ابریشم اصل

موکت شویی

 

بهترین موکت شویی در تهران


همانطور که می دانید  اکثر افراد از موکت به عنوان کف پوش منازل استفاده می کنند، تمیزی و پاکیزگی موکت نقش بسزایی در آراستگی  خانه دارد. بنابراین نیاز است هر چند وقت یک بار برای شستشوی موکت ها اقدام کرد. اگر روی نظافت موکت های خود حساس هستید و می خواهید شستشوی آن ها به بهترین نحو انجام شود، ما موکت شویی ابریشم اصل را به شما معرفی می کنیم.

موکت شویی در منزل 


موکت ها به عنوان اصلی ترین لوازم منزل و حتی اداره ها یا هتل ها به شمار می روند و به علت داشتن قیمت بالا، تعویض آن ها امکان پذیر نیست و به خوبی باید مراقبت شوند. در چنین شرایطی پیدا کردن یک قالیوشی خوب که خدمات موکتی شویی در منزل را ارائه دهد، لازم می شود.
یک موکت پاکیزه و تمیز هم برای زیبایی و ظاهر خانه هم برای سلامتی نفراتی که در آن جا زندگی می کنند، بسیار اهمیت دارد. شستشوی موکت در منزل توسط قالیشویی ابریشم اصل با مجهزترین دستگاه ها و به طور حرفه ای انجام می شود.
 

تماس با ما

با موکت شویی در ابریشم اصل ظاهر زیبای خانه خود را همیشگی کنید.

 

 

خدمات موکت شویی ابریشم اصل


شستشوی موکت کار تخصصی و سختی است اما قالیشویی ابریشم اصل با داشتن کادری مجرب و آموزش دیده موکت شویی را به راحت ترین روش انجام می دهد. در مجموعه ی ما، خدمات  موکت شویی به شرح زیر انجام می شود:
•    شستشوی حرفه ای انواع موکت های طرح دار
•    شستشوی انواع موکت پرز بلند و پرز کوتاه
•    شستشوی موکت های کبریتی به تمیزی روز اول
•    شستشوی موکت های پلی پروپلین و پشمی با بالاترین کیفیت

چرا به موکت شویی نیاز داریم؟


موکت ها چه در منازل مسکونی چه در اداره ها به علت تردد و رفت آمد زیادی که روی آن ها انجام می شود، مستعد جذب بالای ذرات گرد و خاک و لکه هایی نظیر چای، روغن و.... هستند.اکثر موکت ها با چسب به زمین چسبانده می شوند و جداسازی آن ها  امکان پذیر نیست. از این رو وجود این لکه و آلودگی ها در بلند مدت علاوه بر زشت کردن نمای خانه، سبب بیماری های تنفسی هم می شود. پس برای استفاده از خدمات موکت شویی ابریشم اصل همین حالا اقدام کنید و با شماره ی 02122119596 تماس حاصل کنید.

 

موکت شویی مکانیزه در تهران


موکت شویی به طور کلی به دو روش مکانیزه و غیرمکانیزه انجام می شود، در روش غیرمکانیزه از ماشین آلات و دستگاه های تخصصی استفاده نمی شود و در مقابل سیستم مکانیزه از کیفیت پایین تری برخوردار است.
در قالیشویی ابریشم اصل موکت شویی، به صورت مکانیزه و کاملا تخصصی با دستگاه های مکانیزه انجام می شود.
موکت شویی مکانیزه هم به 4 روش انجام میشود:
•    دستگاه موکت شوی برسی: در این روش پس از ریختن آب و مواد شوینده در مخزن، روی موکت اسپری می شوند و در آخر توسط یک پاروی مکش دار، آب های کثیف جمع آوری می شوند.
•    دستگاه پولیشر و مکنده ی صنعتی(جارو برقی صنعتی) : در این روش کار شستشو و پاکسازی موکت به وسیله پولیشر و درآخر عملیات خشک کردن با مکنده ی صنعتی انجام می شود.
•    اسپری مکش: اغلب در مکان هایی که دسترسی به آب سخت است از این روش استفاده می شود.
•    موکت شویی با بخار: در این روش آب تمیز داخل مخزن ریخته می شود و سپس توسط بویلر، بخار با فشاری بسیار قوی روی موکت ها اسپری میشود و هم زمان با دستگاه مکش، آب آلوده و کثیف را به مخزن مخصوصش هدایت می کنند. 

 

تعرفه خدمات موکت شویی در ابریشم اصل


بسیاری از شرکت های نامعتبر قالیشویی با استفاده از مواد شوینده بسیار نامرغوب و بی کیفیت، تعرفه ی موکت شویی خود را پایین اعلام می کنند و در حقیقت کیفیت را فدای کمیت می کنند که استفاده از مواد شوینده غیر استاندارد، خود باعث لطمه زدن به موکت می شود اما در قالیشویی ابریشم اصل تمام تعرفه های موکت شویی دقیقا طبق نرخ مصوب اتحادیه قالیشویان تهران دریافت می گردد. 
برای بررسی  دقیق تر قیمت های موکت شویی در ابریشم اصل  جدول زیر را مشاهده فرمایید. سپس  روی دکمه ثبت سفارش کلیک کنید. 

تعرفه خدمات موکت شویی در ابریشم اصل

موکت شویی تخصص ماست

 

 

نحوه ثبت سفارش خدمات موکت شویی در ابریشم اصل


برای ثبت سفارش خدمات موکت شویی در قالیشویی ابریشم اصل می توانید از  دو روش بسیار ساده استفاده نمایید:
1-    تماس تلفنی: برقراری تماس از طریق شماره گیری 02122119596 
2-    سفارش آنلاین :روشی بسیار سریع با مراجعه به به آدرس www.abrishamasl.com و ارسال سفارش از طریق کلیک روی دکمه سفارش آنلاین است.
 

تعرفه خدمات موکت شویی در ابریشم اصل

 

تلفن: 8003-777-0253
فکس: 1253-724-0253
شنبه-چهارشنبه: 17:00 – 9:00
پنجشنبه-جمعه: 16:00 – 11:00
دریافت برآورد رایگان