قالیشویی ابریشم اصل شعبه ظفر، با تجربه‌ ای طولانی در زمینه شستشو و نگهداری قالی ‌های دستبافت و ماشینی، آماده خدمت ‌رسانی به ساکنین عزیز منطقه ظفر می ‌باشد. ما با استفاده از تجهیزات پیشرفته و مواد شوینده با کیفیت بالا، قالی ‌های شما را با دقت و مهارت شستشو می ‌دهیم و به آنها طراوت و زیبایی دوباره می ‌بخشیم. به قالیشویی ظفر اعتماد کنید و تجربه ‌ای متفاوت و بی ‌نظیر از شستشوی قالی‌ های خود داشته باشید.

قالیشویی  خوب در ظفر کجاست؟

در هر نقطه از ظفر که ساکن هستید، مناسب ترین کارخانه ی ارائه دهنده خدمات قالیشویی برای شما قالیشویی ابریشم اصل است. قالیشویی ظفر ابریشم اصل با در نظر گرفتن نیاز همشهریان عزیز تهرانی آماده خدمت رسانی است. قالیشویی ظفر با بهره گیری از متخصص ترین پرسنل برای شسشتوی فرش، قالی، موکت و همچنین استفاده از مرغوب ترین مواد شوینده، نه تنها به فرش شما آسیب نمی رساند بلکه سبب افزایش طول عمر آن می شود. قالشویی ابریشم اصل سالیان زیادی است که به عنوان  قالیشویی درجه یک در محدوده ظفر شناخته شده است.

شماره تماس قالیشویی ظفر

قالیشویی خیابان ظفر ابریشم اصل چرا بهترین است؟

اگر در محدوده ظفر سکونت دارید، حتما به دنبال پیدا کردن یک قالیشویی مطمئن برای شستن فرش ها وقالی های خود هستید. پیشنهاد ما به شما قالیشویی ابریشم اصل است، زیرا :

 • استفاده از پیشرفته ترین تجهیزات و ماشین های تمام اتوماتیک قالیشویی
 • به کارگیری نیروهای متخصص در زمینه شستشوی فرش
 • کادر این قالیشویی، پس از تماس تلفنی  در کوتاه ترین زمان ممکن در محل شما حاضر شده و فرش های شما را به صورت لول شده تحویل می گیرند.
 • در صورتی که عضو باشگاه مشتریان قالیشویی ابریشم اصل باشید یا از طریق ثبت سفارش اینترنتی اقدام کنید، می توانید از تخفیف های متنوع این مجموعه بهره مند شوید.

 خدمات قالیشویی  حوالی ظفر

 مژده به همشهریان عزیزی که در مناطق شمالی تهران و به ویژه ظفر سکونت دارند و برای شستن فرش دست باف، ماشینی، شستشوی مبل و یا موکت به دنبال بهترین قالیشویی حوالی ظفر می‌گردند، قالیشویی ابریشم اصل آماده است تا بهترین خدمات را به صورت اختصاصی به شما ارائه کند.

قالیشویی ابریشم اصل با داشتن کادری متخصص برای شستشوی انواع فرش ماشینی و دست باف شما، دارای تجهیزات پیشرفته ای می باشد که می‌تواند در کوتاه ترین زمان ممکن شستشوی فرش‌ها را با بهترین کیفیت، بدون آسیب دیدگی و به صورت کاملا اتوماتیک و مکانیزه انجام دهد. همچنین از دیگر خدمات بی نظیر این مجموعه، شستشوی مبلمان به صورت فوق حرفه ای است، اما باید توجه داشته باشید:

شستشوی مبلمان در خانه به دلیل نکاتی که رعایت نمی شوند، ممکن است تبعات جبران ناپذیری به همراه داشته باشد، علاوه بر این که تخلیه ی آب چرک در شستشوی مبل در منزل به خوبی و به صورت کامل انجام نمی شود.

خدمات موکت شویی و شستشوی انواع تابلوفرش دست بافت نیز از دیگر خدمات قالیشویی ابریشم اصل شعبه ی ظفر می‌باشد.

 مراحل شستشوی فرش در قالیشویی ظفر

همانطور که می دانید شستشوی فرش مراحلی دارد و آن مراحل به ترتیب و با دقت باید انجام شوند. در قالیشویی ابریشم اصل شعبه ظفر، تمامی مراحل شستشو به صورت زیر انجام می شود:

 1. بررسی تخصصی فرش قبل از شستشو: بازدید و بررسی فرش قبل از شستشو، امری بسیار ضروری است. درصورتی که فرش ها دچار آسیب و پارگی باشند، باید توسط کارشناسان ترمیم شوند. همچنین اگر فرشی دارای الیاف نازک و ظریف باشد، باید با دقت بسیار بیشتری شسته شود.
 2. گرفتن گرد و غبارهای قالی: یکی از عملیات بسیار مهم فرش قبل از شستشو، خاک گیری آن است. این امر سبب می شود کیفیت شستشو تا حد زیادی بالا رود. با استفاده از دستگاه های مخصوص، عملیات گرفتن خاک فرش در قالیشویی ابریشم اصل شعبه ی ظفر انجام می شود.
 3. لکه برداری: یکی دیگر از مراحل مهم شستشوی فرش، لکه برداری است. باید دقت شود برای هر نوع لکه ای از مواد شوینده ای خاص استفاده شود، همچنین نیاز است که برای از بین بردن برخی لکه ها از آب گرم و برای برخی دیگر از آب سرد استفاده شود.
 4. قالیشویی: پس از لکه گیری و غبارروبی فرش، عملیات  شستشوی آن آغاز می شود. این عملیات در قالیشویی ظفر توسط پیشرفته ترین ماشین آلات صورت می پذیرد.

