما پاک می ‌کند، بدون اینکه به بافت و رنگ آن ‌ها آسیبی وارد شود.

 

شستشوی مبل در محل در قالیشویی میرداماد

 

تمیز کردن موکت با دستگاه‌ های پیشرفته

موکت ‌ها به دلیل استفاده مداوم، معمولاً نیاز به شستشوی حرفه ‌ای دارند. در قالیشویی ابریشم اصل با استفاده از دستگاه‌ های پیشرفته و مخصوص برای شستشوی موکت، تمامی آلودگی ‌ها و لکه‌ ها از عمق بافت موکت ‌ها بیرون کشیده می شود. این فرآیند نه تنها موکت ‌های شما را تمیز و بهداشتی می ‌کند، بلکه عمر مفید آن ‌ها را نیز افزایش می ‌دهد. دستگاه ‌های ما با قدرت بالا و مواد شوینده ‌ای که دوستدار محیط زیست هستند، بهترین نتیجه را برای شما به ارمغان می ‌آورند.

استفاده از بهترین مواد شوینده

ما در قالیشویی میرداماد به کیفیت مواد شوینده اهمیت ویژه ‌ای می ‌دهیم. استفاده از مواد شوینده با کیفیت و مناسب برای هر نوع موکت، باعث می شود تا بدون ایجاد هیچگونه آسیب، بهترین نتیجه را برای شما حاصل کنیم. این مواد شوینده ضمن حفظ رنگ و بافت پارچه، تمامی آلودگی ‌ها و بوهای نامطبوع را از نیز بین می ‌برند.

راحتی و سرعت در خدمات

ارائه خدمات در محل این ویژگی را دارد که شما بدون نیاز به جابجایی مبلمان و موکت ‌های خود، از خدمات حرفه ‌ای ما بهره ‌مند شوید. تیم مجرب ما در زمان کوتاهی به محل شما آمده و با استفاده از تجهیزات پیشرفته، کار شستشو را به سرعت و با بالاترین کیفیت انجام می ‌دهند. این امر به شما کمک می ‌کند تا بدون هیچگونه زحمتی، از تمیزی و تازگی مبلمان و موکت ‌های خود لذت ببرید.

تضمین کیفیت و رضایت مشتری

قالیشویی ابریشم اصل شعبه میرداماد با تکیه بر تجربه و تخصص خود، تضمین می‌ کند که خدمات شستشوی مبل و موکت در محل را با بالاترین کیفیت ارائه دهد. رضایت مشتریان اولویت اصلی ما است و همواره تلاش می ‌کنیم تا با ارائه خدماتی بی ‌نقص، اعتماد شما را جلب کنیم. نظرات و پیشنهادات شما برای ما ارزشمند است و به ما کمک می‌ کند تا بتوانیم خدمات خود را بهبود ببخشیم.
برای دریافت خدمات شستشوی انواع مبل و موکت در محل، با قالیشویی ابریشم اصل شعبه میرداماد تماس بگیرید و از تمیزی و طراوت مجدد مبلمان و موکت ‌های خود لذت ببرید. 

نحوه ثبت سفارش در قالیشویی میرداماد

شما مشتریان و ساکنان بزرگوار منطقه میرداماد تهران، می‌توانید سفارشات خود را در این قالیشویی ثبت کنید و خدمات مورد نظر خودتان را در بهترین حالت و سریع‌ترین زمان دریافت بکنید.

برای ثبت سفارش در قالیشویی میرداماد 2 راه در نظر گرفته شده است تا شما عزیزان بتوانید به راحتی سفارشات خود را ثبت کنید. برای این کار لازم است از 2 راه اینترنتی و یا تلفنی اقدام به ثبت سفارش در قالیشویی میرداماد ابریشم اصل بکنید.

برای ثبت سفارش آنلاین می‌توانید وارد لینک ثبت سفارش قرار داده بشوید و خدمات مورد نیاز خودتان را ثبت بکنید.

همچنین می‌توانید با تماس با شماره تماس قرار داده شود سفارشات خود را ثبت بکنید.

پیشنهاد می‌کنیم که سفارشات مورد نظر خودتان را از طریق سایت ثبت کنید تا از تخفیف 10 درصدی که برای سفارشات آنلاین در نظر گرفته شده است، بهره‌مند بشوید.

ثبت سفارش قالیشویی میر داماد