تجربه یک شستشوی با کیفیت در مجهزترین قالیشویی دولت 

اهالی ایران عزیز آیا شما هم دغدغه پیدا کردن یک قالیشویی حرفه ای را دارید؟ آیا تاکنون با سپردن فرش‌ های خود به یک قالیشویی نامعتبر  فرش هایتان آسیب دیده است؟ آیا اعتماد خود را به قالیشویی ها از دست داده اید؟ ما در اینجا هستیم تا با معرفی یک قالیشویی حرفه ای اعتماد از دست رفته تان را به شما بر گردانیم. 
شاید تا کنون در شهر خود نام و آوازه قالیشویی ابریشم اصل را بسیار شنیده اید، ما قصد داریم با بیان ویژگی ها و خدمات ممتاز این قالیشویی مهر تصدیقی بر آوازه و شهرت این مجموعه بزنیم. 
قالیشویی دولت یکی از بهترین مجموعه هایی است که در همان ابتدای کار به دنبال ارائه خدماتی منحصر به فرد و با کیفیت در  شأن همشهریان خود بوده، کسانی که تنها یکبار شستشوی فرش های خود را به این مجموعه ممتاز سپرده اند تبدیل به مشتریان دائمی این قالیشویی شده اند. قالیشویی دولت با برخورداری از بهترین تجهیزات، پرسنل و کارشناسان حرفه‌ ای فرش در خدمت همشهریان خود بوده و کاربران می توانند برای اطمینان از کیفیت شستشوی این قالیشویی به کارنامه حرفه ای این مجموعه و میزان رضایت مشتریان آن مراجعه کنند. 
این مجموعه تنها به دنبال کسب رضایت مشتری و لبخند رضایت بخش آن‌ ها است و زمانی رسالت خود را انجام داده که شاهد رضایت مشتریان باشد. اگر بخواهیم در یک جمله این قالیشویی مشتری مدار و حرفه ای را توصیف کنیم باید بگوییم مجموعه ای متشکل از پرسنل آموزش دیده و حرفه ای که با شستشوی اصولی و با کیفیت فرش ها به دنبال کسب رضایت و خرسندی مشتریان خود هستند. 

ثبت سفارش در قالیشویی دولت

چرا در بین همه قالیشویی ها باید قالیشویی دولت را انتخاب کنیم؟

در بسیاری از شهرهای ایران با توجه به اینکه قیمت فرش رشد بسیار بالایی داشته است و همچنین به دلیل تاثیر شستشو در ماندگاری و طول عمر فرش شاهد راه اندازی تعداد زیادی قالیشویی در سطح شهر هستیم. حال کدام یک از این قالیشویی ها معتبر و حرفه ای است و چگونه می توان پی به تخصصی بودن آن ها برد؟
دغدغه ای است که با آن درگیر هستیم. شاید با خود گمان کنید به چه دلیل ما می گوییم از بین تمام قالیشویی های سطح شهر قالیشویی دولت را انتخاب کنید؟ حال قصد داریم چند نمونه از این ویژگی ها را با شما در میان بگذاریم تا پی به منحصر به فرد بودن این مجموعه ببرید. 

عضویت چندین ساله و دائمی در اتحادیه قالیشویان، اعتبار قالیشویی دولت

اگر به لیست اعضای اتحادیه قالیشویان که بر روی سایت این اتحادیه وجود دارد نگاهی بیاندازید شاهد خواهید بود که نام قالیشویی دولت به عنوان یکی از اعضای ثابت این اتحادیه خودنمایی می کند‌. عضویت چندین ساله در اتحادیه یکی از بزرگ ترین افتخارات این مجموعه است، زیرا تنها چندین قالیشویی در سطح شهر که دارای ویژگی هایی نظیر تجهیزات مدرن، کارشناسان حرفه ای، تعرفه های منصفانه، شستشوی اصولی و اسلامی و …. هستند، توانسته اند عضو این اتحادیه باشند. 
شعار قالیشویی دولت در تمام دوران فعالیت خود ارزش نهادن به اعتماد مشتریان است و برای رسیدن به آن از بهترین تجهیزات روز دنیا و پرسنل آموزش دیده و حرفه‌ای برای خدمت رسانی به شما استفاده می‌ کند. قالیشویی دولت جایگاه فعلی خود را مدیون اعتماد مشتریان عزیز  و پرسنل حرفه‌ای خود می‌ داند و به امید آینده ای درخشان تر برای خدمت به مردم ایران عزیز در تلاش و خدمت رسانی است. 