تعرفه خدمات قالیشویی ظفر در ابریشم اصل

در جدول زیر می توانید لیست تعرفه های قالیشویی ابریشم اصل را مشاهده کنید. قالیشوی ابریشم اصل در ظفر در نظر دارد با ارائه بهترین قیمت ها جهت خشنودی شما عزیزان بکوشد. شایان ذکر است تمامی تعرفه های خدمات قالیشویی این مجموعه از شستشوی فرش گرفته تا مبل شویی دقیقا بر اساس نرخ مصوب اتحادیه قالیشویان تهران، تعیین می شود.

 

تعرفه قالیشویی ظفر

نوع خدمات توضیحات
شستشوی فرشهای دستبافت کارشناسان ما در منزل قیمت میدهند (بازدید رایگان)
شستشوی فرشهای ماشینی از متری35000
شستشوی فرشهای ماشینی فانتزی ازمتری45000تومان
شستشوی فرش زرونیم از تخته ای70,000 تومان
شستشوی قالیچه از تخته ای120,000 تومان
شستشوی ریشه و شیرازه فرش ماشینی از متری60,000 تومان الی 100,000 تومان
حق سرویس 58,000 تومان
شستشوی مبلمان از 880,000 تومان

شستشوی تابلو فرش ‌های دستبافت - یکی از خدمات تخصصی در قالیشویی ظفر

در قالیشویی ابریشم اصل شعبه ظفر، شستشوی تابلو فرش ‌های دستبافت یکی از خدمات تخصصی و منحصربه ‌فرد ما است. تابلو فرش ‌های دستبافت با دقت و هنر فراوان بافته شده ‌اند و نیاز به مراقبت ویژه دارند. ما با استفاده  از تیمی متخصص و مجرب، این تابلو فرش ‌ها را با دقت و حساسیت ویژه شستشو داده و نگهداری می ‌کنیم تا زیبایی و اصالت آنها حفظ شود. در قایشویی ابریشم اصل برای انجام خدمات شستشو از مواد شوینده ‌ای استفاده می ‌شود که هیچگونه آسیبی به الیاف ظریف فرش نمی ‌رسانند و رنگ ‌های زنده و شاداب آن را حفظ می ‌کنند. با انتخاب قالیشویی ابریشم اصل، زیبایی و شکوه تابلو فرش ‌های دستبافت خود را برای سال ‌های طولانی حفظ کنید.

معرفی قالیشویی منطقه ظفر

 قالیشویی منطقه ظفر ابریشم اصل یکی از بهترین شرکت های ارائه دهنده خدمات قالیشویی و شستشوی فرش در این منطقه است که با بهره گیری از پیشرفته ترین امکانات و بروز ترین پرسنل در زمینه ی شستشوی فرش، به صورت حرفه ای فعالیت می کند.

قالیشویی ابریشم اصل با داشتن کادری متخصص برای شستشوی انواع فرش ماشینی و دست باف شما از تجهیزات خاصی برخوردار است که می تواند فرایند شستشوی فرش های شما را با بالاترین کیفیت و بدون کوچک ترین آسیب دیدگی انجام دهد.

 مناطق تحت پوشش قالیشویی ابریشم اصل در ظفر کدام اند؟

کارخانه ی بزرگ ابریشم اصل به صورت شبانه روزی و با همه ی توان خود تلاش می کند، در تک تک نقاط تهران، خدمات قالیشویی خود را به صورت تخصصی انجام دهد. نکته قابل توجه اینجاست که قالیشویی ظفر ابریشم اصل تمام خیابان های محدوده ظفر را تحت پوش قرار می دهد. خیابان های دستگردی، شریعتی، قلهک، کاظمیان، صدیق، یخچال، کدویی وخیابان اصلی ظفر از مهم ترین خیابان هایی هستند که تحت پوشش قالیشویی ابریشم اصل قرار می گیرند.

نحوه ثبت سفارش در قالیشویی ظفر

قالیشویی ابریشم اصل با داشتن پرسنلی متخصص، تجهیزاتی پیشرفته و داشتن تجربه ای 20 ساله  مفتخر است در کوتاه ترین زمان،شستشوی فرش های شما را انجام دهد.

شما می توانید از طریق  2 روش استثنایی سفارش خود را ثبت کنید:

 1. سفارش تلفنی: شما می توانید از طریق شماره گیری 02122119596 سفارش خود را به آسانی ثبت کنید.
 2. سفارش اینترنتی: به مراجعه به لینک ثبت سفارش، سفارش خود را ثبت نمایید.

 

 1. ارسال رایگان قالیشویی ظفر