شستشوی فرش های خود را به هر مرکزی نسپارید! تنها شوینده ای مناسب است که به فرش شما آسیب نمی رساند!
همه ما دوست داریم فرش هایی تمیز و درخشان داشته باشیم اما آیا باید برای رسیدن به این خواسته به هر مرکزی اعتماد کنیم؟ در قالیشویی های معتبر از شوینده هایی باکیفیت استفاده می شود. همچنین شستشوی فرش با تجهیزات تمام اتوماتیک انجام خواهد شد. قالیشویی افسریه یکی از شعب قالیشویی ابریشم اصل است که تمام موارد فوق را رعایت می کند. 
پس اگر می خواهید پس از شستشوی فرش از کیفیت شستشو لذت ببرید تنها باید به این مرکز اعتماد کنید. در قالیشویی افسریه از پرسنلی متخصص و آموزش دیده در کنار تجهیزات تمام اتوماتیک و شوینده های مناسب استفاده می شود. تمام آنچه که از شستشوی فرش ها انتظار دارید در این مرکز برآورده خواهد شد!

ثبت سفارش آنلاین در افسریه

چه خدماتی در قالیشویی افسریه ارائه می شود؟

بسیاری از افراد تصور می کنند که در قالیشویی ها فقط خدمات مربوط به شستشوی فرش انجام می شود. ما با افتخار اعلام می کنیم که در قالیشویی افسریه علاوه بر شستن فرش های شما به صورت معمولی یا اعلاشویی، خدمات دیگری را نیز به شما ارائه می کنیم. 
توجه داشته باشید که تمام شوینده هایی که در مراحل مختلف شستشو از آنها استفاده می شود، مرغوب و باکیفیت بوده و هیچ آسیبی به تار و پود فرش شما وارد نمی کنند. در ادامه به برخی از خدمات تخصصی قالیشویی ابریشم اصل شعبه افسریه اشاره خواهیم کرد.

خدمات شستشوی مبل

شما می توانید با پرداخت هزینه‌ای بسیار مناسب، مبلمان خود را مانند روز اول تمیز و درخشان کنید. تجهیزات پیشرفته‌ای برای شستشوی مبلمان وجود دارند که تمام لکه های موجود در آن را از بین برده و مبل را به صورت خشک به شما تحویل می دهند. 
این تجهیزات پرتابل بوده و پرسنل قالیشویی، مبلمان شما را در منزلتان شستشو خواهند داد. با وجود تمام امکاناتی که در تجهیزات مبلشویی وجود دارد اما اگر اپراتور آن تجربه و تخصص کافی نداشته باشد ممکن است به پارچه یا حتی اسکلت مبلمان شما صدمه وارد شود. به همین دلیل ما از پرسنلی مجرب برای ارائه این نوع خدمت استفاده می کنیم.

مبل شویی در افسریه

خدمات مربوط به رفو و ریشه زنی

اگر فرش شما دچار سوختگی یا پارگی شده است نگران نباشید. با استفاده از خدمات رفو در قالیشویی افسریه به راحتی می توانید آن را قابل استفاده کنید. همچنین اگر ریشه های فرش شما در گذر زمان فرسوده و نامرتب شده‌اند، عملیات ریشه زنی فرش نیز برای شما انجام می شود. این خدمت قالیشویی ابریشم اصل شعبه افسریه در کوتاه ترین زمان ممکن و توسط پرسنلی متبحر انجام خواهد شد.
قلم زدن فرش های دستباف
همه کسانی که از فرش های دستبافت استفاده می کنند به خوبی می دانند که پس از مدتی رنگ های آن با یکدیگر تداخل پیدا می کند. به طور مثال رنگ های تیره تر، رنگ های روشن را تحت تاثیر قرار می دهند. امکان رنگ پس دادن فرش به محیط اطراف نیز وجود دارد. 
در نتیجه دیگر فرش شما جلوه و شکوه اولیه خود را نخواهد داشت. ما از کارشناسان فرش استفاده کرده و عملیات قلمزنی فرش های دستباف را برای شما انجام می دهیم. در این نوع خدمت رنگ فرش شما اصلاح شده و ظاهر کلی آن یکدست و یکنواخت می گردد.

هزینه قالیشویی افسریه

ما قدردان لطف و محبت مشتریان خود هستیم. تمام کسانی که ساکن منطقه افسریه هستند سال هاست که فرش های خود را به قالیشویی ابریشم اصل می سپارند و از خدماتی که دریافت می کنند رضایت دارند. ما نیز قیمت هایی منصفانه را برای ارائه خدمات خود در نظر گرفته ایم تا لطف مشتریان خود را جبران کنیم. در این مجموعه هیچ خبری از دریافت هزینه اضافه از مشتریان نیست زیرا ما می خواهیم در کنار مشتریان بوده و به انتخاب اول آنها تبدیل شویم.
 

