بهترین قالیشویی در ونک کدام است؟

همانطور که می دانید ونک جزء مناطق لاکچری و لوکس تهران به شمار می رود که افراد زیادی در آن ساکن هستند. مردم برای نظافت و شستشوی فرش هایشان به خدمات قالیشویی نیاز دارند، چرا که سبک زندگی آن ها با گذشته تفاوت زیادی پیدا کرده است. در زمان های قدیم، فرش را در خانه ها می شستند، در صورتی که الان برای نظافت فرش ها دیگر امکان قبلی وجود ندارد و مردم فرش های خود را به قالیشویی ها می سپارند تا هم ساده تر و هم به صورت تخصصی شسته شوند. پس اگر شما هم در محدوده ونک ساکن هستید برای معرفی بهترین قالیشویی ونک با ما همراه باشید.

قالیشویی ابریشم اصل یک سبک زندگی است.

تماس با قالیشویی ونک

مهم ترین دلایل بهترین بودن قالیشویی ونک ابریشم اصل

ما به شما قالیشویی ابریشم اصل را به پیشنهاد می دهیم؛ چرا که این مجموعه زیر نظر اتحادیه قالیشویی های تهران فعالیت کرده و دارای مجوز معتبر هست.

همچنین زمانی که شما فرش های خود را تحویل این قالیشویی دهید؛ آن را در کم ترین زمان ممکن در همه ماه های سال حتی نزدیک سال تحویل به صورت کاملا شسته شده به شما تحویل می دهد و همین باعث شده تا بهترین قالیشویی ونک لقب بگیرد.

فرش هایی که به ما سپرده می شوند با استفاده از جدیدترین متدها شستشو شده و از دستگاه های تمام اتوماتیک برای شستن آن استفاده می شود.

همه کسانی که در محدوده ونک زندگی می کنند انتظار دارند تا یک قالیشویی خوب فرش های آن ها را بدون تغییر رنگ، درخشان و تمیز تحویل دهد. مجموعه ی ما تمامی این انتظارات را برآورده کرده و به افراد ضمانت می دهد تا فرش ها از هر نظر اعم از رنگ، تار و پود، جنس و بافت سالم باشند.

همان طور که می دانید فرش های دستباف از حساسیت بالایی برخوردارند و همین باعث شده تا خیلی از افراد به خیلی از قالیشویی ها اعتماد نکنند. این مجموعه شستشوی فرش های دستباف را با ضمانت سلامت و تثبیت رنگ انجام می دهد.

تحویل فرش در زمان مقرر شده یکی دیگر از دلایلی است که ما این قالیشویی را به عنوان بهترین قالیشویی ونک معرفی می کنیم. این قالیشویی به صورت رول و کاور شده همه فرش ها را در درب منزل مشتری تحویل می دهد.

تعرفه خدمات قالیشویی محدوده ونک

هر چند افرادی که در منطقه ونک زندگی می کنند؛ دارای وضعیت خوب مالی هستند، اما باز هم همه افراد برای استفاده از خدمات نسبت به تعرفه حساسیت دارند. تعرفه خدمات در این قالیشویی متناسب با نرخ اساسنامه اتحادیه قالیشویی های تهران می باشند و مطابق با متراژ فرش ها در نظر گرفته می شود.

شما می توانید برای ثبت سفارش از خدمات قالیشویی ابریشم اصل می توانید لیست قیمت این کارخانه را بررسی کرده و پس از تصمیم به خرید، روی دکمه ثبت سفارش کلیک کنید.

 

تعرفه قالیشویی ونک

نوع خدمات توضیحات
شستشوی فرشهای دستبافت کارشناسان ما در منزل قیمت میدهند (بازدید رایگان)
شستشوی فرشهای ماشینی از متری35000
شستشوی فرشهای ماشینی فانتزی ازمتری45000تومان
شستشوی فرش زرونیم از تخته ای70,000 تومان
شستشوی قالیچه از تخته ای120,000 تومان
شستشوی ریشه و شیرازه فرش ماشینی از متری60,000 تومان الی 100,000 تومان
حق سرویس 58,000 تومان
شستشوی مبلمان از 880,000 تومان

خدمات قالیشویی ابریشم اصل شعبه ونک

کمی قبل تر قالیشویی ابریشم اصل را به عنوان بهترین قالیشویی ونک معرفی کردیم از این رو می خواهیم خدمات این مجموعه را برای شما سروران به طور کامل شرح دهیم:

  • نظافت و شستشوی تمام اتوماتیک فرش های دستباف و ابریشمی با ظرافت الیاف مناسب و همین طور تضمین سلامت الیاف و ثبات رنگ.
  • شستشوی تمام اتوماتیک فرش با تراکم های گوناگون در متراژهای مختلف 12 و 9 متری یا در هر ابعاد دیگری با ضمانت سلامت تار و پود فرش ها
  • نظافت و شستشوی انواع تابلو فرش، موکت، گلیم و جاجیم
  • لکه گیری، غبار روبی و رفو
  • مبل شویی به صورت حرفه ای

با قالیشویی ابریشم اصل رسیدن به قله های پاکیزگی را تجربه کنید.

نحوه شستشوی فرش در قالیشویی  اطراف ونک:

شستشوی فرش در قالیشویی ونک، متفاوت از سایر مراکز قالیشویی انجام می شود. در این قالیشویی، فرش پیش از شستشو ، از نظر بافت و جنس نخ بررسی شده و وضعیت ریشه ها هم ارزیابی می گردند. در مرحله بعدی کارشناسان ما، فرش ماشینی و دستباف را از همه جدا کرده و هر کدام را با توجه به ویژگی هایشان شستشو می کنند و پس از انجام کار، آن ها را به صورت رول و کاور شده به مشتریان تحویل می دهند.

 

قالیشویی ابریشم اصل چه بخش هایی از ونک را تحت پوشش خود قرار می دهد؟

قالیشویی ابریشم اصل شعبه ونک به تمامی محله های این محدوده خدمات ارائه می دهد، شما در هر جایی که از ونک ساکن هستید، نگران نباشید می توانید از خدمات قالیشویی ونک استفاده کنید.

 

 چگونه سفارش خودمان را در قالیشویی ونک ثبت کنیم؟

برای ثبت سفارش خدمات در قالیشویی ونک، شما می توانید از دو راه اقدام کنید که به شرح ذیل هستند:

  1. اولین روش این است که مانند زمان های قدیم  از طریق شماره تلفن  02122119596 با ما تماس گرفته و پس از صحبت با کارشناسان این مجموعه، خدمات مورد نظر خود را ثبت کنید تا پرسنل قالیشویی به درب منزل شما آمده و فرش ها را تحویل بگیرند.
  2. دومین راه این است که به صورت آنلاین سفارش تان را ثبت کنید؛ برای انجام این کار کافی است که به سایت قالیشویی ابریشم اصل به آدرس ما مراجعه کرده و روی دکمه ثبت سفارش کلیک کرده و خدمات مورد نظرتان را ثبت کنید.

نکته ای که در مورد خدمات آنلاین وجود دارد این است که در حال حاضر، بیشتر افراد از اینترنت استفاده می کنند و ثبت سفارش آنلاین برایشان راحت تر است. اگر شما خدمات خود را از طریق سایت ثبت کنید از تخفیفات ویژه این مجموعه بهره مند می شوید.

ثبت سفارش قالیشویی ونک