بهترین قالیشویی در توحید کدام است؟

توحید منطقه ای پر تردد که در غرب تهران واقع شده است، همواره خواستگاه شرکت های قالیشویی بوده است. اگر شماهم در محدوده توحید ساکن هستید و برای پیدا کردن بهترین قالیشویی در توحید، دچار چند گانگی شدید، در این مطلب قصد داریم قالیشویی توحید ابریشم اصل را به شما معرفی کنیم تا خیالتان بابت این موضوع راحت شود.

تماس با قالیشویی توحید

چرا قالیشویی ابریشم اصل شعبه ی توحید را به شما پیشنهاد می کنیم؟

 1. زیرا دارای تاییدیه اتحادیه قالیشویی های تهران است و با مجوز رسمی فعالیت می کند.
 2. قالیشویی ابریشم اصل یک مجموعه بسیار بزرگ است که همیشه و در تمام روزهای سال آماده دریافت سفارش های شما عزیزان بدون کوچک ترین معطلی و اتلاف وقت است.
 3. قالیشویی ابریشم اصل در توحید این اطمینان خاطر را به همه مشتریان می دهد که فرش هایی که تحویل گرفته است را دقیقا مانند روز اول کاملا سالم و بدون هیچ آسیبی پس از شستشو تحویل دهد.
 4. تمایز دادن شسشتوی فرش دست باف و فرش ماشینی، زیرا فرش دست باف به دلیل نوع الیاف و تاروپود آن بسیار حساس تر است و باید به طور جداگانه و حرفه ای شستشو شود.
 5. تحویل به موقع فرش ها و استفاده از مواد شوینده مرغوب دلیل مهمی است که می توانیم بر آن ادعا کنیم قالیشویی ابریشم اصل بهترین قالیشویی در توحید است.

 

فتح بلندترین قله ها با ابریشم اصل

 

شستشوی سریع فرش  ها در قالیشویی توحید

زمان مشتری همیشه برای قالیشویی ابریشم اصل بسیار حائز اهمیت بوده و اتلاف وقت در این مجموعه معنایی ندارد. تمام تلاش این مجموعه بر این مبنا است که  خدمت رسانی توسط کارشناسان مجرب، در سریع ترین زمان ممکن انجام شود و همیشه نامی نیکو از خود در ذهن مشتری به جای بگذارد.

پرسنل حرفه ای قالیشویی ابریشم اصل

قالیشویی ابریشم اصل در توحید با بیش از 10 سال تجربه در زمینه ی شستشوی فرش و قالی، از مجرب ترین کادر بهره می گیرد، همچنین با برگزاری دوره های تخصصی و پیشرفته، سعی دارد پرسنل این مجموعه همیشه از بالاترین اطلاعات در زمینه  قالیشویی بهره مند باشند و خود را با نیاز های مشتریان عزیز بروز کنند.

خدمات ترمیم و بازسازی فرش

فرش شما اگر قدیمی و دارای پارگی و پوسیدگی باشد، قالیشویی ابریشم اصل با بهره گیری از کارشناسان متخصص و چیره دست در صدد ترمیم و بازسازی آن بر می آید.

این مجموعه در نظر دارد تمامی انواع فرش را با هر قدمتی شستشو کند.

وجه تمایز و برتری قالیشویی توحید با سایر رقبا

وجه تمایز قالیشویی ابریشم اصل شعبه توحید با سایر رقبا در ارائه خدمات با کیفیت برتر و رویکردی نوآورانه در حفظ و نگهداری فرش ‌ها نهفته است. اولین برتری ما در استفاده از فناوری ‌های پیشرفته و مواد شوینده ارگانیک است که به طور خاص برای حفظ کیفیت و طول عمر فرش ‌ها، حتی آن ‌هایی که بسیار قدیمی و حساس هستند، طراحی شده ‌اند. این امر موجب می ‌شود فرش‌ های شسته شده، زیبایی و دوام بیشتری داشته باشند. این امر باعث شده است که رضایت کامل مشتریان را به همراه داشته و نسب به سایر رقبا از برتری بیشتری برخوردار باشیم.
علاوه بر این، خدمات مشتری ‌پسندانه ما از جمله مشاوره رایگان قبل از ارائه خدمت، پیگیری وضعیت فرش ‌ها در طول فرآیند شستشو و تحویل درب منزل با انعطاف‌ پذیری بالا در زمان ‌بندی، ما را از دیگران متمایز می ‌سازد. همچنین، تضمین کیفیت خدمات و ارائه ضمانت ‌نامه برای خدمات انجام شده، اطمینان خاطر مشتریان را جلب کرده و سطح رضایت آنها را به شکل قابل ملاحظه ‌ای افزایش داده است. این تمایزات بنیادی، قالیشویی ابریشم اصل را به انتخابی برتر برای حفظ و نگهداری فرش ‌های ارزشمند شما تبدیل کرده است.

