ابریشم اصل

مبل شویی

بهترین مبل شویی در تهران کدام است؟

امروزه به دلیل استفاده ی زیاد از مبل در خانه ها، درخواست خدمات مبل شویی بسیار زیاد است. هرچه به فصل بهار نزدیک تر میشویم این درخواست این خدمات و دغدغه ی خانواده ها برای پیدا کردن یک مجموعه ی بی نظیر که خدمات مبل شویی ارائه دهد بیشتر می شود. اگر تا کنون  موفق نشدید یک راه خوب برای نظافت مبل های خود پیدا کنید ما با اطمینانی راسخ خدمات مبل شویی ابریشم اصل را به شما معرفی می کنیم.

چرا مبل ها نیاز به شستشو پیدا می کنند؟

احتمالا شما خیلی بهتر از ما می دانید که مبل ها به دلایل مختلفی کثیف می شوند:

 • ریختن خرده های آشغال یا باقی مانده غذا لای مبل
 • وجود گرد و غبار در هوا و نشستن روی الیاف آن
 • ریختن انواع نوشیدنی ها روی آن
 • لک شدن توسط هر نوع ماده ی کثیفی

اکنون که شما در حال مطالعه ی این قسمت هستید برای ما بسیار واضح و مبرهن است که می دانید وجود آلودگی های بالا در سطح مبل علاوه بر اینکه جلوه ی بدی که به مبلمان ارزشمند شما می دهند و مبل شما را از نما می اندازند، باعث به وجود آمدن انواع بیماری ها خصوصا مشکلات تنفسی در شما می شود.

پس چه  خوب است مبلمان خود را همیشه پاکیزه نگه داریم.

 

خدمات مبل شویی در منزل

شستشوی مبلمان در منزل کار راحتی است  اما نیاز به وقت و مهارت دارد. در قالیشویی ابریشم، خدمات مبل شویی به شرح زیر انجام می شود:

 • شستشوی فوق حرفه ای کوسن
 • شستشوی انواع پشستی با هر سایز و ابعادی
 • شستشوی انواع مبل با هر نوع جنس پارچه ای تمیزتر از روز اول
 • شستشوی تشکچه با مواد شوینده عالی بدون ایجاد هرگونه آسیبی

با شستشوی مبلمان خود در ابریشم اصل، خرید مبل جدید به خاطرات می پیوندند

مراحل شستشوی مبل در قالشیویی ابریشم اصل

در قالیشویی ابریشم اصل همه ی کارها از اصولی خاص پیروی می کنند، این چنین که کارشناسان ماهر ما قبل از اقدام به مبل شویی، با دقت تمام زوایای مبل را مورد بررسی قرار می دهند تا در صورت وجود هرگونه سوختگی، پارگی یا هر نوع آسیب دیگری، اقدام به ترمیم آن نمایند. پس از بررسی انجام شده مراحل شستشوی مبل به صورت زیر انجام می شود:

 • گرفتن لکه های مبل با پاکننده های مخصوص
 • شستشوی مبل با دستگاه های پیشرفته
 • عملیات تخصصی آب گیری و خشک کردن مبل

 

 1. گرفتن لکه های مبل با پاکننده های مخصوص: در این مرحله با استفاده از بخارهایی که  از دستگاه های شوینده  با حرارت بالا خارج می شوند و روی مبل می نشینند، گرد و غبارها و ذرات نا سالم از روی فرش از بین می روند.
 2. شستشوی مبل با مواد شوینده درجه یک: مبل شویی در قالیشویی ابریشم اصل با مواد شوینده ایمن انجام می شود تا آسیبی به مبل وارد نشود. در این مرحله از طریق استفاده از شامپوهای خشک و فوم شوینده، خاک های موجود در مبل به طور کامل از بین می روند.
 3. عملیات تخصصی آب گیری و خشک کردن مبل: برای خشک و پاک کردن فوم های روی مبل، از قسمتی از دستگاه مبل شور که دارای مکش قوی است استفاده می کنند. همه ی کثیفی ها و آب های موجود در مبل توسط این دستگاه بسیار قوی به مخزن آب های کثیف منتقل می شود.

مبل شویی ارزان در تهران

اگر می خواهید خدماتی که به شما ارائه می شوند، در بهترین حالت  و با قیمتی منصفانه باشد، مبل شویی ابریشم اصل به خوبی این انتظار را برای شما برآورده می کند. اکنون وقتش رسیده که شستشوی مبلمان خود را به ابریشم اصل بسپارید.

چه زمانی به مبل شویی درمنزل نیاز داریم؟

حتما به خاطر دارید که در سالیان نه چندان دور مبل های خانه را با استفاده از پارچه های سفید می پوشاندند و از دیدن مبل های زیبایتان محروم می ماندید. اما به راستی دلیل این کار چه بود؟ درست حدس زدید تمیزی مبلمان یکی از دغدغه های اصلی خانه ها بود زیرا شستشوی مبلمان در خانه کار بسیار دشواری بود. اما چه بخواهید چه نخواهید مبل ها پس از مدتی کثیف می شوند و برای زیبایی دوباره به شستشو  نیاز دارند.

مجموعه ابریشم اصل با ارائه خدمات مبل شویی در منزل کار را بسیار راحت کرده است. اما به راستی چه زمانی به مبل شویی در منزل احتیاج داریم؟

 • هنگامی که جابجایی مبل ها بسیار مشکل باشد.
 • وقتی زمان کافی برای شستشو نداشته باشیم.
 • هنگامی که بخواهیم که شستشوی مبل ها به بهترین نحو توسط مبل شویی ابریشم اصل انجام شود.

 

تعرفه خدمات مبل شویی در ابریشم اصل

بر همه ی ما واضح و مبرهن است که هیچ کس بدون اطلاع از تعرفه و قیمت کاری نمی کند. تعرفه خدمات مبل شویی ابریشم اصل طبق نرخ نامه مصوب اتحادیه تعیین شده است. این استاندارد بودن قیمت ها، بسیار تعیین کننده در اعتبار یک قالیشویی است.

برای بررسی تعرفه های مبل شویی در ابریشم اصل می توانید از جدول زیر استفاده کنید، سپس  روی دکمه ثبت سفارش کلیک کنید.

مبل شویی ابریشم اصل، خدمتی که هر جایی نظیرش پیدا نمی شود

 

نحوه ثبت سفارش خدمات مبل شویی ابریشم اصل

برای ثبت سفارش خدمات مبل شویی ابریشم اصل تنها کافیست از دو روش زیر استفاده کنید:

 1. اولین و ساده ترین راه: برقراری تماس از طریق شماره گیری 02122119596

دومین راه :که با تخفیف همراه است مراجعه به آدرس http://abrishamasl.com/ و ارسال سفارش از طریق کلیک روی دکمه سفارش آنلاین است.

تلفن: 8003-777-0253
فکس: 1253-724-0253
شنبه-چهارشنبه: 17:00 – 9:00
پنجشنبه-جمعه: 16:00 – 11:00
دریافت برآورد رایگان