شریعتی یکی از محلات شلوغ شهر تهران است که با توجه تمرکز زیاد جمعیت در این منطقه نیاز به یک قالیشویی در نزدیکی از منطقه بسیار حائز اهمیت است. 
ساکنین محله شریعتی این مژده را برای شما داریم که قالیشویی ابریشم اصل یکی از شعب خود را در این منطقه افتتاح کرده است تا ساکنین این منطقه نیز بتوانند به راحتی از خدمات این مجموعه بهره مند شوند.
قالیشویی شریعتی با توجه به سالها فعالیت و داشتن شعب متعدد در شهر تهران به یکی از قالیشویی های نام آشنا تبدیل شده است که مشتریان زیادی با رضایت مندی کامل از خدمات آن استفاده می کنند. شما نیز چنانچه قصد دارید از خدمات این قالیشویی بهره مند شوید می توانید با شماره تلفن 02122119596 تماس بگیرید.

تماس با قالیشویی شریعتی

چرا قالیشویی شریعتی را به شما معرفی می کنیم؟

مهم ترین نکته در مورد یک قالیشویی خوب داشتن تائیدیه از اتحادیه قالیشویی ها است. قالیشویی ابریشم اصل یک مجموعه معتبر در شهر تهران است که دارای کلیه مجوزهای رسمی و تائیدیه اتحادیه قالیشویی های تهران می باشد.
این قالیشویی یک مجموعه بسیار معتبر و بزرگ است که در تمامی ایام سال آماده دریافت سفارش های مشتریان عزیز خود بوده و حتی در روزهای پیک کاری نیز این تضمین را به شما می دهد با بهترین کیفیت و در اسرع وقت خدمات خود را ارائه کند.
قالیشویی ابریشم اصل این تضمین را به مشتریان خود می دهد که با رعایت کلیه اصول شستشو فرش ها را بدون هیچ آسیبی و کاملا مانند روز اول سالم تحویل مشتری دهد.
شستشوی فرش در این قالیشویی به صورت کاملا مکانیزه و با استفاده از دستگاه های کاملا به روز و پیشرفته انجام می شود به همین خاطر می توانید با اطمینان از شستشوی کامل فرش خود را به این مجموعه بسپارید.
شستشوی فرش در قالیشویی ابریشم اصل با رعایت کلیه نکات بهداشتی و شرعی انجام می شود بنابراین چانچه فرش شما مشکل پاکی داشته باشد می توانید از پاک بودن آن پس از شستشو اطمینان داشته باشید.
قالیشویی ابریشم اصل در شستشوی فرش های دستباف، ماشینی و فرش های گران قیمت و تابلو فرش از اصول خاص و متناسب با نوع فرش استفاده می کند و فرش های ارزشمند شما را با حساسیت زیاد و به طور کاملا حرفه ای شستشو می دهد بنابراین می توانید بدون هیچ گونه نگرانی فرشتان را به این مجموعه بسپارید.
در این قالیشویی از مواد شوینده کاملا درجه یک و مرغوب و متناسب با جنس و نوع الیاف فرش استفاده می شود که همین امر می تواند نشانه ای بر این مدعا باشد که این قالیشویی بهترین قالیشویی در محله شریعتی است.
قالیشویی ابریشم اصل در کوتاه ترین زمان خدمات را انجام داده و با بهترین کیفیت فرش را به شما تحویل می دهد. کادر این مجموعه فرش شما را تحویل گرفته پس از شستشو به صورت کاور شده و لول تحویل شما می دهند.

تعرفه قالیشویی در شریعتی

قالیشویی ابریشم اصل شعبه شریعتی کلیه خدمات خود را با مناسب ترین قیمت و بر اساس نرخ نامه مصوب اتحادیه قالیشویی های تهران ارائه می کند.
اما این قالیشویی این مژده را برای مشتریان خود دارد که می توانند در تمام ایام سال از تخفیفات همیشگی آن بهره مند شوند. برای استفاده از تخفیفات این قالیشویی کافیست سفارش خود را از طریق سایت این قالیشویی به ثبت برسانید تا از تخفیف خرید آنلاین بهره مند شودی.
همچنین می توانید با عضو شدن در باشگاه مشتریان و معرفی خدمات این قالیشویی با دوستان و آشنایان خود از تخفیف ویژه این بخش استفاده کنید.
همانطور که گفتیم این تخفیفات به زمان خاصی اختصاص ندارد و می توانید در تمام طول سال از این تخفیفات بهره مند شوید.

 

تعرفه قالیشویی شریعتی

نوع خدمات توضیحات
شستشوی فرشهای دستبافت کارشناسان ما در منزل قیمت میدهند (بازدید رایگان)
شستشوی فرشهای ماشینی از متری35000
شستشوی فرشهای ماشینی فانتزی ازمتری45000تومان
شستشوی فرش زرونیم از تخته ای70,000 تومان
شستشوی قالیچه از تخته ای120,000 تومان
شستشوی ریشه و شیرازه فرش ماشینی از متری60,000 تومان الی 100,000 تومان
حق سرویس 58,000 تومان
شستشوی مبلمان از 880,000 تومان

قالیشویی ابریشم اصل شعبه شریعتی چه خدماتی را ارائه می کند؟

یک قالیشویی معتبر باید کلیه خدمات مربوط به فرش را با بالاترین کیفیت به مشتریان خود ارائه کند. قالیشویی ابریشم اصل با به کار گیری کادر متخصص خود کلیه خدمات را که شامل موارد زیر می شود به مشتریان خود ارائه می کند.
•    شستشوی انواع فرش دستباف، ماشینی، ابریشمی، پشمی و ...
•    شستشوی روفرشی، گلیم، جاجیم، قالیچه، پشتی و ...
•    شستشوی فرش های قیمتی و گران قیمت و تابلو فرش ها
•    شستشوی انواع مبل های راحتی، سلطنتی و سایر انواع مبل
•    شستشوی موکت در ابعاد و اندازه های مختلف (چنانچه موکت شما چسبیده باشد شستشو در محل انجام می شود.)
•    انجام انواع خدمات مانند رفو، ترمیم، ریشه زنی برای فرش های آسیب دیده
•    لکه گیری، غبار روبی، رفع کپک و ...

انجام بهترین خدمات با بالاترین کیفیت را از قالیشویی ابریشم اصل بخواهید.

مناطق تحت پوشش قالیشویی ابریشم اصل در شریعتی

شما در هر نقطه از محله شریعتی هستید می توانید از خدمات این قالیشویی استفاده کنید. بهترین قالیشویی در شریعتی این اطمینان را به شما می دهد که با بهترین کیفیت و در کوتاه ترین زمان خدمات خود را به ساکنین تمام نقاط اطراف این منطقه ارائه کند. چه در خیابان های اصلی و چه در منطقه های زیر مجموعه شریعتی هستید می توانید از خدمات این قالیشویی بهره مند.

نحوه ثبت سفارش در قالیشویی شریعتی

برای ثبت سفارش در این قالیشویی میتوانید از دو طریق ساده اقدام کنید.
روش اول تماس با شماره 02122119596 و ثبت سفارش به صورت تلفنی است.
روش دوم مراجعه به وب سایت قالیشویی ابریشم اصل به آدرس http://abrishamasl.com و ثبت سفارش به صورت آنلاین است.
با ثبت سفارش به صورت آنلاین تخفیف ویژه قالیشویی ابریشم اصل نیز به شما تعلق خواهد گرفت.

سفارش آنلاین قالیشویی شریعتی