قالیشویی ستارخان یکی از شعب قالیشویی ابریشم اصل بوده که در محل سکونت شما مشغول به فعالیت است. کسانی که به زیبایی و تمیزی منزل خود و سلامتشان اهمیت می دهند، برنامه منظمی برای شستشوی فرش دارند. از آنجایی که انجام این کار در محیط منزل امکان پذیر نیست باید یک قالیشویی معتبر را برای شستشوی فرش های خود انتخاب کنید. 
در صورتی که قالیشویی منتخب شما نتواند خدمات باکیفیتی را به شما ارائه دهد ممکن است به نتیجه دلخواه خود نرسید یا به بافت فرش شما آسیب برسد. پس قبل از هر کار باید با ویژگی های یک قالیشویی معتبر آشنا شوید. در قالیشویی های ممتاز از مواد شوینده درجه یک استفاده می شود به همین دلیل سطح فرش کاملاً تمیز و درخشان خواهد شد. از طرفی پرسنلی که در این قالیشویی مشغول به کار هستند باتجربه و آموزش دیده بوده و به کار خود مسلط هستند.
یک قالیشویی معتبر لزوماً هزینه های زیادی برای شستشوی فرش از شما دریافت نمی کند بلکه با دریافت هزینه ای منصفانه خدماتی باکیفیت را به شما ارائه خواهد داد. قبل از آنکه فرش های خود را به قالیشویی ارسال کنید مطمئن شوید که از تجهیزات مکانیزه برای شستشوی فرش شما استفاده می شود. در این تجهیزات به بافت فرش آسیب وارد نشده و تمام لکه ها و کثیف های موجود در آن از بین خواهد رفت. ما در قالیشویی ستارخان تمامی ویژگی های مذکور را داشته و آماده هستیم تا خدمات باکیفیت و مقرون به صرفه ای را به شما مشتریان عزیز ارائه کنیم.

سفارش آنلاین قالیشویی ستارخان

شوینده های ما فرق می کند...

اولین مسئله ای که ما را از سایر قالیشویان فعال در سطح شهر تهران متمایز می کند، نوع مواد شوینده ای است که به کار می بریم. مواد شوینده مورد استفاده در قالیشویی ستارخان به صورت کاملاً ارگانیک و طبیعی هستند و هیچ آسیبی به محیط زیست وارد نمی کنند. این مواد طبیعی فاقد ترکیبات شیمیایی مضر بوده و هیچ ضرری برای سلامت خانواده شما ندارند. باید بدانید که این مواد هیچ تأثیر مخربی بر روی محیط زیست نیز نداشته و شما با انتخاب قالیشویی ابریشم اصل شعبه ستارخان قدمی بزرگ در حفظ اکوسیستم اطراف خود برمی دارید.
 

تعرفه قالیشویی ستارخان

نوع خدمات توضیحات
شستشوی فرشهای دستبافت کارشناسان ما در منزل قیمت میدهند (بازدید رایگان)
شستشوی فرشهای ماشینی از متری35000
شستشوی فرشهای ماشینی فانتزی ازمتری45000تومان
شستشوی فرش زرونیم از تخته ای70,000 تومان
شستشوی قالیچه از تخته ای120,000 تومان
شستشوی ریشه و شیرازه فرش ماشینی از متری60,000 تومان الی 100,000 تومان
حق سرویس 58,000 تومان
شستشوی مبلمان از 880,000 تومان

آیا با خدمات دیگر قالیشویی ستارخان آشنا هستید؟

اکثر مشتریان تصور می کنند که تنها خدمت قالیشویی ها، شستشوی فرش، قالی، کناره و گلیم است در صورتی که اینطور نیست. ما خدمات شستشوی دیگری را نیز به مشتریان خود ارائه می دهیم که در ادامه به صورت مختصر به شما معرفی خواهیم کرد:

شستشوی تشک های خوشخواب

همه ما می دانیم که تمیزی تشک های خوشخواب تأثیر مستقیم بر روی سلامت ما دارد. اگر باکتری و آلودگی در بافت این تشک ها به وجود بیاید مستقیماً سلامت ما را به خطر خواهد انداخت. البته گاهی اوقات باید این تشک ها از نظر شرعی آبکشی شوند. بسیاری از افراد با احکام شرعی آبکشی و روش های شستشوی تشک خوشخواب آشنا نیستند. 
از آنجایی که در داخل این تشک ها فنرهای طبی قرار دارد ممکن است در صورت شستشوی نادرست بافت تشک شما آسیب دیده و زودتر از آنچه که تصور می کنید خراب شود. اگر از خدمات تشک شویی در قالیشویی ستارخان استفاده کنید به راحتی می توانید تشک خود را مانند روز اول تمیز و پاکیزه نمایید. پرسنل این مجموعه با تمامی احکام شرعی آشنایی داشته و می توانند شستشوی انواع تشک را برای شما به طور کامل انجام دهند.

