معرفی یک قالیشویی معتبر در محله ولیعصر

قابل توجه ساکنین محترم ولیعصر چنانچه به دنبال یک قالیشویی تمام عیار و معتبر در نزدیکی محله خود هستید کافیست خدمات قالیشویی ابریشم اصل را بررسی کنید. قالیشویی ابریشم اصل یکی از بهترین قالیشویی های شهر تهران است که در این محله شعبه ای افتتاح کرده است و کلیه خدمات قالیشویی را با بهترین کیفیت و توسط پیشرفته ترین دستگاه ها برای اهالی این منطقه و سایر نقاط تهران بزرگ ارائه می کند.
برای ارتباط با قالیشویی ولیعصر کافیست با شماره تلفن 02122119596 تماس گرفته تا پرسنل این مجموعه در اسرع وقت برای دریافت فرش شما در محل حاضر باشند.

تماس با قالیشویی ولیعصر

 

برتری قالیشویی ابریشم اصل نسبت به سایر قالیشویی ها 

با افتخار می توانیم بیان کنیم که این قالیشویی با توجه به سالها فعالیت خود توانسته است به یک مجموعه معتبر در شهر تهران تبدیل شده و رضایت مندی مشتریان خود را کسب کند. قالیشویی ابریشم اصل در تمامی نقاط تهران شعب متعددی دارد که این نشانه اعتبار و قدمت این مجموعه است. این قالیشویی با استفاده از دستگاه های تمام مکانیزه و اتومات و همچنین بهره مندی از کادری متخصص و متبحر این تضمین را به مشتریان خود می دهد که در هنگام شستشو هیچ گونه آسیبی به فرش و یا مبل مشتریان وارد نخواهد شد. همچنین با توجه به استفاده از مرغوبترین نوع مواد شوینده و مناسب با جنس و نوع الیاف فرش شما می توانید با خیالی آسوده از سلامت فرش تان این خدمات را به قالیشویی ولیعصر بسپارید.
این مجموعه شستشوی فرش های شما را علاوه بر رعایت کلیه نکات بهداشتی با در نظر گرفتن اصول اسلامی انجام می دهد بنابراین در صورتی که فرش های شما مشکل پاکی داشته باشد می توانید این اعتماد را داشته باشید که کاملا پاک می شود.
قالیشویی ابریشم اصل فرش های دستباف، تابلو فرش و فرش های قیمتی را با حساسیت بالا و با رعایت متد خاص شستشوی می دهد تا دچار آسیب دیدگی نشود.
ارائه خدمات در این قالیشویی در تمام فصول سال و حتی پیک های شلوغ کاری با یک کیفیت و در حد کاملا مطلوب انجام می شود. بنابراین چنانچه در ایام خاص مانند عید نوروز فرش تان را به این قالیشویی می دهید دیگر نگران نباشید زیرا بهترین کیفیت را در ارائه خدمات مشاهده خواهید کرد.

لیست قیمت خدمات در قالیشویی ولیعصر

خدمات این مجموعه متناسب با نوع، جنس و متراژ فرش یا موکت و خدمات ارائه شده متفاوت است اما تمامی نرخ های این قالیشویی بر اساس نرخ نامه مصوب اتحادیه می باشد.
اما این مژه را به شما می دهیم که می توانید از تخفیف های همیشگی قالیشویی ابریشم اصل بهره مند شوید تنها کافیست از سایت پیش رو ثبت سفارش نمایید تا تخفیف خرید آنلاین شامل شما گردد. همچنین با معرفی این قالیشویی به افراد دیگر می توانید عضو باشگاه مشتریان شده و از تخفیف های این بخش استفاده کنید. نکته مهم در تخفیف های این قالیشویی این است که بهره مندی و استفاده از تخفیف ها در تمام طول سال امکان پذیر است و محدود به زمان خاصی نمی شود.

 

تعرفه قالیشویی ولیعصر

نوع خدمات توضیحات
شستشوی فرشهای دستبافت کارشناسان ما در منزل قیمت میدهند (بازدید رایگان)
شستشوی فرشهای ماشینی از متری29500
شستشوی فرشهای ماشینی فانتزی ازمتری39000تومان
شستشوی فرش زرونیم از تخته ای70,000 تومان
شستشوی قالیچه از تخته ای120,000 تومان
شستشوی ریشه و شیرازه فرش ماشینی از متری60,000 تومان الی 100,000 تومان
حق سرویس 49,000 تومان
شستشوی مبلمان از 780,000 تومان

قالیشویی ولیعصر چه خدماتی را ارائه می کند؟

تمام آن چیزی که از یک قالیشویی خوب انتظار دارید را می توانید در خدمات قالیشویی ولیعصر دریافت کنید. از آنجا که این مجموعه تمامی خدمات خود را در بهترین کیفیت ارائه می کند و از بهترین مواد شوینده متناسب با نوع و جنس فرشتان برای شستشو استفاده می کند می توانید با خیالی راحت و آسوده فرش های قیمتی و باارزشتان را نیز به این قالیشویی بسپارید. قالیشویی ابریشم اصل سلامت و پاکیزگی فرش های شما را تضمین می کند.
این قالیشویی کلیه خدمات از شستشوی فرش های دستباف و قیمتی تا شستن موکت و مبل را با استفاده از دستگاه های تمام اتومات برای شما انجام می دهد. اگر خواسته باشیم خدمات این قالیشویی را به طور مختصر و تیتروار بیان کنیم شامل موارد زیر می شود.
•    شستشوی فرش دستبافت ، ماشینی و فانتزی
•    شستشوی انواع گلیم، قالیچه، جاجیم و...
•    شستشوی موکت (در صورتی که موکت چسبیده باشد در محل انجام می شود.)
•    شستشوی انواع مبل راحتی و سلطنتی و ...
•    شستشوی تابلو فرش و انواع فرش های قیمتی
•    رفو و ترمیم فرش
•    ریشه زنی
•    غبار روبی 

نحوه ثبت سفارش خدمات در قالیشویی ولیعصر

برای ثبت سفارش و کسب اطلاع از نحوه ارائه خدمات می توانید با شماره 02122119596 تماس حاصل کنید.
علاوه بر این روش کافیست با مراجعه به سایت این قالیشویی فرم ثبت سفارش را پر کرده و منتظر تماس کارشناسان ما باشید.
همانطور که گفتیم چنانچه سفارش خود را به صورت آنلاین ثبت کنید می توانید از تخفیف های این قالیشویی نیز استفاده کنید.

ارسال رایگان ولیعصر