قالیشویی در یافت آباد

یافت آباد محله ای قدیمی و با اصالتی که در جنوب غربی تهران واقع شده است. ساکنین این منطقه از همان ایّام قدیم، برای شستشوی فرش های خود اهمیت ویژه ای قائل بوده اند.

اگر در محدوده یافت آباد و منطقه18 سکونت دارید و هنوز برای پیدا کردن یک قالیشویی خوب دچار تردید هستید، انتخاب قالیشویی یافت آباد ابریشم اصل می تواند این تردید را برای همیشه در شما از بین ببرد.

انتخاب قالیشویی ابریشم اصل = فراموشی تردید ها

تماس با قالیشویی یافت آباد

یافت آبادی ها کامل واقف هستند که  پیدا کردن یک قالیشویی معتبر در این محدوده، کار بسیارسختی است اما قالیشویی ابریشم اصل این سختی را به آسانی بدل کرده است.

یک قالیشویی خوب در یافت آباد چه ویژگی هایی دارد؟

مجموعه ی ما برای پاسخ دادن به این سوال، ماه ها خدمات یک قالیشویی خوب را مورد بررسی و آنالیز قرار داد، سرانجام به نتایجی خارق العاده دست یافت که آن ها را در روند کاری خود، مورد استفاده قرار داد.

ابتدا به این نتیجه رسیدیم که بهترین کار برای خدمت رسانی در گام اول، قرار دادن خودمان به جای مشتری است.

پی بردیم مشتری هنگامی که یک فرش برای منزل خود تهیه می کند علاوه بر اصول زیبایی به فکر تمیز نگه داشتن آن هم است. ساکنین هر خانه ای هرچقدر هم که اصول تمیزی و پاکیزگی را رعایت کنند پس از 2 سال فرش هایشان نیاز به شسشتو پیدا می کند.ساکنین یافت آباد در این مواقع در پی یافتن بهترین قالیشویی در منطقه شان هستند.

پس از بررسی های متعدد، مجموعه ی ما به این تکاپو افتاد که یک قالیشویی خوب با بهترین ویژگی ها در محدوده یافت آباد تاسیس کند.

پس از تاسیس قالیشویی در یافت آباد به این نکته پی بردیم که در گام بعدی مشتری می خواهد خدمات قالیشویی منتخبش طبق برنامه ریزی هایش و در یک چارچوب منظم ارائه گردد. با رعایت این دو نکته ی ابتدایی، قالیشویی یافت آباد ابریشم اصل شروع به کار کرد.

 قالیشویی ابریشم اصل، تمام آن چیزی است که در رویاهایتان از یک قالیشویی ساخته اید.

خدماتی که در قالیشویی شعبه یافت آباد ابریشم اصل ارائه می گردد

 اهالی یافت آباد ها توجه توجه

در ادامه ی این مطلب قصد داریم  خدمات بی نظیری که در کارخانه ی قالیشویی ابریشم اصل ارائه می گردد را خدمت شما سروران گرامی شرح دهیم:

  • شستشوی انواع فرش نظیر ماشینی، دست باف، ابریشمی، زربفت و ....
  • شستشوی انواع مبل، با هر نوع جنس پارچه
  • شستشوی انواع موکت
  • خدمات ویژه ی  لکه زدایی و غبارروبی

اصل بودن را فقط با ابریشم اصل می توان تجربه کرد.

تعرفه خدمات قالیشویی نزدیک یافت آباد در ابریشم اصل

حتما برای شما هم پیش آمده است که برای انتخاب خدمات یک مجموعه، قیمت و تعرفه های آن را با سایر محموعه های مشابه مقایسه  نمایید. در قالیشویی ابریشم اصل تعرفه ها دقیقا طبق مصوبه اتحادیه قالیشویی های تهران ارائه می گردد و کوچک ترین اختلاف قیمتی مشاهده نمی شود .

 همچنین شما می توانید برای مقایسه قیمت های قالیشویی در نزیکی یافت آباد جدول زیر را مورد بررسی قرار دهید و برای سفارش روی دکمه ثبت سفارش کلیک کنید.

پاک کردن لکه رنگ از فرش در قالیشویی یافت آباد ابریشم اصل

 ایجاد لکه روی فرش می تواند یک  روز ایده آل را برای شما به روزی  نامطلوب تبدیل کند. زمانی که لکه ی رنگ به تازگی روی فرش ما ایجاد شده باشد، به راحتی می شود در منزل آن لکه را پاک کرد، اما اگر مدت زمان زیادی بگذرد و لکه روی فرش خشک شود، دیگر استفاده از یک قالیشویی مطمئن واجب و ضروری می شود.

مراحل پاک کردن لکه رنگ به شرح زیر است:

  • شناسایی نوع لکه ی رنگ
  • پاک کردن لکه رنگ با دستگاه های مخصوص و تمام مکانیزه

ثبت سفارش قالیشویی یافت آباد

بخش های تحت پوشش قالیشویی ابریشم اصل در حوالی یافت آباد

این مجموعه در تلاش است همه مناطق یافت آباد را تحت پوشش قرار دهد تا در تمامی نقاط یافت آباد، اطمینان از وجود یک قالیشویی معتبر، تسلای خاطر شما عزیزان گردد. تمامی خیابان های یافت آباد از جمله خیابان سجاد، خیابان بابایی،  خیابان حسن زندیه، خیابان محمد طاهری، خیابان عسگری، خیابان هاشم، خیابان زندیه، خیابان باقری که جزو مهمترین خیابان های یافت آباد هستند، تحت پوشش قالیشویی ابریشم اصل قرار می گیرند.

نحوه ثبت سفارش خدمات قالیشویی یافت آباد

برای ثبت سفارش خدمات قالیشویی در یافت آباد هم می توانید از طریق شماره گیری 02122119596 اقدام  نمایید یا  به صورت اینترنتی در صفحه سفارش آنلاین  سفارش خود را ثبت کنید.

شایان ذکر است ثبت سفارش از طریق سایت و به صورت آنلاین در کلیه سفارش ها شامل 10 درصد تخفیف می گردد.