آیا شما هم در محله نیاوران زندگی می کنید و می خواهید فرش های خود را به یک قالیشویی نمونه بسپارید؟ آیا می دانید بهترین قالیشویی در محله شما کدام مجموعه است؟
همه ما به تمیزی و نظافت منزل خود اهمیت ویژه ای می دهیم. اگر فرش منزل شما آلوده و کثیف باشد نه تنها ظاهری نامرتب و شلخته به خانه شما می بخشد بلکه زمینه را برای بروز بیماری های مختلف نیز آماده می کند. به همین دلیل بسیاری از خانم های خانه دار و باسلیقه به نظافت فرش های خود اهمیتی ویژه می دهند. 
برای آنکه بتوانید فرش خود را تمیز و پاکیزه کنید باید آن را به یک قالیشویی معتبر بسپارید. شما با خیال راحت می توانید فرش های ماشینی و دستباف خود را به قالیشویی ابریشم اصل شعبه نیاوران بسپارید زیرا ما در این مجموعه برنامه شستشو و نوع شوینده را با دقت بسیار زیادی انتخاب می کنیم. در این مجموعه از تجهیزات پیشرفته و پرسنلی آموزش دیده استفاده می شود.

پس از استفاده از خدمات قالیشویی نیاوران لبخندی از رضایت خواهید زد.

فقط ساکنین محله نیاوران بخوانند

اگر شما هم در محله زیبای نیاوران زندگی می کنید می توانید فرش های ماشینی و دستباف خود را به بهترین قالیشویی منطقه یعنی قالیشویی ابریشم اصل بسپارید. تمامی تجهیزاتی که در این قالیشویی استفاده می شوند به صورت تمام اتوماتیک کار می کنند. پرسنلی که برنامه های شستشو و شوینده مناسب را انتخاب می کنند، سال ها تجربه داشته و قادر هستند تا در کوتاه ترین مدت فرش های شما را به خوبی شسته و به صورت تمیز به شما تحویل دهند.
این فرصت برای شما فراهم شده است تا انواع فرش های دستباف و ماشینی، مبلمان راحتی و استیل، موکت پرده و تشک های خوشخواب خود را به این مجموعه بسپارید. ما قدردان اعتماد شما بوده و سعی می کنیم با شستشوی درجه یک فرش های شما، رضایتتان را به دست آوریم. پس اگر می خواهید از این فرصت نهایت بهره را ببرید همین الان با قالی شویی ابریشم اصل شعبه نیاوران تماس بگیرید.

تماس با قالیشویی نیاوران

چرا می گوییم فرش های خود را به قالیشویی در محله خود بسپارید؟

ما تأکید داریم تا فرش ها و مبلمان خود را به قالیشویی محله که به شما نزدیک است بسپارید زیرا این کار برای شما امتیازاتی را به همراه دارد. کارشناسان توصیه می کنند تا فرش ها را به صورت سالیانه شستشو دهید. اگر قالیشویی موردنظر از شما دور باشد ممکن است مشکلاتی همچون آلودگی هوا و ترافیک، شما را از انجام این کار منصرف نماید. این را هم در نظر بگیرید که حمل و نقل فرش به مکانی دور، خطراتی را به همراه دارد و ممکن است فرش ارزشمند و دوست داشتنی شما در این مسیر آسیب ببیند.
بنابراین ما به همه مشتریان خود توصیه می کنیم تا نظافت وسایل منزل خود را به نزدیک ترین و معتبرترین قالیشویی در محله خود بسپارند. شما با انتخاب قالیشویی نیاوران با یک تیر دو هدف می زنید هم فرش ها را به مرکزی نزدیک می سپارید و هم از خدمات باکیفیت این مجموعه بهره مند خواهید شد.

این شما و این هم بهترین قالیشویی در محله نیاوران

قالیشویی ابریشم اصل سال هاست که به شستشوی وسایلی مانند فرش، پرده و موکت می پردازد و همه مشتریان از این خدمات رضایت داشته اند. ما در این سال ها توانسته ایم با ارائه خدمات بی نظیر و متنوع به یکی از بهترین مجموعه های زیر نظر اتحادیه تبدیل شویم. شعبه نیاوران نیز یکی از بهترین شعب این نوع قالیشویی بوده و می تواند شما را در مسیر شستشوی فرش، مبلمان، شستشوی پرده، موکت شویی و تشک خوشخوابتان یاری نماید. پس اگر شما نیز در محل نیاوران زندگی می کنید همین حالا از خدمات متنوع این مجموعه استفاده نمایید.

خدمات متنوع و باکیفیت قالیشویی ابریشم اصل در تهران رقیبی ندارد.
 

