معرفی بهترین قالیشویی در سعادت آباد 


اگر در محدوده سعادت آباد زندگی می کنید و برای پیدا کردن مطمئن ترین قالیشویی در سعادت آباد وارد این صفحه شده اید باید بگوییم انتخاب کاملا درستی کردید. در این صفحه می خواهیم بهترین قالیشویی سعادت آباد را با ریز جزئیات خدمات آن به شما معرفی کنیم.

سعادت آبادی هایی که به دنبال بهترین قالیشویی در این منطقه می گردند بخوانند:


قالیشویی خوب قالیشویی است که :
اولاً: مورد تایید اتحادیه قالیشویی ها باشد یا بهتر است بگوییم مجاز کار کند.
دوماً: از دستگاه های شستشوی تمام مکانیزه استفاده کند یا بهتر است بگوییم خدمات شستشویش کاملا بدون دخالت دست باشد.
سوماً: برایش فروردین و اسفند و تیر و مرداد معنا نداشته باشد، در هر ماه از سال که به آن مراجعه کنیم فرش ها را تمیز و درخشان تحویل مان بدهد.
شستشوی فرش ها را با مواد شوینده ای متناسب با الیاف فرش انجام دهد تا فرش ها دچار رنگ پریدگی یا تغییر رنگ نشوند.
در ارسال فرش های مشتری تعلل نکرده و اصطلاحا آن تایم و خوش قول باشد...
با توجه به اینکه قالیشویی ابریشم اصل تمام موارد نام برده را دارا می باشد و علاوه بر همه اینها قیمت خدمات آن نیز کاملا مبتنی بر نرخ نامه مصوب اتحادیه قالیشویی ها تعیین شده پس می توانیم ادعا کنیم که:
بهترین قالیشویی حوالی سعادت آباد، قالیشویی ابریشم اصل است.

 

تماس باما

 

خدمات قالیشویی ابریشم اصل برای سعادت آبادی ها


در بخش قبل ادعا کردیم قالیشویی ابریشم اصل بهترین قالیشویی سعادت آباد است. در این بخش می خواهیم با هم بررسی کنیم ببینیم که این قالیشویی چه خدماتی ارائه می کند که ادعای بهترین بودن دارد:

خدمات متمایز قالیشویی ابریشم اصل


•    شستشوی کاملا مکانیزه و تمام اتومات انواع فرش دست بافت
•    شستشوی تمام اتومات انواع فرش ماشینی در متراژ های متفاوت
•    شستشوی مکانیزه انواع گلیم، جاجیم، قالیچه و تابلو فرش های دست بافت و ماشینی
•    شستشوی موکت های چسبیده به کف در منزل مشتری(موکت شویی)
•    شستشوی انواع مبلمان راحتی یا سلطنتی در منزل مشتری
•    خدمات تخصصی لکه گیری، غبار روبی و رفوع 
با کمی دقت در خدمات فوق پی خواهید برد که قالیشویی ابریشم اصل یک کارخانه تمام مکانیزه و عظیم است که هر آنچه مورد نیاز شماست را پوشش می دهد. در ادامه به بررسی تعرفه خدمات نام برده در ابریشم اصل می پردازیم.

 

     

 

تعرفه خدمات قالیشویی سعادت آباد در ابریشم اصل

 

تمام قالیشویی های مجاز که تاییدیه اتحادیه را دارا می باشند موظف هستند که تعرفه های خود را بر اساس نرخ نامه مصوب سنف قالیشویی ها تعیین کنند. مگر اینکه فرش دستبافت شما با درخواست شما نیاز به شستشوی سفارشی تری داشته باشد که در چنین شرایطی شاید هزینه ای فراتر از نرخ مصوب از شما دریافت گردد.
اما در حالت کلی برای شستشوی فرش در قالیشویی ابریشم اصل به ذکر این نکته بسنده می کنیم که علاوه بر قیمت های مصوب تخفیف های ویژه ای نیز در انتظار مشتریان خواهد بود.
برای کسب اطلاعات بیشتر درباره جزئیات نرخ ها لیست قیمت زیر را ملاحظه کنید.