تعرفه قالیشویی افسریه

نوع خدمات توضیحات
شستشوی فرشهای دستبافت کارشناسان ما در منزل قیمت میدهند (بازدید رایگان)
شستشوی فرشهای ماشینی از متری35000
شستشوی فرشهای ماشینی فانتزی ازمتری45000تومان
شستشوی فرش زرونیم از تخته ای70,000 تومان
شستشوی قالیچه از تخته ای120,000 تومان
شستشوی ریشه و شیرازه فرش ماشینی از متری60,000 تومان الی 100,000 تومان
حق سرویس 58,000 تومان
شستشوی مبلمان از 880,000 تومان

قالیشویی افسریه چه ویژگی هایی دارد؟

قالیشویی افسریه ویژگی هایی دارد که آن را از دیگر واحدهای شستشوی فرش متمایز کرده است. ما در این مرکز با رعایت اصول زیر توانسته ایم خدماتی ممتاز را به مشتریان خود ارائه دهیم:

پرسنل باتجربه

در قالیشویی افسریه هیچ خبری از افراد تازه کار نیست. تمامی پرسنل این مرکز آموزش دیده و سال ها تجربه در زمینه شستشوی فرش دارند. کارشناسان قالیشویی ابریشم اصل قبل از انتخاب برنامه شستشو، فرش را بررسی کرده و لکه های روی آن را مشخص می کند. سپس بهترین برنامه را برای شستشوی فرش در نظر می گیرند.

تجهیزات تمام اتوماتیک

در قالیشویی افسریه لاین های مختلفی برای شستشوی فرش های گوناگون وجود دارد. تمام تجهیزاتی که در این بخش ها از آن ها استفاده می شود، اتوماتیک بوده و عملیات شستن و خشک نمودن فرش را انجام می دهند. حتی اگر در ایام سرد سال نیز شستشوی فرش خود را به قالیشویی ابریشم اصل شعبه افسریه بسپارید باز هم شاهد خواهید بود که فرش خشک و تمیز به شما تحویل داده می شود.

شوینده فرش مرغوب

یکی دیگر از مواردی که با توجه به لکه های موجود در فرش تعیین می شود، نوع شوینده است. شوینده ها باید باکیفیت و مرغوب باشند تا به بافت فرش آسیب وارد نکنند. اگر تمایل داشته باشید فرش های شما به صورت اسلامی شستشو داده می شوند تا از هرگونه نجاست پاک گردند.

با بهترین قالیشویی در محله افسریه آشنا شوید

همانطور که در قسمت های قبل به آن اشاره کردیم قالیشویی ابریشم اصل شعبه افسریه یکی از ممتازترین قالیشویی های فعال در اتحادیه قالیشویان است. در این مرکز سه اصل مهم تجربه پرسنل، تجهیزات پیشرفته و مواد شوینده مناسب در نظر گرفته می شود. رعایت تمام این اصول در کنار خوش قولی و برخورد خوب با مشتریان باعث شده است تا این مجموعه رضایت مشتریان خود را به دست آورد.
ما مفتخریم تا انتقادات و پیشنهادات شما را شنیده و تمام تلاش خود را برای رفع نواقص و کمبودها انجام دهیم. اگر شما هم می خواهید با بهترین قالیشویی در محله افسریه آشنا شوید ما در شعبه افسریه قالیشویی ابریشم اصل منتظرتان هستیم.

راه های برقراری ارتباط با قالیشویی در افسریه

برای آنکه از خدمات بی نظیر قالیشویی افسریه استفاده کنید کافی است تا با شماره های تماس این مجموعه ارتباط برقرار نمایید. اگر می خواهید در زمانی غیر از ساعت کاری، سفارش شستشوی خود را ثبت نمایید می توانید به وب سایت قالیشویی ابریشم اصل مراجعه کرده و از امکانات مربوط به ثبت سفارش آنلاین استفاده کنید. 
مراحلی که در این بخش باید انجام دهید بسیار کوتاه بوده و زمانی را از شما نمی گیرند. پس از برقراری ارتباط، سفارش شما در کوتاه ترین زمان ممکن بررسی شده و پرسنل ما برای دریافت فرش ها به محل سکونت شما مراجعه می کند. تمام خدماتی که در این مجموعه ارائه می شود در مدت زمان موردنظر به پایان می رسد، ما هیچ وقت به مشتریان خود بدقولی نمی کنیم!

شماره قالیشویی افسریه