بهترین قالیشویی تجریش

تجریش یکی از محله‌ های قدیمی و بزرگ تهران است که از میدان تجریش شروع شده تا خیابان ولیعصر ادامه دارد. این منطقه یکی از محدوده‌های پر جعمیت تهران هم به شمار می‌رود. افراد زیادی در آن جا ساکن هستند. مسلما هر منطقه ای که تا این حد جعمیت داشته باشد به کارخانجات ارائه دهنده خدمات قالیشویی فرش هم نیازمند است. از طرفی تجریش هم یکی از مناطق لاکچری در تهران محسوب می‌شود، از این رو ساکنان آن نسبت به کیفیت خدماتی که دریافت می‌ کنند، حساسیت بالایی دارند.

فرش‌ ها از آن جایی که همیشه در معرض رفت و آمد قرار دارند، به سرعت کثیف شده و نیاز به شستشو دارند. فرش هایی که کثیف باشند، زیبایی خودشان را از دست داده و مانند روز اول زیبا و جذاب نیستند. شستشوی فرش باید با دقت زیاد انجام شود تا به بافت آن آسیبی نزند، به خصوص اگر فرش دستباف باشد. فرش های دستباف نه تنها ارزش بالایی داشته بلکه تار و پود آن هم حساس تر بوده و باید با روش مخصوص به خودشان شستشو شوند. قالیشویی هایی که بهترین خدمات را ارائه می دهند برای فرش های دستباف دقت و تمرکز زیادی نشان می دهند. در ادامه ما قصد داریم بهترین قالیشویی تجریش را به شما معرفی کنیم پس با ما همراه باشید.

شماره تماس قالیشویی تجریش

چرا قالیشویی ابریشم اصل بهترین قالیشویی تجریش است؟

یک سری دلایل وجود دارد که باعث می شود یک مجموعه نسبت به سایرین بهتر باشد. در مورد قالیشویی ابریشم اصل می توان گفت که این قالیشویی دارای مجوز از اتحادیه قالیشویان تهران است که همین امر، امتیاز بزرگی برای آن محسوب می شود. به صورت کلی قالیشویی هایی که تخصصی فعالیت می کنند باید مجوز اتحادیه را داشته باشند.

از طرفی ارائه خدمات در کم ترین زمان ممکن از دیگر ویژگی این قالیشویی می باشد، چرا که این مجموعه در زمان های شلوغ سال، مانند نزدیک عید که همه خانم ها در حال خانه تکانی هستند، فرش های شما را در زمان تعیین شده تحویل می دهد و همین امتیاز بزرگی محسوب می شود.

قالیشویی ابریشم اصل برای شستشو و نظافت فرش ها،  از دستگاه های تمام اتوماتیک و مکانیزه استفاده کرده و برای هر کدام از آن ها ضمانت سلامت بافت و تار و پود و حتی رنگ را می دهد. اگر شما دارای فرش دستباف هستید می توانید بدون نگرانی از خدمات ما استفاده کنید.

در آخر هم پس از اتمام کار، کارکنان این مجموعه فرش ها را به صورت رول و کاور شده در محل به مشتری تحویل می دهند.

خدمات قالیشویی ابریشم اصل شعبه تجریش

کمی پیش تر قالیشویی ابریشم اصل را به عنوان بهترین قالیشویی محدوده تجریش معرفی کردیم از آن جایی که تجریش یکی از مناطق خوب تهران به شما می رود. ساکنان آن نسبت به خدماتی که دریافت می کنند حساس هستند  و به همین دلیل آن ها را به هر جایی نمی سپارند.

خدمات این مرکز برای ساکنان تجریش به شرح ذیل است:

  • نظافت و شستشو تمام اتوماتیک انواع فرش ابریشمی و دستباف با ضمانت ثبات رنگ
  • شستشو اتوماتیک انواع فرش ماشینی در تراکم و متراژ های مختلف
  • شستشو انواع و اقسام تابلو فرش، موکت، قالی، قالیچه و گلیم
  • مبل شویی با دستگاه مکانیزه
  • از بین بردن گرد و غبار و لکه گیری تخصصی

تعرفه خدمات قالیشویی ابریشم اصل محدوده تجریش

یکی از بهترین ویژگی های یک قالیشویی معتبر می تواند این باشد که تعرفه اش زیر نظر اتحادیه باشد. این مجموعه برای هر خدماتی که ارائه می دهد مطابق با نرخ روز اتحادیه قیمت دهی می کند. با این وجود که افراد نسبت به قیمت خدمات حساسیت دارند می توانند پیش از ثبت هر گونه سفارش لیست قیمت این کارخانه را بررسی کرده و سپس اقدام به دریافت خدمات کنند.

 

نحوه شستشوی فرش در قالیشویی تجریش

شستشو و ارائه خدمات در مجموعه ی ما کاملا با سایر قالیشویی ها تفاوت دارد. این مجموعه از کارشناسانی بهره گرفته است که پیش از ارائه خدمات، فرش را از جنبه های مختلف بررسی کرده که از جمله آن ها می توان به بررسی جنس نخ، تراکم، ریشه ها و ... اشاره کرد.

پس از بررسی، کارشناسان گزارشی تنظیم کرده که در آن اطلاعات فرش را ذکر می کنند که به اپراتورها ارائه داده شده و آن ها بر اساس این گزارش ها، شوینده را مشخص کرده و فرش های ابریشمی و ماشینی را جدا کرده و مطابق با هر فرش آن را شستشو می کنند.

پس از انجام مراحل فوق، فرش رول و کاور شده و به مشتری در زمان مقرر شده و در محل تحویل داده می شود، مهم نیست شما چه زمانی فرش هایتان را به قالیشویی تحویل دهید، در هر زمانی این مجموعه فرش شما را در اسرع وقت تحویل می دهد.

ثبت سفارش آنلاین قالیشویی تجریش

چگونه می توان خدمات قالیشویی تجریش را دریافت کرد؟

برای ثبت سفارش و استفاده از خدمات این قالیشویی شما می توانید از دو روش استفاده کنید:

اولین روش این است که مانند گذشته با قالیشویی تماس گرفته و سفارش خود را ارائه دهید و منتظر بمانید تا پرسنل قالیشویی برای دریافت فرش به آدرس مورد نظر شما مراجعه کنند.

دومین روش این است که به سایت قالیشویی ابریشم اصل به آدرس http://abrishamasl.com/ مراجعه کرده و یا با کلیک بر روی ثبت سفارش، خدمات موردنظر را به صورت آنلاین ثبت کنید. لازم به ذکر است که خدماتی که به صورت آنلاین و از طریق سایت ثبت می شوند از تخفیفات ویژه این قالیشویی بهره مند می گردند.