فرش را در موعد مقرر و با شوینده مناسب بشویید!

اگر در زمان مناسب فرش خود را نشویید، لکه های روی آن برای همیشه ماندگار خواهند شد. همچنین با نفوذ گردوغبار به عمق آن، رنگ فرش کدر شده و زیبایی قبلی خود را از دست می دهد. اگر می خواهید فرش خود را در یک قالیشویی معتبر و باتجربه شستشو دهید، قالیشویی پیچ شمیران بهترین انتخاب است. 
ما این حرف را بر اساس دلایل محکمی می زنیم. در این مجموعه از جدیدترین تجهیزات شستشوی فرش که تمام مکانیزه هستند استفاده می شود. فرش ها قبل از اینکه شسته شوند، بررسی شده و شوینده مناسبی برای آن ها انتخاب می شود. نباید شوینده به قدری قوی باشد که به بافت فرش آسیب بزند. همچنین باید لکه های فرش با استفاده از شوینده مناسب و برنامه ایده ال پاک کرد.
کارشناسان متبحر قالیشویی پیچ شمیران این کار را برای شما انجام می دهند. پس دیگر نگران تمیز شدن فرش خود بدون آسیب رسیدن به تاروپود آن نباشید. تنها کافی است به این مجموعه اعتماد کرده و کار را به نیروهای آموزش دیده قالیشویی ابریشم اصل شعبه پیچ شمیران بسپارید.
ما شستشوی کامل فرش ما در قالیشویی پیچ شمیران را تضمین می کنیم زیرا در کنار تجهیزات تمام اتوماتیک از کسانی که آشنایی کامل با فرش و لکه زدایی از آن دارند، برای شستشوی سریع و مؤثر فرش های شما استفاده می کنیم. بهترین و باکیفیت ترین خدمات شستشوی فرش را از این قالیشویی بخواهید.

سفارش آنلاین در شمیران

ویژگی های قالیشویی در پیچ شمیران

حتماً شما هم تاکنون با خدمات متمایز و ویژگی های منحصر به فرد قالیشویی ابریشم اصل شعبه پیچ شمیران آشنا شده اید. این مجموعه توانسته است رضایت ۱۰۰ درصدی مشتریان خود را به دست آورد و این موفقیت را مدیون دو عامل زیر است:
1)    در این شعبه از دستگاه های تمام مکانیزه و نیمه اتوماتیک برای شستشوی فرش ها استفاده می شود. در نتیجه خطای انسانی به صفر می رسد. تمامی خدمات شستشوی فرش و خشک نمودن آن با استفاده از همین تجهیزات انجام می گردد. اگر در ایام سرد سال فرش های خود را برای شستشو به این مجموعه بسپارید خواهید دید که کاملاً خشک و در کاور مخصوص به شما تحویل داده می شوند.
2)    یکی دیگر از ویژگی های منحصر به فردی که قالیشویی پیچ شمیران را از همکاران خود متمایز کرده، استفاده از مواد شوینده مناسب است. شوینده باید بر اساس نوع فرش، رنگ و بافت آن تعیین شود. شما می توانید از خدمات شستشوی اسلامی فرش نیز برای رفع هرگونه نجاست از روی فرش های خود استفاده نمایید.

آشنایی با بهترین قالیشویی در محله پیچ شمیران

همانطور که در این مطلب به آن اشاره کردیم قالیشویی پیچ شمیران به دلایل مختلفی به عنوان بهترین قالیشویی در این محله شناخته می شود. استفاده از تجهیزات پیشرفته و شوینده های باکیفیت چند مورد از این دلایل است. در کنار آن نیز از پرسنلی آموزش دیده و متبحر استفاده می شود. تمام این موارد کیفیت خدمات ارائه شده به مشتری را افزایش داده و باعث رضایت او می شوند. قالیشویی پیچ شمیران به نظرات، پیشنهادات یا انتقادات مشتریان خود نیز توجه می کند و تلاش دارد تا به بهترین واحد شستشوی فرش در تهران تبدیل شود.

هزینه قالی شویی در پیچ شمیران

محله پیچ شمیران یکی از قدیمی ترین مناطق در شهر تهران است و بسیاری از ساکنان آن از فرش های اصیل و دستبافت استفاده می کنند. این افراد به تعرفه شستشوی فرش اهمیتی نمی دهند. این بدان معنی نیست که ما مبلغ هنگفتی برای شستشوی فرش از آن ها دریافت می کنیم بلکه تلاش کرده ایم با رعایت تمام اصول شستشوی فرش اعتماد آن ها را به دست آوریم و تا کنون در این مأموریت موفق شده ایم.