تمیز کردن مبلمان

از آنجایی که مبلمان دومین وسیله در محیط پذیرایی است که بعد از فرش از آن استفاده های بسیار زیادی می شود، در معرض آلودگی های مختلف قرار دارد. اگر برای شستشوی این وسیله در منزل خود برنامه منظمی نداشته باشید پس از مدتی خواهید دید که بسیار کثیف و آلوده به نظر می رسند. در این مواقع خانم ها فکر تعویض مبلمان می افتند اما معمولاً آقایان تلاش می کنند با شستشوی پارچه مبلمان آنها را مجدداً قابل استفاده نمایند. 
برای این کار پیشنهاد می کنیم از خدمت مبل شویی در قالیشویی ابریشم اصل شعبه ستارخان استفاده کنید. با استفاده از این خدمت می توانید مبلمان خود را در محل منزلتان تمیز و پاکیزه کنید. برای این کار از تجهیزات پرتابل فوق مکانیزه استفاده می شود. برای شستشوی مبلمان هیچگونه آبریزی در محیط منزل شما انجام نخواهد شد. در نتیجه در کمتر از دو ساعت مبلمان شما مانند روز اول تمیز می شود. لازم به ذکر است صندلی های مختلف نیز با استفاده از همین تجهیزات شستشو داده می شوند پس اگر صندلی دیگری در منزل دارید که نیاز به نظافت دارد می توانید از خدمات این قالیشویی در محله ستارخان استفاده نمایید.

مبل شویی در ستارخان

تعمیر انواع قالی

یکی از خدمات تخصصی که در قالیشویی ستارخان به شما مشتریان عزیز ارائه می شود، تعمیرات انواع قالی است. همانطور که می دانید انواع فرش های ماشینی، دستباف، گلیم، کناره و فرش های فانتزی به صورت کلی قالی نامیده می شوند. اگر هر یک از موارد فوق که در منزل شما دچار آسیب دیدگی شده است به راحتی تعمیر خواهد شد. تنها کسانی از نتیجه تعمیر قالی خود رضایت دارند که از خدمات یک قالیشویی مجاز و معتبر استفاده می کنند. ما در قالیشویی ابریشم اصل شعبه ستارخان از پرسنلی آموزش دیده و باتجربه برای تعمیر فرش های شما استفاده می کنیم بنابراین اکثر مشتریان از نتیجه نهایی رضایت کامل دارند.

نظافت موکت

با وجود آنکه موکت یکی از قدیمی ترین کفپوش های مورد استفاده در منازل و اماکن است اما همچنان پرطرفدار بوده و نیاز به نظافت دارد. اگر موکت های شما نیز آلوده شده اند کافی است از خدمات قالیشویی ستارخان استفاده کنید. پرسنل ما به محل سکونت شما اعزام می شوند و با تجهیزات کاملاً پیشرفت موکت های شما را بدون نیاز به جمع آوری، تمیز و درخشان می کنند. روش های شستشوی موکت و مواد شوینده آن متفاوت بوده در نتیجه می توان این خدمت را در محیط منزل به مشتری ارائه داد.

راه های برقراری تماس با قالیشویی ابریشم اصل شعبه ستارخان

اکنون که با تمام ویژگی ها و خدمات متنوع قالیشویی ستارخان یکی از شعب ممتاز قالیشویی ابریشم اصل آشنا شده اید زمان آن رسیده است تا راه های برقراری ارتباط با این مجموعه را نیز به شما معرفی کنیم. شما می توانید با شماره تلفن های قالیشویی ابریشم از تماس گرفته و سفارش خود را ثبت نمایید. همچنین امکان ثبت سفارش به صورت آنلاین نیز برای شما مشتریان عزیز فراهم شده است. اگر سفارش خود را به صورت آنلاین ثبت کنید از تخفیفات ویژه ای برخوردار خواهید شد. ما کیفیت تمامی خدمات خود و سلامت سفارشات شما را تضمین می کنیم.
شماره قالیشویی ستارخان