تعرفه خدمات قالیشویی محدوده توحید در ابریشم اصل

ساکنین این منطقه به خوبی  از نرخ خدمات قالیشویی در محدوده توحید، آگاه هستند و این حق را دارند که تعرفه ها را با شرکت های مختلف مقایسه کنند. از آن جایی که قالیشویی ابریشم اصل، به صورت رسمی زیر نظر اتحادیه قالیشویی های تهران فعالیت می کند، تمام تعرفه های خود را بر اساس قیمت گذاری های مصوب، اعلام می کند.

برای مقایسه قیمت های ابریشم اصل با سایر رقبا جدول زیر را مدنظر داشته باشید و سپس برای سفارش خود روی ثبت سفارش کلیک کنید.

 

تعرفه قالیشویی توحید

نوع خدمات توضیحات
شستشوی فرشهای دستبافت کارشناسان ما در منزل قیمت میدهند (بازدید رایگان)
شستشوی فرشهای ماشینی از متری35000
شستشوی فرشهای ماشینی فانتزی ازمتری45000تومان
شستشوی فرش زرونیم از تخته ای70,000 تومان
شستشوی قالیچه از تخته ای120,000 تومان
شستشوی ریشه و شیرازه فرش ماشینی از متری60,000 تومان الی 100,000 تومان
حق سرویس 58,000 تومان
شستشوی مبلمان از 880,000 تومان

خدمات قالیشویی ابریشم اصل شعبه توحید کدام اند؟

همانطور که به آن اشاره کردیم در منطقه ی توحید، قالیشویی های متعددی وجود دارند. با این حساب، ساکنین این منطقه بی گدار به آب نمی زنند و به خوبی با ویژگی های یک قالیشویی آشنایی دارند بنابراین از نظر ساکنین این منطقه یک قالیشویی خوب باید دارای یک سری چارچوب خاص و خط فکری مشخص در مسیر خدمت رسانی باشد. مهم ترین خدماتی که قالیشویی ابریشم اصل ارائه می کند به شرح زیر است:

 • شستشوی انواع فرش با هر جنس و الیافی در هر سایز و ابعادی با مجهزترین دستگاه های قالیشویی
 • شستشوی انواع گلیم، قالیچه و تابلو فرش
 • خدمات رفوگری و ترمیم فرش های آسیب دیده
 • شستشوی انواع موکت
 • مبل شویی تخصصی 

قالیشویی ابریشم اصل آماده ارائه خدمات به تمام عزیزان درب منزلشان است.

شستشوی فرش با هر جنس و الیافی، با هر سایز و ابعادی

شستشوی فرش در قالیشویی توحید چگونه انجام می شود؟

امروزه با آپارتمانی شدن منازل، شستشوی فرش دیگر در خانه ها  ممکن نیست و فضای کافی برای این کار وجود ندارد، همچنین شستن هر فرش متفاوت است و نیازمند به تجربه ی خاصی می باشد.

قالیشویی ابریشم اصل شعبه ی توحید، تمام این سختی ها را به آسانی تبدیل کرده است و فرایند شستن فرش در این مجموعه به روش زیر انجام می شود:

 • ابتدا در اولین گام پیش از شروع هر کاری فرش ها توسط کارشناسان متخصص، بررسی می شوند.
 • در مرحله بعد، قبل از خیس شدن فرش، غبار گیری آن انجام می شود.
 • با استفاده از مرغوب ترین مواد شوینده شسته می شود.
 • توسط دستگاه های پیشرفته عملیات خشک کردن فرش صورت می پذیرد.
 • کاور و لول کردن فرش ها

 

رفتن به عرش با شستن فرش در قالیشویی ابریشم اصل.

نحوه ثبت سفارش خدمات قالیشویی توحید

برای ثبت سفارش خدمات در قالیشویی توحید ابریشم اصل دو راه ساده وجود دارد:

 1. از طریق شماره گیری 02122119596 به آسانی سفارش خود را ثبت کنید.
 2. به صورت آنلاین و اینترنتی و کلیک روی گزینه ثبت سفارش آنلاین

ثبت سفارش قالیشویی توحید

 

نکاتی ضروری در حذف لکه ‌ها از روی موکت

برای حذف لکه ‌های سخت از روی موکت ‌ها، ابتدا باید نوع لکه و جنس موکت شناسایی شود. استفاده از تکنیک ‌های متناسب با نوع لکه می ‌تواند نتایج بهتری داشته باشد. برای لکه ‌های آلی مانند قهوه یا خون، استفاده از محلول ‌های آنزیمی و برای لکه ‌های روغنی، استفاده از حلال ‌های مخصوص لازم است. همچنین، بلافاصله پس از ریختن مایعات یا ایجاد لکه، اقدام به تمیزکاری کنید تا از جذب شدن لکه در بافت موکت جلوگیری شود.