برخورداری از تجهیزات مکانیزه و فوق مدرن، آوازه و شهرت بهترین قالیشویی در دولت

قالیشویی دولت در ابتدا فعالیت خود را با استخدام چندین کارشناس برای شناسایی بهترین تجهیزات روز دنیا و خریداری آن ها آغاز کرد. این مجموعه با علم بر اینکه اولین گام شروع یک فعالیت حرفه ای داشتن تجهیزات پیشرفته و به روز است، بهترین تجهیزات را خریداری نمود. به طوری که می توان به جرات این مجموعه را به عنوان اولین قالیشویی تمام مکانیزه و فوق حرفه ای در ایران معرفی کرد. از ابتدای فعالیت این مجموعه تا کنون به دلیل افزایش تعداد مشتریان از سراسر ایران هر روز بر تعداد این دستگاه ها و تجهیزات افزوده می شود.
در این قالیشویی تجهیزات خشک کننده فوق پیشرفته ای جهت شستشو و خشک کردن فرش ها وجود دارد که دارای مکانیزم رفع رطوبت به طور کامل  و خشک کردن آن‌ها بدون کوچک‌ترین نم و رطوبت هستند. شما می توانید بدون دغدغه از وجود نم در فرش هایتان و به دنبال آن وجود بوی نامطبوع، فرش های خود را به یک مجموعه فوق حرفه ای بسپارید. 

تعرفه خدمات ارائه شده در بهترین قالیشویی دولت 

شاید با خواندن مطالب فوق به این نتیجه برسید سپردن فرش های خود برای شستشو به چنین قالیشویی فوق پیشرفته و حرفه ای نیازمند صرف هزینه بسیار زیادی است. اما باید گفت که کاملا در اشتباه هستید. می دانیم که با خواندن این مطلب متعجب شده اید ولی باید بگوییم در این قالیشویی حرفه ای هزینه تمام خدمات ارائه شده کاملا طبق تعرفه های مشخص شده از سوی اتحادیه قالیشویان است. بدون پرداخت ریالی اضافه می توانید فرش های خود را به این مجموعه مدرن و پیشرفته بسپارید‌. 
پس گوشی تلفن خود را بردارید و شماره تلفن این مجموعه را بگیرید و شستشوی فرش های خود را به این قالیشویی حرفه ای بسپارید و بدون هیچگونه نگرانی و دغدغه ای به سراغ دیگر کارهای خود بروید. 

تعرفه قالیشویی دولت

نوع خدمات توضیحات
شستشوی فرشهای دستبافت کارشناسان ما در منزل قیمت میدهند (بازدید رایگان)
شستشوی فرشهای ماشینی از متری35000
شستشوی فرشهای ماشینی فانتزی ازمتری45000تومان
شستشوی فرش زرونیم از تخته ای70,000 تومان
شستشوی قالیچه از تخته ای120,000 تومان
شستشوی ریشه و شیرازه فرش ماشینی از متری60,000 تومان الی 100,000 تومان
حق سرویس 58,000 تومان
شستشوی مبلمان از 880,000 تومان

حفظ شان و جایگاه مشتریان قالیشویی دولت با بکارگیری کارشناسان حرفه‌ای و پرسنل آموزش دیده

باید گفت استخدام در این مجموعه بسیار سختگیرانه و با دقت بسیار زیاد انجام می پذیرد. زیرا در این مجموعه اعتقاد بر این است که پرسنل و کارشناسان قالیشویی باید از افراد بسیار حرفه ای و آموزش دیده ای باشند که آشنایی کاملی با شان و جایگاه مشتریان قالیشویی دولت داشته باشند. این قالیشویی حرفه ای ترین و خاص ترین قالیشویی سطح شهر بوده به همین دلیل مشتریان آن خاص هستند. باید گفت استفاده از تجهیزات فوق مدرن دنیا نیازمند به استخدام پرسنل حرفه ای و متخصص دارد تا بتوانند به طور کامل با چگونگی کار با این تجهیزات آشنا باشند و در زمینه آخرین اصول و متدهای شستشو فرش و بهترین مواد شوینده دنیا علم کافی داشته باشند. 