لیست قیمت تعرفه قالیشویی در نیاوران

تعرفه ها در این قالیشویی بر اساس نرخنامه مصوب اتحادیه و طبق جدول زیر تعریف شده است

تعرفه قالیشویی نیاوران

نوع خدمات توضیحات
شستشوی فرشهای دستبافت کارشناسان ما در منزل قیمت میدهند (بازدید رایگان)
شستشوی فرشهای ماشینی از متری29500
شستشوی فرشهای ماشینی فانتزی ازمتری39000تومان
شستشوی فرش زرونیم از تخته ای70,000 تومان
شستشوی قالیچه از تخته ای120,000 تومان
شستشوی ریشه و شیرازه فرش ماشینی از متری60,000 تومان الی 100,000 تومان
حق سرویس 49,000 تومان
شستشوی مبلمان از 780,000 تومان

چگونه قالیشویی ابریشم اصل به واحد نمونه اتحادیه تبدیل شده است؟

وجه تمایز قالیشویی ابریشم اصل شعبه نیاوران با دیگر همکاران خود، ارائه خدماتی متنوع و با درجه کیفی بالا است. اگر می خواهید با تفاوت های قالیشویی نیاوران با سایر قالیشویی های فعال در سطح شهر تهران آشنا شوید باید بدانید که:
•    در این قالیشویی از تجهیزات تمام اتوماتیک و بروز دنیا برای شستشوی وسایل شما استفاده می شود.
•    تمامی افرادی که در این مجموعه مشغول به خدمت هستند به صورت تخصصی آموزش دیده و سال ها تجربه دارند.
•    ارائه سرویس در قالیشویی ابریشم اصل شعبه نیاوران به صورت فوری انجام می شود.
•    خدمات متنوعی مانند شستشوی فرش، مبلمان، موکت، پرده و غیره در این مجموعه به مشتریان عرضه می شود.
•    در شعبه نیاوران کار مرمت و رفوی فرش های آسیب دیده نیز انجام می شود.
•    قبل از هر چیز الیاف فرش های دستباف و ماشینی بررسی شده و بهترین برنامه برای آنها انتخاب می شود.
•    ما مواد شوینده موردنیاز را با دقت انتخاب می کنیم زیرا سلامتی فرش شما برای ما هم اهمیت دارد.

قالیشویی ابریشم اصل در نیاوران

راه های ارتباطی با قالیشویی ابریشم اصل در محله نیاوران

قبل از هر چیز از حسن انتخاب شما در برگزیدن قالیشوی ابریشم اصل تشکر می کنیم. شما می توانید برای ثبت سفارش شستشوی خود از طریق شماره تلفن های این قالیشویی اقدام کنید.
ساعت کاری تمام شعب قالیشویی ابریشم اصل از ۹ صبح تا ۹ شب است. شما می توانید در طول این ساعات با کارشناسان ما تماس گرفته و سفارشات خود را ثبت نمایید. در صورتی که تمایل داشته باشید در ساعاتی غیر از ساعات کاری سفارش خود را ثبت کنید باید به وب سایت قالیشویی ابریشم اصل مراجعه کرده و در هر ساعت از شبانه روز که تمایل دارید، سفارشات خود را ثبت نمایید.
پس از اتمام مراحل ثبت سفارش، پرسنل این مجموعه به درب منزل شما مراجعه کرده و فرش های شما را دریافت می کنند. در پایان کار شستشو نیز فرش های شما به صورت بسته بندی شده به شما تحویل داده می شوند.

ثبت سفارش در قالیشویی نیاوران

نکات طلایی مراقبت از پرده هدیه قالیشویی نیاوران به شما

همانطور که می دانید بافت پرده برخلاف موکت و فرش بسیار ظریف و آسیب پذیر است به همین دلیل باید برای مراقبت از آن نکات فراوانی را رعایت کرد. برخی از مراقبت هایی که قصد داریم آن را به شما گوشزد کنیم عبارت اند از: 
1)    در هر ماه یک بار جاروبرقی خود را تمیز کرده و سپس پرده های خود را گردگیری نمایید.
2)    اگر ذرات آلودگی را بر روی پرده مشاهده می کنید، با یک برس نرم آنها را جمع آوری کنید.
3)    شما می توانید پرده های سبک و نازک را با ماشین لباسشویی نیز بشویید. قبل از آنکه برنامه شستشو را انتخاب کنید به جنس پرده توجه نمایید.
4)    شستن پرده های ضخیم با لباسشویی توصیه نمی شود و بهتر است آنها را با بخارشو تمیز نمایید.