 

تعرفه قالیشویی پیچ شمیران

نوع خدمات توضیحات
شستشوی فرشهای دستبافت کارشناسان ما در منزل قیمت میدهند (بازدید رایگان)
شستشوی فرشهای ماشینی از متری35000
شستشوی فرشهای ماشینی فانتزی ازمتری45000تومان
شستشوی فرش زرونیم از تخته ای70,000 تومان
شستشوی قالیچه از تخته ای120,000 تومان
شستشوی ریشه و شیرازه فرش ماشینی از متری60,000 تومان الی 100,000 تومان
حق سرویس 58,000 تومان
شستشوی مبلمان از 880,000 تومان

خدمات ارائه شده در قالیشویی پیچ شمیران

در این قالیشویی فقط فرش های شما شسته و لکه زدایی نمی شوند بلکه خدمات دیگری نیز به شما ارائه می گردد. قالیشویی پیچ شمیران فرش های شما را به صورت ساده و اعلا شسته و حتی خدمات نانوشویی را نیز به مشتریان خود را عرضه می کند. در تمام مراحل شستشو از تجهیزات پیشرفته و مواد شوینده درجه یک استفاده می شود. برخی از خدمات متمایزی که در این مجموعه انجام می شود به شرح ذیل هستند:

مبل شویی در کوتاه ترین زمان

امروزه دستگاه های پرتابل و پیشرفته ای برای شستشوی مبلمان به کار گرفته می شوند. با استفاده از این تجهیزات می توان مبل شویی را در محل مشتری انجام داد. نگران نباشید دیگر وسایل شما در حین شستشوی مبلمان خیس نخواهند شد. شوینده های مناسبی برای از بین بردن کثیفی مبل ها استفاده می شود.
پس از آن تمام آب و کف ایجاد شده با دستگاه مخصوص مکیده خواهد شد. حالا مبل های شما در کوتاه ترین زمان ممکن، تمیز و درخشان شده اند. مبل های شما خشک هستند اما کارشناسان قالیشویی پیچ شمیران به مشتریان پیشنهاد می کنند برای خشک شده عمق مبل، بین 6 تا 8 ساعت به آن زمان بدهید.

مبل شویی در شمیران

تعمیر و رفوی فرش به صورت تخصصی

ممکن است فرش شما آسیب دیده یا پاره شده باشد. قبل از آنکه فرش دوست داشتنی خود را دور بیندازید با ما در قالیشویی پیچ شمیران تماس بگیرید. تیم تخصصی ما می توانند بسیاری از این آسیب ها را رفو کرده و فرش شما را مجدداً قابل استفاده کنند. خدمت ریشه زنی نیز در این مجموعه به شما مشتریان عزیز ارائه می شود. با این خدمات تخصصی، زیبایی را به فرش خود بازگردانید.

ترمیم رنگ در فرش های دستبافت

کسانی که فرش دستبافت دارند به خوبی می دانند که پس از مدت زمانی فرش رنگ به محیط اطراف پس داده و دیگر زیبایی قبل خود را ندارد. کارشناسان قالیشویی ابریشم اصل شعبه پیچ شمیران به راحتی می توانند ترمیم رنگ فرش های دستباف که به اصطلاح با آن قلم زنی گفته می شود را برایتان انجام دهند. اگر فرش شما در معرض رطوبت باشد امکان تداخل رنگی آن وجود دارد. این ایراد نیز با خدمت متمایز قلمزنی در قالیشویی پیچ شمیران به طور کامل رفع می شود.

راه های برقراری ارتباط با قالیشویی در پیچ شمیران

برای استفاده از خدمات ممتاز قالی شویی پیچ شمیران، می  توانید از طریق شماره تماس های این مجموعه با کارشناسان پاسخگو ارتباط برقرار کنید. همچنین تمهیدات لازم برای ثبت سفارش شستشو به صورت اینترنتی نیز برای شما فراهم شده است.
قالیشویی در پیچ شمیران به تعهدات خود در قبال مشتری عمل کرده و در کوتاه ترین زمان فرش هایتان را به صورت کاور شده و تمیز به شما برمی گرداند. پرسنل مجرب و تجهیزات پیشرفته این قالیشویی بهترین و باکیفیت ترین خدمات را به شما عرضه می کنند.

شماره قالیشویی شمیران