تعرفه خدمات قالیشویی سعادت آباد در ابریشم اصل

 

مراحل شستشوی فرش در قالیشویی ابریشم اصل شعبه سعادت آباد


قابل توجه سعادت آبادی هایی که تا تمام و کمال، چم و خم کار یک قالیشویی را تحلیل نکنند فرش خود را بدان نمی سپارند.
روال شستشوی فرش ها در شعبه قالیشویی سعادت آباد ابریشم اصل به شرح زیر است:
بعد از دریافت قالی ها از مشتری و ارسال فرش ها به قالیشویی اولین کار، تفکیک فرش هاست. فرش های دست بافت به لاین مربوط به شستشوی فرش دست بافت و فرش های ماشینی نیز به لاین مخصوص خود هدایت می شوند.
گام دوم سلامت سنجی فرش هاست. در این مرحله فرش های شما بر اساس وضعیت سلامت و کیفیت الیاف شان دسته بندی شده و نحوه شستشوی هر یک بر اساس شرایط ویژه اش تعیین می شود. نحوه شستشو شامل مواردی از جمله: میزان دمای آب، میزان فشار، میزان مواد شوینده و دز اسیدی یا بازی بودن آنها و نحوه مکش و تخلیه آب است.
پیش از شروع شستشو، فرش ها وارد مرحله لکه زدایی و غبار روبی شده و سپس به لاین شستشو هدایت می شوند.
در گام بعدی فرش ها به صورت کاملا مکانیزه شسته شده و خشک می شوند و به صورت لول و کاور شده درب منزل تحویل مشتری داده خواهند شد.

قالیشویی ابریشم اصل چه بخش هایی از سعادت آباد را پوشش می دهد؟


اگه به صورت کلی بخواهیم بگوییم می توان چنین گفت که در هر کجای سعادت آباد که زندگی می کنید بهترین، مطمئن ترین و نزدیک ترین قالیشویی به شما شعبه قالیشویی سعادت آباد ابریشم اصل است. اما اگر به صورت جزئی تر بخواهیم خیابان های تحت پوشش مان را توضیح دهیم به شرح زیر است:
خیابان سعادت آباد، سرو شرقی و غربی، فرهنگ، 24 متری، خیابان شهرداری، آسمان ها، صراف ها، پاک نژاد، دشت بهشت، علامه، ریاضی بخشایش، صدف، شکوفه، لادن، پویش، پرورش، بهزاد، پامچال، مروارید، ارغوان و شهرک بوعلی، بولوار شهید حافظی، میدان شهید تهرانی مقدم، میدان کتاب، بولوار پرواز، بولوار بهرود، میدان سرو و میدان فرهنگ از جمله مهمترین خیابان ها و بولوارهایی هستند که در سعادت آباد واقع شده اند و تحت پوشش قالیشویی ابریشم اصل قرار دارند.

نحوه ثبت سفارش خدمات قالیشویی سعادت آباد


ثبت سفارش خدمات در قالیشویی سعادت آباد ابریشم اصل به دو صورت ممکن است:
1-    از طریق تماس تلفنی و برقراری ارتباط با کارشناسان تلفنی قالیشویی
2-    از طریق مراجعه به سایت قالیشویی به آدرس www.abrishamasl.com  و کلیک روی گزینه ثبت سفارش آنلاین.
توجه: نظر به اینکه ما در قالیشویی سعادت آباد ابریشم اصل قصد داریم خدمات مان را بیشتر به صورت آنلاین ارائه کنیم، لذا مشتریانی که از طریق وب سایت ثبت سفارش نمایند شامل تخفیف ویژه می شوند. بنابراین هم برای مشتریان و هم برای ما بهترین گزینه ثبت سفارش آنلاین است.

 

سفارش آنلاین