معرفی بهترین قالیشویی آجودانیه

آجودانیه یکی از محله‌های خوب و مرفه‌ نشین در تهران به شمار می‌رود و جزء خوش آب‌ و هوا ترین منطقه‌ها هست‌.

افرادی که در آجودانیه زندگی می‌کنند با توجه به منطقی که هست مسلماً از وسایل با ارزشی برخوردارند و فرش‌های آن‌ها ارزش زیادی دارد.

فرش‌ها به ‌صورت کلی به دو دسته دستباف و ماشینی تقسیم می‌شوند. مهم نیست که شما از فرش ماشینی یا دستباف استفاده می‌کنید هر کدام از آن‌ها مدتی پس ‌از استفاده نیاز به نظافت و شستشو دارند، چرا که فرش دائماً در معرض رفت ‌و آمد قرار دارد و بافت آن گرد و غبار و آلودگی را به خودش جذب می‌کند و همین سبب می‌شود تا روی زیبایی ظاهری آن تاثیر بگذارد، به ‌همین دلیل افرادی که در آجودانیه ساکن هستند برای شستشوی فرش‌هایشان نیاز به قالیشویی دارند اما نه هر قالیشویی، ما قصد داریم بهترین قالیشویی آجودانیه در این منطقه را به شما معرفی کنیم پس با ما همراه باشید.

تماس با قالیشویی آجودانیه

قالیشویی ابریشم اصل بهترین قالیشویی آجودانیه

همان طور که گفتیم برای اهالی آجودانیه ما یک قالیشویی معتبر را به شما معرفی می کنیم؛ آن هم قالیشویی ابریشم اصل است. اما دلایل ما برای معرفی این قالیشویی چیست؟

این قالیشویی مزایا و نقاط بسیار ویژه ای نسبت به سایر قالیشویی ها دارد و همین سبب می شود تا جزء بهترین ها در این منطقه قرار بگیرد.

 

اولین ویژگی این قالیشویی این است که زیر نظر اتحادیه قالیشویی‌های تهران فعالیت می‌کند. قالیشویی‌هایی که معتبر هستند و خدمات با کیفیت و با ضمانت ارائه می‌دهند دارای مجوز اتحادیه می‌باشند.

البته قالیشویی‌ها علاوه ‌براین باید یکسری ویژگی‌های دیگر هم داشته باشند. بهترین قالیشویی، مجموعه‌ای است که بتواند فرش‌ها را در زمان گفته ‌شده تحویل دهد.

قالیشویی ابریشم اصل از زمانی‌ که فرش‌ها را از شما تحویل می‌گیرد، در تمام ماه‌های سال به‌خصوص نزدیک عید که تمام مجموعه‌ها سرشان شلوغ است؛ فرش‌های شما را در کمترین زمان ممکن به شما تحویل داده و هیچ نگرانی بابت تاخیر در تحویل فرش‌ها وجود ندارد.

از طرفی این قالیشویی برای شستشو و نظافت فرش از جدیدترین دستگاه‌های مکانیزه بهره می‌گیرد تا هر حجمی از خدمات را که مشتریان می‌خواهند بتواند ارائه کند.

ضمنا انتظار همه مشتریان از یک قالیشویی خوب این است که فرش‌هایشان هیچ آسیبی نبیند؛ این مجموعه به افراد این ضمانت را می‌دهد که فرش‌ها را بدون هیچ‌گونه تغییر در تار و پود و بافت آن و همین طور رنگ فرش به ‌صورت روز اول اما درخشان و تمیز به آن‌ها تحویل دهد.

 

اهالی آجودانیه توجه

بهترین قالیشویی در آجودانیه چه خدماتی دارد؟

با توجه به این که در پاراگراف قبلی قالیشویی ابریشم اصل را بهترین قالیشویی آجودانیه دانستیم؛ قصد داریم خدمات این مجموعه را به شما معرفی کنیم:

 

خدمات ارائه شده قالیشویی ابریشم اصل آجودانیه

از آن جایی که آجودانیه در منطقه یک تهران قرار دارد، در واقع جزء مناطق لوکس نشین تهران به شمار می رود. ساختمان های آن با سایر مناطق متفاوت بوده و از خانه های ویلایی، برج و ساختمان‌های اختصاصی تشکیل شده است.

