اگر می خواهید زیبایی خانه شما دو چندان شود باید به تمیز فرش خود اهمیت دهید. فرش های ماشینی و دستباف به نگهداری و مراقبت ویژه ای احتیاج دارند. اگر آنها را به موقع نشویید ممکن است ظاهر خانه شما را بسیار کثیف و آلوده کرده و همچنین برای سلامتی شما نیز خطرات جدی ایجاد کنند.
برای آنکه محیط منزل شما همیشه تمیز و پاکیزه باشد باید فرش های خود را به یک قالیشویی معتبر بسپارید. ما در قالیشویی شهرک آزادی از تجهیزات پیشرفته برای شستشوی فرش های شما استفاده می کنیم. همچنین پرسنل ما، سال ها تجربه در زمینه شناخت لکه های مختلف و انتخاب شوینده مناسب دارند. این شعبه از قالیشویی ابریشم اصل به تمام تعهدات خود عمل کرده و آماده ارائه خدمات متنوع به شما مشتریان عزیز است.

با خدمات قالیشویی ابریشم اصل فرش های خود را مانند روز اول تمیز و درخشان کنید.

یک پیشنهاد ویژه برای ساکنین محله شهرک آزادی

اگر شما هم ساکن محله زیبا و دوست داشتنی شهرک آزادی هستید لازم است با بهترین قالیشویی محله خود یعنی قالیشویی شهرک آزادی آشنا شوید. در این مجموعه انواع خدمات ترمیم و رفوی فرش ها همراه با نظافت و شستشوی آنها به شما ارائه می شود. شما می توانید انواع پرده، موکت و تشک خوشخواب را نیز برای شستشو به این شعبه از قالیشویی ابریشم اصل بسپارید.
ما در این مجموعه آماده هستیم تا مبلمان شما را در محل سکونتتان شستشو دهیم. در این صورت پرسنل ما با تجهیزات پرتابل و پیشرفته به منزل شما مراجعه کرده و در کوتاه ترین زمان ممکن مبلمان و تشک خوشخواب شما را تمیز می کنند. 
پس از اتمام شستشو تمامی رطوبت موجود در مبلمان با استفاده از این تجهیزات گرفته می شود و مبلمان شما به صورت نیمه خشک به شما تحویل داده خواهد شد. تا فرصت دارید از خدمات این قالیشویی که در همسایگی شما مشغول به فعالیت است، استفاده کنید.

چرا نزدیک ترین قالیشویی به شما بهترین انتخاب است؟

همانطور که می دانید برای انتقال فرشهای شما به محل قالیشویی از ماشین های باربری استفاده می شود. اگر این وسایل نقلیه در ترافیک های طولانی بمانند آلودگی هوا و سایر آلودگی های شهری بر روی فرش های شما قرار می گیرد. در این صورت ممکن است لکه هایی بر روی فرش ها ایجاد شود که دیگر نتوان آنها را پاک کرد. به همین دلیل بهتر است از خدمات نزدیک ترین قالیشویی به محل سکونت خود استفاده کنید.
در صورتی که فرش های خود را به قالیشویی دورتر از محل سکونت خود بسپارید ممکن است در حین حمل و نقل آسیب های بسیار زیادی به آن ها وارد شود. نزدیک ترین قالیشویی در مدت زمان کوتاه تری فرش های شما را برایتان می شوید. پس اگر دوست دارید فرش های خود را در کوتاه ترین زمان ممکن شستشو دهید باید نزدیک ترین قالیشویی محل سکونت خود را انتخاب کنید.

قالیشویی شهرک آزادی

معرفی بهترین مرکز شستشو در شهرک آزادی تهران

با وجود اینکه بهترین قالیشویی نزدیک ترین مجموعه به شما است اما نکات مهم دیگری نیز در انتخاب قالیشویی وجود دارد. به طور مثال شما می توانید شستشوی انواع فرش های دستبافت و ماشینی، موکت، پرده و تشک های خوشخواب را به قالیشویی شهرک آزادی بسپارید.
در این مجموعه از بهترین مواد شوینده در کنار تجهیزات پیشرفته برای شستشوی فرش های شما استفاده می شود. همچنین اعلاشویی فرش ها نیز در این قالیشویی برای شما انجام می شود. تک تک لحظات شما برای ما مهم است و به تعهدات خود عمل می کنیم.