استفاده از بهترین و با کیفیت ترین مواد شوینده و نانو متناسب با نوع فرش ها

امروزه شاهد تنوع بسیار بالای فرش ها هستیم که در طرح، رنگ، تراکم و … تفاوت های بسیار زیادی با یکدیگر دارند. باید بدانید که شستشوی فرش های امروزی به دلیل همین تنوع امری تخصصی گشته و همچون گذشته نبوده که بتوان فرش را در خیاط خانه شست. در بهترین قالیشویی دولت کارشناسان و متخصصانی حضور دارند که در ابتدا با بازدید فرش نوع شستشو و مواد شوینده متناسب با آن را به پرسنل اعلام می‌ کنند و سپس فرش شسته و خشک می شود. این در حالی بوده که در بسیاری از قالیشویی ها بدون توجه به نوع بافت از مواد شوینده نامناسبی استفاده می کنند و با چندبار شستشو فرش به طور کل کیفیت و رنگ و روی خود را از دست می دهد. 
به شما توصیه می کنیم که با توجه به قیمت بالای فرش ها حتما فرش های خود را به این مجموعه واگذار کنید تا با بهترین مواد شوینده و در صورت تمایل شما با مواد نانو فرش های شما شسته شود. در این قالیشویی از بهترین و با کیفیت ترین مواد شوینده داخلی و خارجی و حتی مواد نانو استفاده می شود. 

شستشوی قالی در قالیشویی دولت

حمل و نقل اصولی فرش ها

در بسیاری از قالیشویی ها شاهد آن هستیم که پس از شستشو و خشک کردن فرش ها آن ها را لول کرده و تعدادی زیادی از فرش ها و موکت ها را بدون تفکیک هر یک بر روی وسایل نقلیه ریخته و درب منزل ارسال می کنند که در نهایت بر اثر حمل و نقل نادرست شاهد کثیف شدن فرش ها، چروک شدن موکت ها و … هستیم. در این قالیشویی فرش ها در انتهای کار به طور کامل کاور می شوند و بر اساس منطقه تفکیک و درب منزل ارسال می گردند. در این مجموعه منحصر به فرد در ابتدای تحویل فرش ها به مشتریان عزیز برگه ای تحت عنوان ضمانت نامه شستشو داده می شود که طبق آن فرش های سالم به مشتری تحویل داده می شود.

خدمات ارائه شده در مجهزترین قالیشویی دولت

شاید در نظر اول گمان کنید که خدمات ارائه شده توسط این مجموعه کاملا حرفه ای تفاوتی با دیگر قالیشویی ها ندارد اما باید گفت که یکی از تفاوت های خدماتی که از سوی این قالیشویی ارائه می شود با دیگر رقبا، سطح کیفیت آن ها است. سطح کیفی خدمات قالیشویی ابریشم اصل، بی نظیر و بدون رقیب است. در این قسمت قصد داریم شما را با برخی از خدمات این مجموعه آشنا کنیم:

●    شستشوی کاملا اصولی و اسلامی انواع فرش های دستباف، ماشینی، تابلو فرش، مبل شویی، موکت شویی و …
●    شستشوی انواع مبلمان راحتی، استیل، سلطنتی، صندلی های آمفی تئاتر و ... در محل با استفاده از تجهیزات کاملا مکانیزه
●    شستشوی انواع پرده زبرا، حریر و …
●    ترمیم و رفوی انواع فرش های دستباف و ماشینی
●    استفاده از بهترین مواد شوینده و نانو در شستشوهای خود
●    اتوکشی کامل فرش ها پس از خشک نمودن اصولی آن ها
●    تحویل فرش درب منزل به صورت کاور شده در کوتاه ترین زمان ممکن

راه های ارتباطی با قالیشویی ابریشم اصل شعبه دولت

برای ارتباط با این مجموعه بزرگ می تواند به صورت تلفنی، حضوری و آنلاین اقدام نمایید.


شماره قالیشویی دولت