کسانی که در این محدوده زندگی می‌کنند نسبت به خدماتی که دریافت می‌کنند؛ حساسیت بالایی داشته و می‌خواهند قالیشویی منتخب آن ها، بهترین قالیشویی آجودانیه باشد. خدمات این مجموعه عبارتند از:

  • نظافت و شستشو فرش با استفاده از دستگاه تمام اتومایک و جدید همراه با تضمین سلامت الیاف، رنگ و بافت فرش.
  • شستشوی تمام اتوماتیک تمام مدل‌های فرش ماشینی با تراکم‌های مختلف همراه با ضمانت سلامت تار و پود پس از شستشو
  • ارائه خدمات ترمیم فرش و لکه گیری، غبار روبی و رفو
  • شستشو گلیم، جاجیم، قالیچه و تابلو فرش
  • شستشوی انواع موکت
  • مبل شویی با دستگاه مکانیزه

تعرفه خدمات قالیشویی آجودانیه

مهم نیست که افراد در چه منطقه ای زندگی می‌کنند؛ قیمت برای آن‌ها اهمیت زیادی دارد و به آن توجه می‌کنند. این کارخانه تعرفه خدمات خودش را مطابق با نرخ اتحادیه دریافت کرده و بر اساس اساسنامه اتحادیه قالیشویان تهران فعالیت می کند. از طرفی متراژ فرش هم در تعیین قیمت قالیشویی ابریشم اصل موثر است.

شما می‌توانید پیش از هرگونه سفارش جدول تعرفه این قالیشویی را بررسی کرده و سپس سفارش خودتان را ثبت کنید.

 

تعرفه قالیشویی آجودانیه

نوع خدمات توضیحات
شستشوی فرشهای دستبافت کارشناسان ما در منزل قیمت میدهند (بازدید رایگان)
شستشوی فرشهای ماشینی از متری26500
شستشوی فرشهای ماشینی فانتزی ازمتری32000تومان
شستشوی فرش زرونیم از تخته ای70,000 تومان
شستشوی قالیچه از تخته ای120,000 تومان
شستشوی ریشه و شیرازه فرش ماشینی از متری60,000 تومان الی 100,000 تومان
حق سرویس 43,000 تومان
شستشوی مبلمان از 650,000 تومان

نحوه شستشوی فرش در قالیشویی آجودانیه

شستشوی فرش در این مجموعه با سایر کارخانه های قالیشویی بسیار تفاوت دارد. پس از ثبت سفارش شما، کارشناسان این مجموعه، فرش را از نظر جنس نخ، تار و پود، بافت و میزان آلودگی بررسی کرده و سپس به بخش شستشو می‌فرستند. اپراتورهای این قسمت با توجه به بررسی‌های کارشناسان و توجه به نوع فرش از مواد شوینده خاص و همچنین روش‌ شستشوی متفاوت بهره می‌گیرند. یعنی شستشو فرش دستباف با ماشینی کاملا متفاوت است و هر کدام از آن‌ها پیش از شستشو، غبارروبی و لکه گیری می‌شوند و پس از اتمام کار هم به صورت رول و کاور شده درآمده و به محل دریافت ارسال می‌گردند.

 

مناطق تحت پوشش قالیشویی ابریشم اصل در آجودانیه

شما در هر محدوده از آجودانیه که قرار داشته باشید. بهترین قالیشویی آجودانیه، خدمات خودش را به شما ارائه می‌دهد و پس جای نگرانی نیست. شما چه در خیابان اصلی آجودانیه باشید چه در زیر مجموعه مناطق آن می‌توانید از خدمات ما استفاده کنید.

 

چگونه می‌توانید سفارش خود را در قالیشویی آجودانیه ثبت کنید؟

برای ثبت سفارش در قالیشویی آجودانیه از دو طریق می‌توانید اقدام کنید: قدم اول از طریق شماره تماس این قالیشویی سفارش تان را ثبت کنید.

دومین راه هم این می‌باشد که به آدرس سایت قالیشویی ابریشم اصل به آدرس http://abrishamasl.com/ مراجعه کرده و پس از ثبت سفارش خود از تخفیفات ثبت سفارش آنلاین هم بهره مند شوید.

سفارش در قالیشویی آجودانیه