در شعبه شهرک آزادی قالیشویی ابریشم اصل بهترین خدمات به بهترین همشهریان تهرانی عرضه می شود.

 

تعرفه قالیشویی شهرک آزادی

نوع خدمات توضیحات
شستشوی فرشهای دستبافت کارشناسان ما در منزل قیمت میدهند (بازدید رایگان)
شستشوی فرشهای ماشینی از متری35000
شستشوی فرشهای ماشینی فانتزی ازمتری45000تومان
شستشوی فرش زرونیم از تخته ای70,000 تومان
شستشوی قالیچه از تخته ای120,000 تومان
شستشوی ریشه و شیرازه فرش ماشینی از متری60,000 تومان الی 100,000 تومان
حق سرویس 58,000 تومان
شستشوی مبلمان از 880,000 تومان

چرا قالیشویی ابریشم است از دیگر همکاران خود متمایز شده است؟

این قالیشویی در تمام شعب خود خدمات باکیفیت خود را به گونه ای به مشتریان عرضه می کند که باعث کسب رضایت آنها می شود. اگر شما هم این مجموعه را برای شستن انواع فرش های خود استفاده کنید از مزایای زیر بهره مند می شوید:
•    پرسنلی که در این قالیشویی مشغول به کار هستند، کاملاً آموزش دیده و باتجربه می باشند
•    خدمات در کوتاه ترین زمان ممکن به شما مشتریان عزیز عرضه می شود.
•    در این مرکز فرش های شما با استفاده از تجهیزات مکانیزه و به روز دنیا شسته می شود.
•    شما می توانید آسیب دیدگی یا پارگی فرش های خود را در این قالیشویی ترمیم و رفو نمایید.
•    این مجموعه نه تنها فرش های شما را به طور کامل شستشو می دهد بلکه امکان شستشوی انواع موکت، پرده، مبلمان و تشک خوشخواب نیز در آن وجود دارد.
•    قبل از شروع شستشو کارشناسان لکه های موجود در فرش شما را بررسی کرده و بهترین برنامه شستشو و مواد شوینده را برای آن انتخاب می کنند.
•    این مرکز از باربری های مطمئن برای انتقال فرش های شما به محل قالیشویی و سپس تحویل آنها استفاده می کند.
•    تمامی مواد شوینده مورد استفاده در این قالیشویی استاندارد بوده و آسیبی به بافت و تاروپود فرش شما وارد نمی کنند.

راه های ارتباطی با قالیشویی ابریشم اصل در محله شهرک آزادی

از اینکه قالیشویی ابریشم اصل شعبه شهرک آزادی را انتخاب کرده اید از شما سپاسگزاریم. ما در تمام ایام هفته از ۹ صبح تا ۹ شب آماده دریافت سفارشات شما به صورت تلفنی هستیم.
تماس با قالیشویی شهرک آزادی
اگر می خواهید در غیر از این ساعات، سفارشات مربوط به شستشو خود را ثبت کنید کافی است تا به وب سایت قالیشویی ابریشم اصل مراجعه کرده و سفارش خود را به صورت اینترنتی ثبت کنید. روند رسیدگی به سفارشات در کوتاه ترین زمان ممکن و بر اساس تاریخ ثبت سفارش انجام می شود. تمام افرادی که در این مجموعه مشغول به کار هستند وظیفه شناس بوده و تلاش می کنند تا به تعهدات خود عمل کنند.
ثبت سفارش آنلاین در قالیشویی شهرک آزادی

نکته ای طلایی برای لکه برداری فرش هدیه قالیشویی ابریشم اصل به شما

اگر سلامت فرش های شما برایتان اهمیت دارد باید بلافاصله پس از آنکه لکه ای بر روی آن مشاهده کردید برای شستشو و لکه برداری از آن اقدام کنید. اگر امکان ارسال فرش به قالیشویی را ندارید، بهتر است نکات زیر را برای لکه برداری از فرش در نظر بگیرید:
•    به هیچ عنوان محل لکه را با استفاده از چاقو یا اشیای تیز نتراشید. این کار به بافت فرش آسیب می زند.
•    لکه های مواد طبیعی مانند میوه ها و غذاها با استفاده از لکه برهای معمولی پاک می شوند اما برای سایر لکه ها باید از لکه برهای مناسب استفاده کرد. در این مواقع می توانید از ماست یا ترکیب آب با نوشابه استفاده کنید.
•    پس از شستشوی محل موردنظر آن را به خوبی خشک کنید.