رزرو خدمات قالیشویی در بهترین قالیشویی در فرشته

اگر شما نیز یکی از ساکنان عزیز خیابان فرشته هستید و به دنبال یک قالیشویی مطمئن جهت سفارش شستشوی فرش می‌گردید، پیشنهاد ما به شما قالیشویی فرشته ابریشم اصل می‌باشد. قالیشویی ابریشم اصل شعبه فرشته یکی از معتبرترین و باتجربه ‌ترین قالیشویی‌ها در زمینه ارائه خدمات موکت شویی، مبل شویی وشستشوی فرش می‌باشد. خیابان فرشته یکی از جذاب ترین خیابان‌ها در شمال شهر تهران می‌باشد. این خیابان در محله الهیه واقع شده است و جزء منطقه 1 تهران محسوب می‌شود. این قالیشویی با سال‌ها تجربه و شعبات مختلف، این دفعه تصمیم به ارائه خدمات فوق العاده عالی و حرفه ‌ای خود به ساکنین عزیز خیابان فرشته کرده است. به همین منظور یکی از مجهزترین شعبات خود را مخصوص ثبت سفارشات ساکنان منطقه 1 تهران و خیابان فرشته قرار داده است.

تماس با بهترین قالیشویی در فرشته

 

آشنایی با خدمات حرفه ای قالیشویی فرشته

قالیشویی فرشته با استخدام پرسنل آموزش دیده و کاربلد و همچنین مجهز کردن قالیشویی خود به بروزترن دستگاه‌ها، به دنبال این است که خدمات شستشو انواع قالی را به مشتریان خود ارائه دهد.

نیاز به این خدمات امروزه بیشتر از هر زمانی احساس می شود. برخی از فرش‌ها و قالی‌های دستباف و یا ماشینی نیاز به شستشو و دستگاه مخصوص دارند. اغلب فرش‌هایی که اهالی فرشته به قالیشویی‌ها می سپارند نیز از نوع گران قیمت و ارزشمند است.

به همین دلیل قالیشویی فرشته برای رفاه و آرامش هر چه بیشتر مشتریان و ساکنان منطقه فرشته  تهران، انواع خدمات شستشو مانند موکت شویی، مبل شویی و شستشوی قالی‌های دستباف و یا ماشینی را ارائه می‌کند.

 

چرا باید برای شستشو فرش‌های خود به ابریشم اصل اعتماد کنیم؟

تجربه و تجهیزات کامل می‌تواند بهترین ویژگی و خصوصیت یک قالیشویی باشد. قالیشویی فرشته ابریشم اصل از هر 2 ویژگی برخوردار است. ابریشم اصل سال‌ها است که در زمینه ارائه خدمات شستشو فعالیت می کند.

در این بخش قصد داریم برخی از مزیت‌های قالیشویی فرشته را به همراه یکدیگر بررسی کرده و با ویژگی‌ها آن آشنا بشویم.

 1. پرسنل مجرب: قالیشویی فرشته همواره سعی کرده است که در استخدام نیرو، نهایت وسواس و سخت گیری را به خرج دهد. این قالیشویی تنها افراد آموزش دیده را بکار می‌گیرد.

علاوه بر این مورد، قالیشویی فرشته ابریشم اصل در تمام بخش‌ها نیروی کاری اخلاق مداری دارد که در برخورد با مشتری، نهایت احترام و ادب را رعایت می‌کنند.

 1. خدمات حرفه‌ای: همانطور که می‌دانید، شستشو مبلمان گران قیمت و یا برخی از قالی‌های دستباف تخصص مخصوص خود را لازم دارد.

در قالیشویی فرشته فرش‌های دستباف ابریشمی، زربفت، پشمی و همچنین فرش‌های ماشینی با تراکم بالا به صورت کاملا تخصصی شسته می‌شوند.

 1. تجهیزات کامل: قالیشویی‌های معتبر و حرفه‌ای سعی می‌کنند که همواره همگام با متدهای جدید شستشو پیش بروند تا خدمات قالیشویی را در بهترین حالت خود ارائه دهند.

به همین منظور لازم است که قالیشویی‌ها به جدیدترین سیستم‌ها و ماشین آلات روز مجهز باشند تا بیشتر فرآیند شستشو توسط دستگاه‌هایی صورت بگیرد که مخصوص نوع خاصی از فرش‌ها تعبیه شده‌اند.

 1. داشتن مجوز اتحادیه: قالیشویی فرشته ابریشم اصل دارای مجوز رسمی از اتحادیه قالیشویان تهران است. همین مورد باعث می‌شود که اعتماد به قالیشویی فرشته راحت تر باشد.

با توجه به این نکته که قالیشویی فرشته ابریشم اصل دارای مجوز رسمی از اتحادیه قالیشویی است، می‌توانید شستشوی انواع قالی‌های گران قیمت و ارزشمند خود را با خیال راحت به این مرکز بسپارید.

 1. مواد اولیه مرغوب: جالب است بدانید که ابریشم اصل در تمام شعبات خود نه تنها از مواد اولیه خوب و باکیفیت استفاده می‌کند، بلکه سعی می‌کند این مواد را ازمیان موادی انتخاب کند که کمترین آسیب به محیط زیست وارد شود.
 2. ضمانت شستشو: یکی از جذاب ترین و البته حرفه ای ترین خدماتی که قالیشویی فرشته ابریشم اصل به مشتریان خود ارائه می‌دهد، ضمانت شستشو می‌باشد.

 قالیشویی ابریشم اصل پایه بنیادی کار خود را بر روی رضایتمندی مشتریان محترم خود تنظیم کرده است.

 1. قیمت مناسب: از دیگر دلایلی که باتوجه به آن باید به قالیشویی فرشته ابریشم اصل اعتماد کرد و شستشوی فرش‌ها و قالی‌های خود را به او سپرد، قیمت مناسب این قالیشویی می‌باشد.

در نظر داشته باشید که قیمت‌های این قالیشویی خوش سابقه و معتبر، بر اساس تعرفه مصوب اتحادیه قالیشویی‌های تهران تنظیم شده است. می‌توانید به راحتی قیمت‌های فوق العاده این مرکز را با خدمات سایر مراکز مقایسه بکنید.

 

تعرفه قالیشویی فرشته

نوع خدمات توضیحات
شستشوی فرشهای دستبافت کارشناسان ما در منزل قیمت میدهند (بازدید رایگان)
شستشوی فرشهای ماشینی از متری35000
شستشوی فرشهای ماشینی فانتزی ازمتری45000تومان
شستشوی فرش زرونیم از تخته ای70,000 تومان
شستشوی قالیچه از تخته ای120,000 تومان
شستشوی ریشه و شیرازه فرش ماشینی از متری60,000 تومان الی 100,000 تومان
حق سرویس 58,000 تومان
شستشوی مبلمان از 880,000 تومان

 چگونه بهترین قالیشویی را انتخاب کنیم؟

همانطور که می دانید با افزایش تعداد قالیشویی‌های فعال در زمینه ارائه خدمات شستشوی انواع قالی، انتخاب مرکزی که معتبر و مورد اطمینان باشد کمی سخت است.

به همین منظور بسیاری از افراد ساکن در مناطق مختلف برای این کار به مشکل برمی‌خورند. در این قسمت سعی کرده‌ایم  برخی از مهم‌ترین فاکتورها برای انتخاب یک قالیشویی خوب در محله فرشته تهران را بررسی نماییم.

 

 1. برخورداری از مجوز اتحادیه: یکی از اصلی‌ترین فاکتورها که پیش از اعتماد به یک قالیشویی باید مورد توجه قرار بگیرد، مجوز آن قالیشویی از اتحادیه است.
 2. نیروهای کار حرفه‌ای: خدمات مربوط به شستشو علاوه بر اینکه تا حد زیادی به مواد اولیه که برای شستشو به کار گرفته می‌شود وابسته است، به پرسنل و میزان حرفه‌ای بودن آن‌ها نیز ارتباط دارد.
 3. مواد اولیه خوب: برای پاکسازی برخی از لکه‌ها و همچنین مراقبت از الیاف بعضی از قالی‌ها، باید از مواد اولیه خوب و مخصوص استفاده کرد. یک قالیشویی خوب باتوجه به نوع فرش و همچنین میزان آلودگی قالی و موکت مورد نظر، از مواد شوینده مناسب استفاده می‌کند.
 4. تحویل به موقع: موضوع ثبت سفارش دقیق و دریافت و تحویل به موقع فرش ها اهمیت بسیار زیادی دارد. منظم بودن جداول کاری یک قالیشویی از دیگر فاکتورهایی است که باید برای انتخاب یک قالیشویی نمونه مورد توجه قرار گیرد.

 

بهترین خدمات قالیشویی را تنها از قالیشویی حرفه‌ای ابریشم اصل بخواهید.

ثبت سفارش در قالیشویی فرشته

اگر تصمیم گرفته اید که برای دریافت خدمات قالیشویی مورد نظرتان، قالیشویی فرشته را انتخاب کنید، می‌توانید ثبت سفارش خودتان را به راحتی از 2 طریق انجام دهید.

ساکنان عزیز منطقه فرشته تهران، می‌توانند برای سفارش آنلاین خود، به لینک زیرمراجعه کنند :

https://abrishamasl.com/online-order

و یا به راحتی با شماره 02122119596 تماس بگیرند.

البته مشتریان عزیز حتما به این نکته مهم توجه داشته باشند که می‌توانند با ثبت سفارش آنلاین در سایت، از تخفیف 10 درصدی نیز بهره مند شوند.

ارسال رایگان قالیشویی فرشته